Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

MRTAV ZVUK

Guest
Jasno je to nama,jasno i njima.Ali moze im se,iz nekog inata.
To je najvece djubre od televizije,bez premca.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Svi se žale na monopole koje drže razne državne institucije i firme, a kad neko drugi nešto uradi, u ovom slučaju preuzme na sebe prenos Evrolige i Partizana u njoj, onda ni to ne valja. Garantujem da se dešava da samo RTS prenosi utakmice krenula bi priča o monopolu i o tome kako su smorili, npr. sa komentatorima ili sa bilo čim drugim, i da treba neko drugi da to preuzme. Ne razumem šta tebi smeta da i neko drugi prenosi ili što je prenosio Evro ligu? Zaista neshvatljivo...
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
За кога навија онај коментетор вечерашње утакмице, са успављујућим и женскастим гласом?
И да ли неко зна из ког разлога је била слика на екрану затамњена при врху и дну и слика развучена?
Нећу да проповедам теорије завере , мада зна се колико пакосних цигана још увек ради тамо у ртс, поред студија б и отетог с.о.с. канала у рупи,а б92 је излишно помињати.

И мислим да је самовоља циганских чланова и плаћеника у јавним спортским гласилима, пре свега масовним медијима (не масонским), према часним спротским гледаоцима и народу по многоме иста, ако не и гора, као некад, кад је циганштурски менталитет срозавао углед Србије.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Svi se žale na monopole koje drže razne državne institucije i firme, a kad neko drugi nešto uradi, u ovom slučaju preuzme na sebe prenos Evrolige i Partizana u njoj, onda ni to ne valja. Garantujem da se dešava da samo RTS prenosi utakmice krenula bi priča o monopolu i o tome kako su smorili, npr. sa komentatorima ili sa bilo čim drugim, i da treba neko drugi da to preuzme. Ne razumem šta tebi smeta da i neko drugi prenosi ili što je prenosio Evro ligu? Zaista neshvatljivo...

Potpisujem tvoj post i stvarno sam vise umoran od nasih paranoja. Pa sta ako je Avala prenosila evroligu ili BK!? Jesu platili? Jesu,molim lepo. RTS vec godinama ne prenosi ni Ligu sampiona u fudbalu pa sta ja da im radim.
Jedino sto je bio problem kad je avala prenosila je to sto nije mogla da se vidi u citavoj Srbiji i zato je bolje da rts prenosi. Umesto da kritikujete npr. sarenca kako je lose komentarisao prva dva meca (i pravio zesce greske), vi o "ustipcima"

P.S. Vratite Pedju Materica kao strucnog konsultanta-koliko me je samo nervirao dok je nosio sveti dres, toliko mi se sada svidja nacin na koji pomaze u komentaru utakmice...i spasava pogubljenog sarenca :clap
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Mislim da mnogim odavde izmice poenta ove price.Naime to sto se prenosi Evroliga i Kup Uefa nije nikakav veliki gest Javnog Nam Servisa.To je nesto sto je trebalo da se podrazumijeva,a ne da se istice kao neki "pozutivan" primjer.To je njihova obaveza ,jer milione ljudi interesujuju utakmice klubova NAJTROFEJNIJEG SPORTSKOG DRUSTVA u zemlji,dakle to je javni interes.Ciganski Fox moze sebi da dozvoli da sere po Partizanu jer mu ljudi ne placaju pretplatu,a RTS je u OBAVEZI da to radi i DA TO RADI PROFESIONALNO I KVALITETNO
 

Laky

Guest
За кога навија онај коментетор вечерашње утакмице, са успављујућим и женскастим гласом?
И да ли неко зна из ког разлога је била слика на екрану затамњена при врху и дну и слика развучена?
quote]
Ово си потпуно управу и са разлогом се питаш.И мене је нервирала она "успаванка" од коментатора.Можда је и то разлог што сам пораз "прогутао" као сваки други а не играмо баш тако често европске фудбалске мечеве па да сам могао без превеликог узбуђења да испратим пренос.Оно је брука!Човјек као да је преносио Трајал-Копаоник па онако,да опростите на изразу,про курца преноси меч.Стварно те људе не схватам који врше директне преносе.Мислим,ајде већ кад су купили тв права да преносе,онда то одради професионално и коректно,ако не због милионске армије навијача Партизана онда из неке етике медија.Виђех и да је Пинк М преносио за територију ЦГ што је свакако похвално с обзиром на не мали број навијача Партизана.Е сад је друго што онај тамо коментатор(Ћулафић)врши сваки викенд преносе,цитираћу га,Барклис Премијер лиге,па је навикао на висок ниво фудбала па кад види неке наше играче онда почиње да се спрда.:kur
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
Onaj komentator je stvarno katastrofa(mislim da je Strajnic), toliko je gluposti naveo tokom meca da me je zabolela glava. . . Jedna od tih gluposti je i da je Moreira igrao za Stutgart, "odigrao" je za njih 22 meca i postigao 3 gola, a da je jedini igrac, koji mu je bio saigrac tada u Sturgartu, Bularuz(inace, od ovog leta igrac Stutgarta)! Pomesao je Stutgart i HSV. . . A da ne navodim tek kako je komentarisao sam tok utakmice. . . Izvinjavam se ako sam bio malo off.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Мислим да је Вишковић преносио Штутгарт-Партизан...да, она глупост са Мореиром је невероватна, нисам могао да верујем да је рекао да је Мо играо за Штутгарт! :banghead
 

