Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ipak, nisu svi novinari kao pomahnitali Milojko, Andjus i ostala djubrad iz "Sportske galaksije". Ne brinite, ceka ih uskoro lep odgovor (narocito ludog Milojka), u kojem ce se razobliciti njihova bolesna i pokvarena priroda...

Zato, jedan lep medijski primer, kao kontrast ovim galaktickim budalama- od danas u "Vecernjim novostima" ide feljton o Partizanu, osvajacu duple krune! :clap
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
"Ne brinite, ceka ih uskoro lep odgovor (narocito ludog Milojka)" Nadam se da pod ovim misils na pravednu kaznu koju je zasluzio (kao da mu samo njegovo umobolno postojanje nije dovoljna kazna)?

Ja se licno ne bih mnogo uzbudjivao zbog ovih baljezgarija... Jer sto vise pljuju po nama - to se Srbija i navijacki deo populacije sve lakse i jasnije polarise na one "bez icega u glavi" i one koji ne zele da se "okaljaju" u ovakvom drustvu!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ostavite cika Milojka nia miru, on je meni bas gotivan....eh da ih je vise..:buhaha:buhaha
 

grobarnyc

Početnik
Учлањен(а)
14.12.2006
Порука
27
Reaction score
0
Локација
Beograd/Nju Jork
ma ne znam mene strasno nervira da gledam to sve iako znam da su budale
ali kako tako baljezgaju pa picka im materina
da ih ja pripitam par stvari
kako to legitimna liga tim koji govori igramo za zvezdu
poslednje kolo
kao i za nas ali najvise za zvezdu jer smo skoro svi zvezdasi...
i ovaj budala se kao cudi sto su se proveravali navodi da je zlezda kesirala njih za tekmu
a ne nije
...
jos cigani stoka jedna odlazu pocetak tekme
da bi znali rezultat
kao satro zbog publike ..
ma stoka jedna sve bi ja to na goli otok..
i on ce nama o postenju majku mu jebem!!!
:pickaciganska

ma sve u kurac PARTIZAN JA SAMPION!!! :napred Partizan

ali bas me iznervirase
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Espinosa gotivan je tebi? a sta mislis o klincima koji sad tek pocinju da igraju fudbal i koji krecu da se bave fudbalom i gledaju ovo? DA LI TI mislis da ijedan od njih sumnja da je ovo laz? Pune djeci glave sa smecom, kako ga nije sramota... Kao prioblem je zasto ljudi ne dolaze na utakmice, zbog namjestanja. E pa milojko problem je zbog budala slicnih tebi koji ispoljevaju svoje komplekse na televiziji nasoj populaciji koja zivi od televizije...uzas... Bas bi mu se majke najebao kad bih mogao, govno ono posrano... Ispljuvao sam monitor...
 

Gradoslovar

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2007
Порука
196
Reaction score
0
Локација
Nekropola
Meni je drago što baš takav čovek vodi emisiju baš takvog karaktera i ima za saradnike baš te koje i ima, a svi skupa zu zaglavljeni u vremeplovu koji se pokvario u 1991.
Što bi naš narod rekao - slika i prilika.
 

insomnichar

Partizanovo dete
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
183
Reaction score
59
Локација
Tamo gde su Grobari
Ok, rekli smo sta smo imali o toj ciganskoj gnjidi...nemoj te braco vise da komentarisete to govno od emisije...ne kvarimo ovaj lep osecaj osvajanja oba trofeja... :D:

ponovicu jos jednom:

Milojko vole, Dupla Kruna Oleeee!!! :s
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Zamislite situaciju:

Na sred te njegove galaksije zacuje se - Postovani gledaoci ne mogu da nastavim emisiju jer su mi u studio usla dva navijaca Partizana....


