Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Otkad mi nismo bili prvi u odbojci. Ajmo momci samo hrabro do kraja!
 

cavalera

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
258
Reaction score
0
Локација
031
jel se za poraz od 3-2 dobija neki bod pa mi tako imamo vise bodova od radnickog i vojvodine koji takodje imaju po 5 pobeda?ili se za tu pobedu dobija manje?
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Za dva kola igramo sa radnickim tu ce se stvarno videti dal imamo kvalitet za titulu ili se bezveze lozimo kao i pocetkom prosle sezone
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Jako me raduju uspesi naših odbojkaša ove sezone! Posle dugo godina imamo tim koji konkuriše za sam vrh tabela... Samo neka nastave tako... Ko zna,možda ih opet počnemo organizovano bodriti,u tom slučaju bi bilo mnogo lakše da se uradi nešto veliko ove sezone...
 

Digi

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
7
Reaction score
0
Локација
Moskva
Ma nismo smeli da dozvolimo ni da izgubimo primat u ovom sportu.TO je ipak naš sport.
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Pošto sad nema fudbala,bilo bi jako lepo da odemo u velikom broju u Šumice i bodrimo odbojkaše... Dali bismo sigurno veliki vetar u leđa našim momcima... Bila bi to lepa prilika da se mi malo stariji podsetimo navijanja na odbojci a mlađa garda da debituje na odbojkaškim mečevima...
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Da, sledeće subote je derbi prvenstva sa Radničkim. Da vidimo da li smo dovoljno veliki da napadnemo titulu.
Inače zadnja titula je bila još 1991. a zadnje finale ako nisam neko propustio još 96, čini mi se. Tada smo igrali sa Vojvodinom i izgubili 3-2 u utakmicama. Oni bili jaki kao zemlja, a mi imali Vujevića koji je igrao sam protiv svih.
Posle smo imali Miljkovića, sad imamo Atanasijevića...
 

grb

Početnik
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
127
Reaction score
62
Secam se tog finala sa vojvodinom.Secam se kaoda je bilo juce. Mislio sam da ce me na nosilima vaditi iz hale...vodili smo 2:1 u setovima i 9:3 (tada se igralo na promene) u 4. setu...izgubili smo set 15:9,i lagano taj brek. Vujevic je prakticno sam igrao. Nezaboravno finalna serija...

Stvarno bi bilo lepo kada bismo otisli na odbojku,najvise zbog tih mladica koji su to zasluzili svojim odnosom prema grbu.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Мијаиловић најбољи у новембру
4 дец, 2010
Никола Мијаиловић, примач сервиса Партизана, најбољи је играч новембра месеца у избору компаније Винер штедише осигурање, Удружења одбојкашких клубова првих лига (УОКПЛ) и Спортског журнала.
pile2.jpg

Партизан је врло добро играо у протеклом месецу, остварили су црно-бели три везана тријумфа и сасвим заслужено су се нашли на челу табеле. Партизан је био бољи од Спартака (3:1), Јединствa (3:0) и Рибницe (3:1). Мијаиловић је био најбољи у два од та три меча.

Трофеј Спортског журнала Николи Мијаиловићу је предао Иван Пековић, члан Председништва УОКПЛ, а чек у износу од 500 евра Срећко Миливојевић, представник компаније Винер штедише осигурање за град Пожаревац.
sportski žurnal

Svaka čast za našeg kapitena. A i nagrada će lepo da posluži, sigurno je veća od plate:D
 

Zagor

Guest
Крки, ако може укратко колико је било гледалаца, атмосфера?
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Dominacija u svim sportovima!!! Bravo crno-beli! Evo dočekasmo i odbojku da nam krene! Atanasijević naš novi Miljković! Zamislite da sledeće sezone Partizan igra u Ligi šampiona u svim sportovima(fudbal, košarka, vaterpolo, rukomet i odbojka) pa gde bi nam bio kraj. Uopšte nije nerealno da se to desi :) Bili bismo najuspešnije sportsko društvo u Evropi.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Партизан јесењи шампион
11 дец, 2010
Супер лига, одбојкаши
Партизан – Раднички Креди банка 3:0 (25:22, 25:16, 25:21)
Дворана: СЦ „Шумице”. Гледалаца: 300. Судије: Г. Вилимановић (Краљево), А. Поповић (Срем. Карловци). Трајање меча: 74 минута.
ПАРТИЗАН: Минић, Пешут 6, Стељић 12, Турањанин 9, Кисић 2, Жарковић 6, Илић (либеро), Атанасијевић 13, Мијаиловић 3, Самарђић 1, Јокановић, Булатовић. Тренер: Милан Жарковић.
РАДНИЧКИ КРЕДИ БАНКА: Јовановић 2, Радовић 5, И. Ивовић 12, Стевановић 11, Максимовић 6, Хаџифејзовић 13, Пантелић (либеро), Перовић 1, Ћировић, Протић, Благојевић. Тренер: Слободан Ковач.

Partizan.jpg

Партизан је јесењи шампион коло пре половине лигашке трке Винер штедише Супер лиге. У дербију 8. кола „црно-бели” су прилично лако изашли на крај са актуелним шампионом који без Милана Илића једноставно не личи на себе.
Црно-бели су играли зрело иако и они недовољно комплетни, али ипак довољно јаки и сложни да против Радничког остваре велику победу која ће им пуно значити у наставку сезоне. Много је домаћину помогао и нестрпљиви гост који је у три сета начинио 23 грешке, што су изабраници Милана Жарковића оберучке прихватили.
У прва два сета Партизан и није морао да уложи максимум напора да стигне до вођства. Гости су грешили, а Партизановом игром дириговао је сјајни Жарко Кисић. Само је у трећем сету шампион припретио, повели су 14:12, када је измена (Мијаиловић уместо одличног Жарковића) допринела одлучујућем преокрету.
sportski žurnal
 
Top