Johnnypfc

Banned
Учлањен(а)
12.06.2007
Порука
120
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Viskovic je prenosio. Ja ne verujem da se pored zivog Stojanovica daje Viskovicu prenos. Pa on ne razlikuje Moreiru od Lazica. U svakom napadu bar po jedna greska. O recenicama tipa "Treba da stanemo na nogu" i sl. da ne pricam. Cekam samo kad ce da pomene forhend slajs i bekhend paralelu...
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
09.11.2008
PRESS
NGAMBI I ZAJEM NISU NI ZA SUPERLIGU

Čelnici Partizana totalno promašili s ovogodišnjim pojačanjima iz inostranstva. Dvojica Afrikanaca daleko od prvog tima, dok Paunović igra na staru slavu. Od „domaćih", Stevanović i Petrović pun pogodak
image.jpg
s1Kupili mačke u džaku... Kamel Zajem i Aleksis Ngambi prilikom predstavljanja na stadionu Partizana u julu ove godine

Sportski direktor Partizana Ivan Tomić, koji je dovođenjem Moreire, Žuke i Dijare prošle godine digao crno-bele iz mrtvih, nije uspeo da ponovi svoju čaroliju u minulom letnjem prelaznom roku! Angažovao je trojicu igrača iz inostranstva - Veljka Paunovića, Kamela Zajema i Aleksisa Ngambija, a koliko su oni doneli srpskom šampionu, najbolje odslikava činjenica da je protiv Štutgarta igrao samo Paunović, i to u poslednjih 16 minuta utakmice!
Kamela Zajema u Humskoj su predstavljali kao „Maradonu iz Tunisa", klasičnu „desetku" koja zna sve s loptom. Ispostavilo se, međutim, da je jedino zajedničko Maradoni i Zajemu zaokrugljenost stomaka i donjeg dela leđa! Svakome ko je odgledao deset evropskih utakmica u životu jasno je da je Tunižanin daleko bliži rekreativcu nego profesionalnom fudbaleru. Vrlo je moguće da je on zaista pravi čarobnjak s loptom, ali šta to vredi kada je za njega poduhvat da otrči od jedne do druge korner zastavice kako bi izveo udarac iz ugla!
Jokan otpisao Zajema i Ngambija
Aleksis Ngambi nema problem s fizičkom spremom, ali koliko ne zna, pokazao je već na pripremama u Švajcarskoj. Gotovo da nije bilo utakmice da ovaj Kamerunac nije napravio neku glupost koja se završavala pogotkom protivnika. Srećom po crno-bele, Srđa Knežević je izrastao u sasvim solidnog štopera, pa Jokanović nije morao da se oslanja na Ngambija. Dao mu je priliku samo jednom, i to u utakmici Lav kupa protiv Mladosti iz Apatina.
image.jpg
s2MILOŠ BOGUNOVIĆ... 150.000 EUR, 19 UTAKMICA, 4 GOLA, TOPLO-HLADNO / RADOSAV PETROVIĆ... 100.000 EUR, 12 UTAKMICa, 0 GOLOVA, OTKROVENJE / IVAN STEVANOVIĆ... 280.000 EUR, 17 UTAKMICA, 2 GOLA, VELIKO POJAČANJE

