Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.206
Iskreno saucesce i od mene!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Strasno:cry:
Moje iskreno saucesce njemu i njegovoj porodici.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Uh pizdeo sam sta smo mogli da prokockamo... Na kraju ipak pobeda, bravo ! :clap
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Steta sto pobeda nije bila ubedljivija.

Prva dva seta su odlicno odigrale i u odbrani i u napadu, u drugom je Sladjana Bulic imala seriju od sedam poena zaredom na svoj servis (od 18-15 do 25-15). Onda je pocetkom treceg usledio totalni raspad u prijemu, Azerbejdzanke su odmah napravile veliku razliku i odrzavale je. U cetvrtom je bila rezultatska klackalica mislim da su nase vodile do negde 20-18, a onda opet raspad sistema, mada ceo ovaj set je obelezen neverovatnim odbranama gostujucih igracica koje su bar 5-6 poena dobile tako sto su vracale nemoguce lopte gde su svi vec videli nas poen u po dva tri nasa napada zaredom i onda poentirale...:banghead U petom je malo falilo da se isto dogodi, neka njihova na dve mec lopte servira asove, ali ipak devojke su smogle snage da pobede na opisani nacin.

Sve u svemu, imajuci u vidu prosek godina i medjunarodno neiskustvo (povremeno je igrala i Tijana Boskovic sa svojih 16 leta, i to dobro!), ovo nije bila losa partija, ali morace jos da se poradi na prijemu i servisu (relativno dosta su gresile u svakom setu)

Bilo je mozda oko 300-400 gladalaca (otprilike pun prsten sa stolicama), muska odbojkaska ekipa i dvadesetak Zabranjenih koji su pristojno navijali svo vreme.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Ne treba nam ubedljivija pobeda. U odbojci se samo pobede racunaju. Ukoliko one nas dobiju u Azerbejdzanu sto je jako realno, igra se zlatan set do 15. Tako da nije bitno ko koliko pobedi. Mi da bismo prosli dalje moramo da dobijemo i drugi mec ili zlatan set ukoliko izgubimo mec.
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Nece biti da nam nije trebala, evo sta pise na sajtu kluba:

Po propozicijama CEV, za pobede od 3:0 i 3:1 dobijaju se 3 boda, a ukoliko se meč završi rezultatom 3:2 pobednik dobija 2 boda, a poraženi 1 bod. Ukoliko ekipe osvoje isti broj bodova, o konačnom pobedniku odlučiće “zlatni set”, koji će se odigrati odmah završetku druge utakmice.
Dakle, mi ako izgubimo sa 3-0 ili 3-1 ispadamo, ako izgube sa 3-2 onda se igra taj zlatni set.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Da sad videh na sajtu Cev-a. To je izgleda nesto novo od ove sezone. Vec nekoliko sezona se igralo po onom sistemu koji sam opisao gore. Onda realno sanse su nam veoma male. Azerrail je mnogo jaka ekipa, i ova pobeda je veliko cudo.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Cestitke crno-belim damama :clap Ono sto me nervira jeste sajt kluba koji se jos uvek ne menja :banghead Mogao je neki zajednicki sajt da se odradi gde bi bila i muska i zenska sekcija.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ima li neki email gde im mozemo pisati da urede sajt malo , onako je stvarno glupo ...
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Po meni je OK da se od strane uprave insistira da u imenu pominje rec "Vizura", zbog kontinuiteta i zbog sportske hale koju su uneli u miraz, ali mislim da bi definitivno trebalo da srede sajt, tu se slazem.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Извучени су парови осмине финала купа у обе конкуренције.

Одбојкаши:

Смедерево - Партизан

Одбојкашице:

Таково Горњи Милановац - Партизан


Мечеви се играју од 12. до 14. новембра.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Partizan : Jedinstvo
http://www.wienerliga.org/live/?id=207


Edit: Pobeda od 3:0 , bravo :clap Danas su samo oni manekeni na travi zasrali stvar ! Prvi set dobijen rutinski, u drugom smo gubili cak 17:10 i uspeli da preokrenemo :respect , treci takodje rutinski dobijen !


Edit 2: ZOK Partizan vizura : kolubara 3:0 :clap
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.888
Локација
Žrnov
Odbojkaški klub je krenuo u akciju privlačenja deca .... po školama organizuju treninge i ceo mesec oktobar je besplatno treniranje... bravo :clap:
 
Top