Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan 3x3

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.569
Локација
Yaoundé
Taj isti prejaki Ub dobismo juče u finalu turnira u Orleanu 22:19 :shal



Šteta je što FIBA još uvek insistira na tim unificiranim dresovima, ali i to će se, nadam se, skoro promeniti.

partizan3x3orleans2023.png
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.503
Reaction score
29.241
Локација
Novi Sad
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/S...ektakl-sledeceg-vikenda-na-Platou-Spensa.html

Na ovoj sportskoj manifestaciji, basket ekipe boriće se za odlazak na FIBA 3x3 turnir Masters serije u Šangaju.
Osim domaćih klubova, Ub, Liman i Partizan, učestvovaće i ekipe iz Holandije, Japana, Kine, Mongolije, Švajcarske.
Za posetioce je obezbeđeno 1.500 mesta, a oni koji ne budu našli mesto na tribinama, moći će da prate utakmice na led ekranu oko basket arene.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Sta nam je sa Cakarevicem? Je l igra on uopste ove sezone?
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.216
Reaction score
33.538
Локација
vaginamandibularia
Bio sam do dunk shopa u trznom centru i neki decko je imao takvu loptu, jbg uzivo mi delovala ko da je manja pa da pitam
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.569
Локација
Yaoundé
Zvanično, obimom je kao lopta br. 6, odnosno kao lopta za žensku košarku, ali ima težinu standardne lopte br. 7. Ne znam kako je za žene u 3x3...
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.975
Локација
Beograd
Bez Žuće i Marka Stevanovića koji nije igrao ni u Beogradu osvojili smo ovaj čelendžer!

Moram priznati kao neko ko je ozbiljan zaljubljenik u basket, da ne pamtim kada sam boljeg igrača gledao od Stefana Milivojevića Marselinja.

Em je možda i najspremniji igrač na turu uz Baraća sa Uba, em toliko moćno izgleda na terenu da to nije normalno.
 
Top