Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Dr.Hofmann

Guest
Još jedna recka na "kundaku" , čekaj koliko smo ih do sad zvanično osvojili
HOKEJ
ODBOJKA
RUKOMET ( USKORO ĆE I ZVANIČNO)
VATERPOLO ( SAMO PITANJE DATUMA)
KOŠARKA (TREBA DA SE ODIGRA NEŠTO ZVANO PLAY OFF)
FUDBAL ( DA SE STRPIMO JOŠ KOJU NEDELJU)
Mislim da se ovo nikada nije dogodilo nigde !
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Umalo da zaboravim, Atanasijevic :respect:respect:respect,decko je neverovatan!
Apsolutno! Takodje fenomenalan igrac je i Mijailovic, nesto "slabiji" Steljic, ostali prosek.:D Po meni Atanasijevic i kapiten Mijailovic zasluzuju da igraju za reprezentaciju, ali nije ovo fudbal pa da sada licitiramo potencijalne reprezentativce. Nadam se da ce gorepomenuta dvojica igraca ostati u klubu i naredne sezone, njihove partije znacile bi nam puno u Evropskih kupova(valjda cemo igrati u Ligi Sampiona:confused)!


Jos jednom cestitke na 11 tituli Drzavnog Sampiona!!!:D:
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.089
Reaction score
8.451
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Još jedna recka na "kundaku" , čekaj koliko smo ih do sad zvanično osvojili
HOKEJ
ODBOJKA
RUKOMET ( USKORO ĆE I ZVANIČNO)
VATERPOLO ( SAMO PITANJE DATUMA)
KOŠARKA (TREBA DA SE ODIGRA NEŠTO ZVANO PLAY OFF)
FUDBAL ( DA SE STRPIMO JOŠ KOJU NEDELJU)
Mislim da se ovo nikada nije dogodilo nigde !

ne bih da cepidlacim ali i devojke su u basketu uzele titulu :D. udari tamo jos jednu recku na kundaku :D
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
Globalna dominacija! :D:
Bravo momci,bravo!:clap
Nisam se nadao tituli u odbojci,ali momci su me baš prijatno iznenadili. :respect
 

NuSkNvP-PG

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
100
Reaction score
0
Svaka cast I cestitke momcima na tituli .

Ovako neocekivano je najsladje :D


BRAVO CRNO BELI
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Hvala Dragom Bogu, naš Partizan je ponovo Šampion!!!

SVAKA ČAST CRNOBELI ODBOJKAŠI!!!

Večeras je krunisana jedna briljantna sezona, u kojoj je Parni Valjak bio najbolji i u ligaškom delu takmičenja i u kojoj su naši momci igrali zaista fenomenalno.
Naš tim je pokazao da je ove godine i igrački i psihički sazreo za titulu šampiona, uspeli su da se podignu onda kad im je bilo najteže posle poraza u finalu Kupa i da ostatak sezone budu najbolji kao i pre finalnog turnira Kupa.
Veliko hvala treneru Žarkoviću koji je uložio ogromno vreme da stvori tim koji će biti sposoban da bude najbolji u Srbiji,veliko hvala svim igračima,Bravo Junaci!!!

Svaka čast svim onim Grobarima koji su tokom ove sezone bili uz odbojkaše, i bodrili ih često u broju manjem od 50 ljudi...
Svaka čast na Ljubavi i Vernosti CrnoBelim bojama...
Naša energija i naš trud je Braćo moja Grobarska večeras nagrađen, i naš Partizan je ponovo Šampion...

Odbojkaši, dobro došli u Partizanovu porodicu Šampiona!!!

Subota, 30.04.2011. Jagodina-PARTIZAN u 15h. CRNOBELA INVAZIJA NA JAGODINU!!!
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Apsolutno! Takodje fenomenalan igrac je i Mijailovic, nesto "slabiji" Steljic, ostali prosek.:D Po meni Atanasijevic i kapiten Mijailovic zasluzuju da igraju za reprezentaciju, ali nije ovo fudbal pa da sada licitiramo potencijalne reprezentativce. Nadam se da ce gorepomenuta dvojica igraca ostati u klubu i naredne sezone, njihove partije znacile bi nam puno u Evropskih kupova(valjda cemo igrati u Ligi Sampiona:confused)!


Jos jednom cestitke na 11 tituli Drzavnog Sampiona!!!:D:

Ovde si nepravedno izostavio Kisića koji je mozak ekipe. Po meni uz Atanasijevića najbolji naš igrač ove godine. Takođe odličan je i libero Ilić, bloker Pešut, Steljić i naravno kapiten. Ono što nam je falilo ove godine je duža klupa. Sem Minića i donekle Žarkovića mi nismo imali adekvatne zamene. To je bilo posebno uočljivo kada su se povredili Mijailović i Steljić, što je bio jedan od razloga što smo ispustili kup. Ovih 6-7 igrača je iznelo sezonu.
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Vreme je bilo i ovo da osvojimo! Sad i ovde, kao u svim drugim sportovima, da uspostavimo dominaciju! Sve cestitke momcima :D:
 

dado PFC

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
212
Reaction score
2
Локација
Нови Београд
Чини се да она стара да нам ФК све више личи на КК а КК све више личи на ВК а ВК је међу 4 најбоље европске екипе, полако се то шири и на РК и на ОК.....

Браво момци, ДОМИНИРАЈ БРЕ !
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
@Stoxan
Da, u pravu si, nepravedno sam zaboravio na Kisica!? On je "Nikola Grbic" za nas tim.
Mada, moram priznati da sam slabo pratio OK Partizan ove sezone, gledao sam 2-3 utakmice u ligaskom delu, prva utakmica u 1/2 finalu plej-ofa protiv Radnicki i sad ovu finalnu seriju, sto je nedovoljno bas da se oceni cela sezona na osnovu odgledanih 5 utakmica.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Bravo momci, sve cestitke na trudu i zalaganju, pokazali ste kako se gine za crno beli dres!
Dobro dosli u drustvo SAMPIONA.
SVE JE NASE
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.360
Reaction score
6.754
Локација
Tamo gde si ti!
Stidite se svi koji ste pričali da je Atanasijević ganci!!!!!!


Svaka čast momcima na osvojenoj tituli!!!!
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
pridruzujem se cestitkama, svaka cast momci !

moram da priznam da ne pratim, ne znam cak nijednog igraca, ali to ne znaci da se ne radujem :)

bice ove godine dobra berba...
 

Гпб

Guest
Честитке момцима!
Пазите, поред ове листе трофеја које смо узели и који су на дохват руке, треба напоменути да се у рукомету и ватерполу идаље боримо за евро трофеје, да смо у кошарци догурали до топ 8 евролиге, да смо у фудбалу играли ЛШ. Предивна година је за нама!
 
Top