Posle duela s Nemcima i trener Slaviša Jokanović priznao je da su ga Zaim i Ngambi potpuno razočarali i da u ovom trenutku na njih ne računa.
- Radeći s njima dvojicom od juna, nisam video da mogu da mi pomognu u ovom trenutku. Tunižanin je dugo bio povređen, ali je on već dugo vremena u punom trenažnom procesu, i to nije ono što može da mi donese prednost nad protivnicima. Isto važi i za Ngambija, a na njima je da me ubede u suprotno - rekao je Jokanović.
Iz inostranstva je stigao i Veljko Paunović, Partizanovo dete. Od ovog trija, on je najčešće bio na terenu, ali njegov učinak za nijansu je veći od Zaimovog i Ngambijevog. Gol protiv Fenerbahčea u Beogradu i u duelu s Napretkom zasad je sve što smo od njega videli. U ostalim mečevima bio je spor, bezidejan i neprimetan, a stigao je i da se povredi.
Partizan je prošlog leta doveo i šest igrača iz naše zemlje, a s njima je situacija od sjaja do očaja. U prvom timu ustalio se jedino Ivan Stevanović. Desni bek u potpunosti je opravdao očekivanja, a to se može reći i za Radosava Petrovića i Miloša Bogunovića, dvojicu mladih i neafirmisanih igrača koji su, uglavnom ulazeći s klupe, pokazali da se na njih može ozbiljno računati. Međutim, njih dvojica su i jedini pravi „džokeri" koje Jokanović ima jer svi ostali igrači koji sede na klupi daleko su od kvaliteta koji imaju standardni prvotimci.
image.jpg
s3 VELJKO PAUNOVIĆ... SLOBODAN IGRAČ, 12 UTAKMICA, 2 GOLA, RAZOČARANJE / LJUBOMIR FEJSA... 1.200.000 EUR, 10 UTAKMICA, 0 GOLOVA, VELIKO RAZOČARANJE

To se najbolje videlo u utakmici protiv Sampdorije kada je umesto povređenog Đorđevića šansu pre reprezentativca Kameruna Ngambija dobio mladi Marko Jovanović. Čak i kada se na poluvremenu povredio Stevanović, trener Jokanović odlučio je da na teren pošalje omladinca Miljkovića!
Fejsa - igračina ili prevara?
Ipak, možda je i najveće razočaranje prelaznog roka Ljubomir Fejsa. Partizan i Hajduk dogovorili su se da Fejsa pređe u Humsku bez ijednog evra obeštećenja, ali s tim da, kad mladi reprezentativac bude odlazio u inostranstvo, Hajduku pripadne 1,2 miliona evra plus 50 odsto novca od transfera. Međutim, imajući u vidu kako je Fejsa igrao ove sezone, crno-beli mogu samo da sanjaju da će neko za njega dati i tih 1,2 miliona, a kamoli nešto više! Mladi vezni igrač u deset utakmica koliko je odigrao za Partizan nije spojio deset tačnih pasova, a još se čeka na neki njegov klizeći start na protivnika. To, naravno, nije promaklo „grobarima", koji su ga u duelu protiv Sampdorije s terena ispratili zvižducima kakve nije dobio ni čuveni pulen Miodraga Ješića Asen Nikolov!
U Humsku su letos stigli i napadač Milan Perić iz kulskog Hajduka i Vladimir Branković iz kruševačkog Napretka. Od njih dvojice malo ko je nešto i očekivao tako da uopšte ne čudi što su ukupno sakupili četiri nastupa ove sezone. Pitanje je samo zbog čega su dovedeni kada je jasno da kvalitet za Partizan nemaju.
Tri pogotka i šest promašaja Ivana Tomića u minulom prelaznom roku, ili 33 odsto uspešnosti, nije baš sjajan procenat, ali sportski direktor crno-belih i dalje ima dosta kredita zbog već spomenutih Moreire, Žuke i Dijare. Njih trojica, međutim, do leta će vrlo verovatno napustiti Beograd, a Tomić će onda morati da potraži neku novu „crnu mambu" ili „dr Moa".



Tomić: Pričaću na kraju sezone
Sportski direktor Partizana Ivan Tomić nije želeo da da svoje viđenje letošnjih pojačanja koje je doveo. Prema njegovim rečima, još nije vreme za to.
- Ne želim da analiziram učinak novajlija dok se ne završi sezona. Kao što je trener Jokanović rekao, svako od njih mora svojim zalaganjem da se nametne. A da li će Zajem ili Ngambi konačno zaigrati standardno ove sezone, zaista ne mogu da znam - rekao je Tomić.


M. STANIĆ

Погледајте само како је багра дочекала један наш кикс да одма почне да пљује по целом тиму,по управи да нису способни за ф-је које обављају...док су гаравц били у кризи,говорили су да држава треба да им помогне,бла,бла,а сад кад Партизан мало застане одма пљују...и неко ми каже да у Србији не постоји новинарска слобода...па само за овај текст овај станић је заслужио да буде обешен на сред теразија...

ali koliko ne zna, pokazao je već na pripremama u Švajcarskoj
битно је да ти знаш говедо циганско

VELJKO PAUNOVIĆ... SLOBODAN IGRAČ, 12 UTAKMICA, 2 GOLA, RAZOČARANJE
боље се мало боље информиши колики је његов допринос тиму

Ispostavilo se, međutim, da je jedino zajedničko Maradoni i Zajemu zaokrugljenost stomaka i donjeg dela leđa! Svakome ko je odgledao deset evropskih utakmica u životu jasno je da je Tunižanin daleko bliži rekreativcu nego profesionalnom fudbaleru
зато си ти професионални новинар,као што сам ја доктор политичких наука...




