Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
A, eto, pogodite koja je utakmica u toku na rts sat.
Majku im jbm u usta ciganska. Valjda su procenili da je puno vise pristalica ciganije nego Partizana u dijaspori, ili da je mozda veliki Apoel dostojan prenosa, za razliku fenera, koji je prosle godine bio u 8 najboljih u evropi.
 

cane

Početnik
Учлањен(а)
23.08.2007
Порука
42
Reaction score
0
Локација
Jagodina
Тај лик се зове Предраг "Машина" Јуришевић, не знам да ли је још увек водитељ на МИП радију. Надимак је добио јер је незајажљиво говедо које преноси фудбал, хокеј, амерички фудбал, кошарку, тенис, ватеерполо, одбојку, атлетику, боћање, подводни хокеј, јахање камила, бокс, стони тенис, бадминтон, рвање :roll: Један од најгорих коментатора, мислим да је јуче бар 20 пута викао "добар центаршут" а да ниједан није био добар. Глупи, јебени и лоповски РТС, имају Ацу Енглеза али не знам за шта га чувају. :banghead

Kakav bre aca englez budala jedna obichna,dechko je ekstra komentator u odnosu na ostale.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Nisam bas skapirao ovu tvoju recenicu ,posto je prilicno cudna,ali ako si hteo da kazes da je onaj komentator od sinoc ``ekstra`` onda.....Čovek govori ,kao što mu i ima kaže ,kao mašina pokušavajući da to promeni tako što viče imena igrača.Da si ga samo slušao pomislio bi da se igra samo u 16 m fenera.Da ne pominjem da nema nikakvo znanje o igri ,igračima i treneru koga zove ARAGONJEZ!?!Ma koliko on bio mator,senilan i čudan ,ipak je on osvojio šampionat evrope i to se mora poštovati!

Izivini ako te nisam razumeo ,ali onog od sinoć može da hvali jedino uža porodica.
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Moram reci da sam prijatno iznenadjen danasnjom stampom i izvestajima sa utakmice!

Jurisevic je sasvim solidno odradio posao a slazem se sa ''Method Man'' za Acu Stojanovica!
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Spomenuo bi i FOX cija sportska redakcija je jadna! A tek njihovi komentari tipa: ''...i dok je Jokanovic kukao ne sudije...''! Profesionalno, nema sta!

@ Method Man
zanimljiv tekst iako se uopste ne slazem sa napisanim! Posebno u vezi Masininih prenosa NFL-a koji su sasvim OK!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.184
Reaction score
18.495
Локација
U Kinšasi
A magarac sa Eurosporta je tokom zreba za grupe LS juce rekao: "a sada cemo da vidimo gde ce igrati ekipa koja je izbacila komsije crvene zvezde".
 

markos

Sotir zvani đubre
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
521
Reaction score
20
Локација
Na putu za jug.....
A magarac sa Eurosporta je tokom zreba za grupe LS juce rekao: "a sada cemo da vidimo gde ce igrati ekipa koja je izbacila komsije crvene zvezde".

To je onaj nevidjeni debil sto je radio prenose italijanske lige na Avali nedeljom u 15h, mislim da se emisija zvala Goloseum, zajedno sa bivsim voditeljem SOS kanal koji je dugo godina pratio Partizan. Picka ciganska....I zove se Igor Mladenovic.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Када је двомеч Партизана и Фенербахчеа у питању, пријатно ме је изненадио СОС канал. Крајње објективно су извештавали и коментарисали сва догађања пре, за време. и после мечева. Потпуно су стали на страну истине и, својим коментарима, покушавају да иницирају да се УЕФА-и проследи бар једно протестно писмо са освртом на судијске крађе и понашање турских навијача пре и за време меча у Инстанбулу. Нагласили су да иза Партизана, у овој ситуацији, мора да стане и ФСС.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Vidim da su ovde mnogi kivni na Kovinjala. Bez obzira sto nije bas kvalitetan komentator, njegov prenos meca Rapid Bec-Partizan (zavrsni minuti) je trebalo snimiti! Posle tih nekoliko minuta valjda je svima bilo jasno da je on Nas,ali apsolutno! Covek je to rekao sa toliko emocija ali bez ijedne glupe reci ili gafa. Njemu se na teret moze staviti to sto cesto "umrtvi" prenos,ali da je ganfer i sl-nikako.
Koliko god postovao Tumbu i sve sto je uradio za klub, onaj njegov ispad je bio potpuno neprimeren i mnogo je uticao na ugled kluba. Ono "izbeglico" mi jos zvoni u usima iako sam rodjen i odrastao ovde u Srbiji.

