Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Kako smo mi ispred Albe, kad imaju i oni bolji skor od nas?!
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Pošto cigani ubiše svuda sa onim naslovom iz Žurnala posle derbija sad.
Jel zna neko možda gde mogu da vidim naslovne strane izdanja posle prošla dva derbija? Hteo bih da sastavim jedan lep kolaž o tome.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Nisam siguran, ali sigurno je bilo nesto tipa: skandalozno vredjanje i ponasanje od strane navijaca Partizana, skandalozna i sramna proslava igraca Partizana, sramne slike sa derbija obisle svet...
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
a MORALI su NAGLASITI ovo iza reči Partizanov! još malo pa su i PODVUKLI! i onda se pitamo zašto se grobari i delije doslovno KOLJU (zašto se dešava o.š. Vladislav Ribnikar) zašto se sve radi da Partizan doslovce NESTANE! e pa drugari… netje da može! :angry-smiley-002:
IMG_4685.jpeg
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.248
Локација
Novi Sad

Ljubav prema Partizanu nikad ne može da me košta jer to je neizmerna ljubav. Deda me je naučio da volim Partizan i verujem da bi danas bio ponosan da je živ. Moj sin Vidoja nosi njegovo ime i učim ga da voli Partizan jer to je porodična tradicija. Dešavale su se situacije da sam gubio ugovore zbog Partizana, odnosno, bolje da se izrazim, ne zbog Partizana već zbog moje otvorene podrške i ljubavi prema tom klubu. To nikad nisam krio jer to je moj stav, bunt protiv cele situacije u državi, ugnjetavanja Partizana, slobodno mogu da kažem i fudbalskog i košarkaškog kluba. To je jednostavno moj personaliti. Partizan je za mene nešto više od same košarke i fudbala, za mene je Partizan način života. Ponašam se kao dete, ali taj klub u meni budi neke najčistije, dečije, emocije. Kroz život sam prošao mnogo toga i kad god mi je bilo teško, pogotovo u protekle dve godine, uvek sam dolazio u „Štark arenu“, bio uz Paritzan i kada je bilo dobro i kada je bilo loše. U toj dvorani se potpuno smirim, opustim se, osetim duhovni mir, toliko je lepa atmosfera. Budim se sa Partizanom i ležem sa Partizanovim pesmama. To je način života,“ ističe i potom se okreće fudbalskom kolektivu iz Humske:
„Koliko mi je drago zbog Košarkaškog kluba toliko mi je žao fudbalskog koji nema upravu, fudbalske legende, ljude koje imaju iole nekog značaja da stanu i pruže podršaku momcima koji igraju za Partizan. U kontaktu sam sa mnogima, sve su to moji drugači, počev od golmana Ace Jovanovića, Antića, Žileta, Belića… Žao mi je što naše legende ne brane Partizan kao što to čine Zvezdine. Žao mi je što ljudi nemaju hrabrosti ili ne smeju da zaštite FK Partizan jer je klubu potrebna velika rekonstrukcija. Svaka čast Igoru Duljaju i igračima koji se bore lavoski. Niko nije očekivao da će da budu prvi u jesenjem delu sezone i da se sa Zvezdom, za koju znamo koliku podršku ima države, za prvo mesto. Partizan je posle Marka Nikolića izgubio identiten u fudbalu. To sam ja, to mi je na srcu i morao sam da kažem. Kada bih se ponašao drugačije izgubio bih sebe. Gubio sam ugovore i ovde i u inostranstvu baš zbog navijačke opredeljenosti. Neću da kažem da imam dugačak jezik ali uvek kažem ono što mi je na srcu. To nekome smeta i dešavalo mi se da mi već potpisan ugovor propadne. Izgubio sam značajnu sumu novca u protekle dve godine, ali ne žalim, ponovo bih isto postupio. Ja sam ponikao u OFK Beogradu, njihovo sam dete, volim taj klub, ali ja sam košarkaški navijač Partizana. Idem i na fudbalske mečeve, pratio sam ih i na gostovanjima u Pančevu, Bačkoj Topoli i Novom Sadu.“
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.248
Локација
Novi Sad
Evo i ceo tekst sa sve pozivanjem na iskusnog novinara iz tog vremena, borom corbom kako peva ko te ljubi dok sam ja na strazi i promocijom prodaje karata za derbi..... uskoro i od PartizanNet-a ide objava na ovaj sramni tekst koji je potpisala "ekipa srpskog telegrafa"

20240123_091841.jpg
 
Top