п.с.морам да нагласим само да се слажем у оцени фејсе...
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Pa iskreno, mozemo se sloziti u vecini ovih ocjena o igracima. Ali daleko je to od nesposobnosti uprave, a jos dosta faktora je uticalo na lose igre ovih igraca. Nekad se i pogrijesi, a nekad nekome treba vremena da se uklopi, a na nekome je preveliki pritisak i znam da je ovako gledajuci sa strane najlakse reci, ukoliko ne moze da podnese pritisak, nije za Partizan, ali to jednostavno nije tako. Mi moramo da budemo strpljivi sa igracima. A ne bih rekao da je ovo neznanje novinara o fudbalu, vec jednostavno bezobrazluk. Ja se ne sjecam nijednog teksta koji je ovoliko negativno govorio o ciganima, a oni su debelo iza nas.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Meni samo nije jasno kako niko nije prmijetio danas da je komentator na RTS-u bio tipicna ciganstura. Svaki napad Banata zalecao se kao da mu neko umire i uzdihivao, a kad partizan ima i sanse i napade onda nista, sve elegantno... Koje djubre cigansko, mnogo me nervirao, htio sam da smanjim tv u jednom trenutku.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ма каква циганштура, човек је изгледа случајно улетео да ради пренос, пошто је у међувремену отказана емисија за пољопривреднике коју је требао да води. :banghead
Мислим, онај иритирајући глас...као да извештава о приносу шећерне репе на војвођанским пољима, или да уређује скупштинску хронику...
Као да сам гледао неки архивски снимак из 1961.

А ево како "Блиц" извештава са утакмице у Зрењанину...

Partizan je u ovu utakmicu ušao sa Milanom Jovanovićem :banghead na mestu drugog štopera, umesto "požutelog" Srđe Kneževića, a poslednja linija pred golom Partizana je u ovoj formaciji delovala bitno mirnije i sigurnije nego što je bilo uobičajeno ove jeseni.
 
Последња измена:

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Mozda je malo off , ali videste li danas sliku na rts ?

Kao da sam gledao neki snimak tekme iz 60'. Komentator na samrti ,teren ko u opstinskoj ligi, kvalitet slike ..hahahahhaha......

Gledam upravo neke hrvate i fudbal im je slabiji nego nas ,al hrt se trudi da ga prikaze u najboljem svetlu , a ovi nasi bolje i da ne prenose onako.
 

MRTAV ZVUK

Guest
Onaj danas dok citao sastave ekipa,mislio sam da ce uspeti do kraja utakmice.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Samo što nije zaplakao kad je Bogun postigao gol rr:

Muka mi je od srpskih novinara a pogotovo RTS
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Иначе, коментатор ТВ Војводине (не РТС-а) је данас био извесни Ђорђе Крајновић. Онолику количину неталентованости, досаде и смарања поседује само још његов колега Владимир Станишић. :banghead

Марјане, пређи на РТС! :mrgreen:
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
e ali stvarno bio je haos prenos :banghead

komentator kao da je na izdisaju...drze ga na aparatima i davaju mu kiseonik iz boce
kad moja baba koja je gledala slucajno samnom tekmu kaze kako ovaj dosadno prica onda stvarno nesto nije ok

banat predje polovinu ovaj urla IDEEEE PETKOVIC ili kako se prezivaSANSAAAA ali nista...dodje bogun sutne i ovaj kaze prezican i jak sut...

dete bi barem viknulo goool al on nista
 

Method Man

Guest
Иначе, коментатор ТВ Војводине (не РТС-а) је данас био извесни Ђорђе Крајновић. Онолику количину неталентованости, досаде и смарања поседује само још његов колега Владимир Станишић. :banghead

Марјане, пређи на РТС! :mrgreen:
Sveto trojstvo smaračkih sportskih komentatora je upotpunjeno, posle Stanišića i Laze Bakmaza, pojavio se i ovaj leš. :mrgreen:
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Ja negdje pred kraj utakmice odem u kuhinju, a pojacam tv da bih cuo ukoliko padne neki gol ili nesto. I samo cujem lagano, Diara je brzi od svog protivnika i evo to je dokazao. Posle minut, dva ulazim u sobu i vidim da je Diara tada postigao gol :buhaha
 
Top