Aca Stojanovic je kvalitetan novinar ali mi nije jasno sta Tijanic hoce s njim-daje mu neke drugorazredne stvari a Andrijasevic, Strajnic i co. i dalje iritiraju svojim odnosom prema profesiji.

P.S. Jurisevic je u jednom trenutku prenosa rekao: " Juca...o kakav paaas...ali tamo nema nikoga." :buhaha
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Mame im j***m na celu RTS redakciju, na satelitskom kanalu srpske nacionalne televizije nije bilo niti prenos, niti snimak utakmice sa Fenerbahche-om(!)(ostao sam budan do 3 ujutro u nadi da ce biti snimak ali nije bio). Ali tu nije kraj, nije postojao ni radio prenos (bila je neka glupa radio emisija), a nisam mogao ni gledati prenos putem interneta (navodno zbog autorskih prava). Cujem da ni komentator prenosa nije bio bas nesto dobar, ma pedere ciganske. Kao sam juce smejao kada se g-din. andrijasevic(cini mi se) osecao kao usran nakon zavrsetka utakmice u rupi.
______________________________________
Nek crkne svako ko ne voli Partizan.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
P.S. Mislim da najbolji komentatori imaju u TV PINK. Iako pre nisam ih cuo da prenose utakmicu ali ocarao me komentator utakmice sa Lionom(zaboravio sam njegovo ime). Nakon zavrsetka iste imao sam osecaj da smo mi pobedili Lion sa 3-1, a ne oni nas sa taj rezultat.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Malo pre sam gledao sportski vesti na RTS. Ja sam pomislio da ce covek da zaplace od tuge. Ma::pickaciganska:pickaciganska:pickaciganska
______________________________________
Nek crkne svako ko ne voli Partizan
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
i ja sam gledao,onaj voditelj sportskih vesti pita R.Antica sta ima da kaze na trenutno stanje u zvezdi,onda Antara kao kaze da ce se oni oporaviti,i da ne mogu vecno da gube...a voditelj na kraju tog odgovora kaze svi se mi nadamo da ce g-din Antic biti u pravu!??!pa kako ga nije sramota,pa oni bi morali da budu neutralni...picke ciganske,bolje bi bilo da cutite...
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Sad sam upravo pogledao komentar o Partizanu u vezi utakmice sa Fenerom u onoj smrdljivoj ciganskoj emisiji Sportska galaksija. Stvarno ne mogu da verujem kolika je to mržnja prema Partizanu. :pickaciganska Priča da je Partizan bio šampion u prvenstvu u kome je svaka druga utakmica bila nameštena je ekstremno devijantna. :banghead Sve to može da ima i potpuno drugo lice, gde se nameće pitanje ko je nameštao? Partizan ili neki drugi? Da li je ovo priznanje ciganskih mediokriteta da su njihovi hohšatpleri pokušali nameštanjem da Partizanu otmu titulu? Pa još ide priča preko, da zato sad Partizan snosi posledice poraza protiv Fenera zbog svega toga što se dešavalo u prvenstvu, da ima nadmenu upravu i svoje isto takve medije, da se neopravdano žalimo na suđenje protiv Fenera... :banghead

Interesuje me da li je ikako moguće potpisivanje peticije o gašenju ove brutalno-bljutavo-ogavne emisije? :mad:
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Takvo smece jednostavno NE TREBA gledati i to je sve!

Ja se samo pitam kako TV stanice koje emituju taj ''ciganski pamflet'' imaju obraza da to rade!
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Sto, meni je uvek zanimljivo kada naidjem na tu emisiju.Ako nista malo se smejem..
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
To je smece od emisije . Ranije sam vec pisao da to finansira ona dzukela cepter da bi pljuvao po PFC i svetio se Zeki i Curkovicu sto su ga izjebali u OK ...
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
ja jednostavno uvek prebacim na neki drugi kanal kad pocne da se emituje ta ciganska emisija...gledao sam pre par emisija i oni su jednostavno bolesni i poremeceni ljudi,i veliki kompleksasi...veoma zalosno je to sto skoro sve lokalne televizije prikazuju to govno...
 
Top