Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.576
Локација
Yaoundé
... a među studentima... ;) ;-)

 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.943
Локација
Žrnov
Ovako stoji na naslovnoj strani N1:

1697628948530.png
A onda kliknete na vest i dobijete ovo (vest na SK):

1697628985721.png

Prvi naslov (sa naslovne strane) je primer nekorektnosti, jer Želimir nije pričao o Ponjitki nego o IZVEŠTAVANJU u vezi sa Ponjitkom tj. njegovom povredom.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Сви медији су цигански без обзира да ли воле, или мрзе преЦедника. Поцркали сви мајку им јебем, а спортклубу остаје крикет да преноси јебем их у уста.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.784
Локација
"preko bare"

"Izašli" smo i na SportsCenteru. Obratite pažnju na komentare.

Edit: sad vidim da je pogrešna tema. Izvinjavam se, prebacite gde treba.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Meni je ovo jedna od najjačih izjava koju sam video i dokaz koliko pojma nemaju ti sportski analitičari generalno, sve i da si navijački ostrašćen lako se proveri da u vreme kada je Željko osvajao poslednju el titulu Ivanović je trenirao redom Himki, pa nije mogao da nađe angažman pa Bešiktaš. Mislim ajd ovaj što izgleda kao crni uroš đurić i što ga je Srki lepo išamarao i prevaspitao ali generalno to je obično skup likova koji ne znaju da trče i bivših sportista koji 2 akcije nisu znali da zapamte.
Zato i jeste atrakcija kad se pojavi neko van klišea kao Rade Bogdanović s 2 moždane vijuge bez dlake na jeziku iako nije neki ekspert.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.821
Локација
Beograd
Na mrtvom RTS-u (jebem ih u usta raspala) ide obaveštenje putem kajrona da samo limenke danas igraju, mi ne postojimo.
 
Top