Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Meni se cini da je na 18-11 Janic rekao igracima da smanje gas da ove sisice ne bi prekinule utakmicu jer je sve mirisalo na to,nego ih je pustio da se primaknu da zavrsimo do kraja. Cestitam Janicu i momcima,ajmo po taj trofej!
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Meni se cini da je na 18-11 Janic rekao igracima da smanje gas da ove sisice ne bi prekinule utakmicu jer je sve mirisalo na to,nego ih je pustio da se primaknu da zavrsimo do kraja. Cestitam Janicu i momcima,ajmo po taj trofej!
Ceo treći set je bio mnogo napet, delovalo je da su na ivici da to urade.

U drugom polufinalu Vojvodina vratila brejk i verovatno će rešiti majstoricu bez problema, ako ništa imaćemo par dana više odmora za početak finala od njih.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Zanimljiva analiza polufinala Bojana Janića: Mi smo bili tragični, a oni komični

1681165505805_20230404npJanic12_Cropped.jpg


"Utakmica je bila tragi-komična. Mi smo bili tragični, a oni komični na kraju. Sa ovom zabunom - videli ste kolika je pauza bila, moglo je da se obije o glavu nama koji smo imali veliko vođstvo... Nije bilo kvaliteta, nije bilo ni zanimljivo za vas gledaoce, ali ajde da kažemo zadovoljni smo zbog finala".
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ipak sa Vosom u finale iako ne bi bilo nezasluzeno i da je Spartak prosao. Odigrali su herojski 3,4 i 5 set,imali igru,mec loptu i mogli su da ih prelome,ali Pakistanac sve zeznuo. Prvo ona lopta od sajle,a potom i izblokiran. Itekako imamo sta da trazimo protiv Vose u finalu,usudio bih se cak i da kazem da smo favoriti.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Kako su izvukli onaj poen na 14:15...pih.

Teško da smo favoriti,imaju prednost domaćeg terena,a ovo baš znači za samopouzdanje da su konačno izvukli jedan peti set.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
19.04.-1.utakmica finale playoffa prvenstva Srbije
Vojvodina-Partizan
RTS prenosi(programska sema)
Termini ostalih utakmica: 22.04.,25.04.,28.04 i 01.05.
Ako neko zna satnicu prve utakmice neka napise(na RTS-u jedna satnica na rezultatima druga satnica:confused-smiley-013:),ako nista saznacemo ubrzo :D :napred-partizan:
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ljudi moji mi smo drasticno bolji od Vojvodine. Da se nisu momci onako opustili u trecem setu,bilo bi lagano ciscenje,ali ovako je zanimljivije. Bukvalno igra macke i misa. Iskreno mislio sam da je Vojvodina u psiholoskoj prednosti pred cetvrti set nakon onako dobijenog treceg,ali nasi se nisu obazirali na to i rutinski priveli 4 set. kraju.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ma gazi i u Novom Sadu tamo :D

Vojvodina - Partizan 1:3

Rekoh, ovi nas se plaše... malo smo zakomplikovali u trećem setu ali dobro... ajmo još dve pobede - do titule !!!

Bravo crno-beli !!!
 
Top