(kao na jednoj utakmici kada su mu usau kabinu na JNA)
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Većina građana sumnja u regularnost tek završenog fudbalskog prvenstva Srbije, pokazala je ovonedeljna anketa na sajtu novinske agencije Tanjug. Na pitanje "Mislite li da je tek završeno fudbalsko prvenstvo Srbije bilo regularno?" 59 procenata ispitanika (218 od 371) odgovorilo je odrično. U regularnost prvenstva nije posumnjalo 92 anketiranih, što čini 25 procenata, dok je onih koji nemaju definisan stav po ovom pitanju bilo 61, ili 16 procenata svih učesnika u anketi.


izvor:infobuk

Dvoumio sam se da li da okacim ovo,ali misim da treba da se vidi sta ciganija radi u slobodno vreme.Ja znaci ne verujem da su smeli da kazu koliko je uzorak.Alo bre ,pa 370 ljudi .Kakav je to broj u zemlji u kojoj je prosek broja gledalaca na utakmicama prve lige 3000 - 4000.Da sve nije u ciganskoj reziji trebalo bi sprovesti novu anketu, koliko je ispitanika redovno islo na utakmice meridian super lige.:banghead:mad:
 

milance

Guest
Neznam sto se cudite.I ja sumnjam u regularnost jer mislim da su cigani namestali svoje tekme a probali su i nase.Prema tome neznam cemu polemika oko toga.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Sada na SOS-u u emisiji Total Soccer onaj novinar Nebojsa (sto prati OFK i reprezentaciju) u razgovoru sa nekim fosilima mrtav ladan tvrdi da je Partizanova titula 80% zasluga Djukica!?!?!?!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
A gledas SOS kanalizaciju ,a vamo se kunes da nemas taj kanal kao preko kablovske :D
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Pa sta i da je tako. Titula je nasa a oni nek je gledaju u nasoj trofejnoj sali dok razmisljaju cija je zasluga Djukiceva, Jokanoviceva, igraca, vanzemaljaca ili NATO-a koji se urotio sa svojim satelitima protiv stuba srpstva.

Mogu samo da nam zavide!!!
 

markos

Sotir zvani đubre
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
521
Reaction score
20
Локација
Na putu za jug.....
Zamalo se nisam srusio sa stolice kada je u istoj toj emisiji intelektualna gromada i dezurni pljuvac Partizana karasi rekao da je Kapiten odavno trebao da bude standardan u postavi i da je igrac oko treba sve da se vrti.
 

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
Последња измена:

Trotter

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2006
Порука
879
Reaction score
0
Локација
Beograd
Taj Petrovic se uvek dodvorao i lako prodavao...pratio Obilic zbog Cece,onda Ofk zbog Terzica...A zasluge za titulu su podjednake-I Djukine i Jokanove...
 

Method Man

Guest
Utakmicu je posmatralo oko 3.000 gledalaca, od čega samo nekoliko desetina pristalica Zvezde, pošto Partizan kao domaćin nije pustio ulaznice u slobodnu prodaju.
Trener Partizana Duško Vujošević je pred sam kraj poluvremena zaboravio na sportsko ponašanje, pa je posle faula u napadu Borovnjaka nad Markovićem, koji je mogao da se svira, a nije morao, ušao na teren i bukvalno jurio sudiju Uroša Obrkneževića. Začudo, za to nije kažnjen tehničkom greškom?!
Bilo je i malo "prljavštine", pre svega od strane Slavka Vraneša u duelima sa Elmedinom Kikanovićem. Visoki Crnogorac prošao je nekažnjeno, ali je zato Strahinja Milošević za čist košarkaški faul dobio nesportsku ličnu! Puno su grešili Jovčić, Vojinović i Obrknežević...
Do sada korektan Mondo pronašao je uzroke silovanje žlezde u lošim sudijskim odlukama i "nesportskom ponašanju" Vujoševića, a i u njihovom paralelnom svetu bi napunili Pionir, samo da su im dali karte bez obzira to što cigani bojkotuju KK.:roll:
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Nesto mora da se pise a dok je Dule s nama tema na pretek. Pas laje vetar nosi. Imace o cemu da pisu kada uzmemo i sedmu uzastopnu titulu.
 

MRTAV ZVUK

Guest
Nisu zahvalni ti novinari,ne znaju koliko im Dule pomaze.Ne moraju da pisu nov tekst,samo promene cifru na 7 .Ostalo je sve isto.
 
Top