Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Danas u Zurnalu kako sam skapirao,sutra prenose gane,pa posle toga nas prenose,a gane ne,pa sve tako naizmjenicno,nema prenosa dva dana uzastopno
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Nas jedino mogu da prenose posle 12 :s
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Pa da ,treba voditi racuna o tome sta klinci gledaju ,tako da bi mozda bila dobra ideja o kasnim snimcima utakmica:D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.947
Локација
NBG
:kur svim sajtovima koji prenose sportske vesti
nijedan nije preneo sve sta je Dule rekao na konferenciji. a kada je neki odlazak u pitanju tu su prvi i jos dodaju tonu gluposti...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
@ Firestarter, nije Tole zaposlio Simica jr. u savezu nego Terza, zato ga je i kovao u zvezde toliko. Inace, pokojnog Batu Bulatovica je poeo da pljuje na sva usta i naziva mafijasem upravo kad ga je ovaj odjebao i nije hteo da mu zaposli sina. Zato sam i rekao, o njemu bi imalo svasta da se isprica, ali nema potrebe obracati paznju na pacove.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Važno je da već mesecima sprovode anketu "Kako pomoći/spasiti/whatever...stub srBstva?". Ne zna se je li veći prioritet to ili pandemija svinjskog gripa.

"Sport" je odavno postao smeće najgore vrste. Danas su napisali kako je na probu u Partizan došao mladi makedonski reprezentativac Ilija Najdoski. :pop
 
Последња измена:

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Zvezda je miljenik svih nas i kad se ona razboli cela Srbija pocne da kasljuca - N.Simic
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Evo jedna vest koja je indirekno povezana sa Partizanom:

Đokovići oterali Viškovića
08.05.09. 00:20

Radio-televizija Srbije ostaće po svemu sudeći bez svog komentatora za teniske mečeve, Nebojše Viškovića, koji je najavio odlazak iz Javnog medijskog servisa Srbije.

Kako nam je potvrdio Višković, razlog ovakvoj odluci je uslovljavanje od strane Srđana i Gorana Đokovića, koji su ultimativno od RTS tražili da on ne prenosi mečeve sa Serbian Opena. Čelnici RTS prihvatili su ovakvo uslovljavanje od strane porodice Đoković, što je Viškovića navelo da pokrene proceduru svog odlaska iz ove kuće.


Daj boze da je ovo tacno...i da ne slusamo ovog (ciganskog) komentatora dok prenosi Partizana i tako nas nervira svojim neznanjem i svojom ciganskog ponasanja...

Daj boze kad bi neko uslovio RTS pa ode i Gnojko :)
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Djokovici su picke nevidjene , znaci gamad najgora . Tu je matori vodio kolo prvi , ali ni Novak nije cvecka , daleko od toga. Inace Viskovic je ciganin , ali covek sasvim ok prenosi utakmice , i koji kurac su oni faktor neki pa da uslovljavaju ko ce da prenosi , a ko ne ??

Djubrad najgore vrste , dobro je rekao Pasanski to je turnir jednog coveka , a ne Srbije. I koji kurac drzava placa onim kretenima , bolje da daju novac deci bez roditelja sa Kosova.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kolega, apsolutno se slažem. RTS je trebala da ih pošalje u tri pičke materine (izvinjavam se maloletnicima koji će ovo da pročitaju), pa neka ih prenosi Pink, ili U92.

Odavno otvoreno navijam protiv Đokovića i JJ mada su Srbi.

Evo jedna vest koja je indirekno povezana sa Partizanom:

Nije ova vest uopšte povezana sa Partizanom, ali OK neka prođe.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
E bas to , puca mi za djokovica i jj. Koga oni predstavljaju ?? Srbiju ?! NE , predstavljaju same sebe. Placaju porez u Monaku , od njih nemas nikakvu korist , jos su trazili da im drzava Srbija POKLONI zemljiste za terene !!! More terajte se svi ....... Ionako sam van teme otisao vec ...


Edit- Da zaboravio sam , tako je ona kurvetina majka od jj isto nesto kenjala i uslovljavala selektora prosle godine , dok je Ana uvek igrala bez ikakvih problema za Srbiju.
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Upravo sve to. Predstavljaju sami sebe i maltene sam protiv njih uvek! Jebe se njima za Srbiju, sami za sebe zaradjuju i igraju.
Jebiga, odosmo u off totalni...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Stvarno pocinju da ga preteruju bre, kao da su oni vlasnici pola ove zemlje pa uslovljavaju i naredjuju. Sve vise pocinje da mi bude i Novak antipatican.Ranije ovaj srdjan upadao u studio jer ne navija za njegovog sina a sad najuruju coveka, koji mozda nije sjajan za fudbal(mada i takav je boji i gojka i nedeljka) ali je tenis super odradjivao prenose!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
и какве то све има везе са Партизаном? pr:
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Viskovicevi prenosi Partizanovih (i uopste fudbalskih meceva) su kriminalni! Ali ovo sto su mu uradili je grozno, jadno...sramota za rts i medije u Srbiji. Kao jedan od predstavnika ove profesije mogu vam reci da o mojim kolegama uopste nemam lepo misljenje, medjutim ovo je toliko diletantski da bih najradije rekao koju rec u Duletovom "napadackom" stilu :D
Tom logikom, Djuric i ljudi iz fk Partizan treba da odu sutra na rts i daju ultimatum tijanicu da ne dozvoli gnojku prenos nasih meceva, Dule da ode na fox i isto ucini za ona dva krestavca...
Mediji, cak i oni koji prate sport zaista doticu samo dno. Iskren da vam budem, ocekujem sve losiji tretman Partizana, posebno zbog zvezdinog loma. Sad ce da se upregnu svi da Milojkovim stilom spasu sto se spasti da...naravno, trazeci krivca u Partizanu.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ali, trebalo je cuti Kovinjalovo radovanje posle gola sevojna,pa shvatiti da i mi imamo bisere:buhaha.Naravno da ce sada da krenu pokusaji da se izveze kriza iz propalog FK Stecaj,bar tako vidim intervju koji sam negdje citao sa djuricem koji je morao da objasnjava da Partizanu ne prijeti bankrot i da nema dugove iako je novinar pokusavao da navede pricu na tu stranu.Takodje,tako tumacim i sporadicna cudjenja nekih cigana medju javnim licnostma koji cudom ne mogu da se nacude kako to da finansijska inspekcija niste nije nasla u Partizanu,kako to da niko nije uhapsen.Naravno razlog za to je nepoznat samo naivcima ,jer je ipak Zeka finansijski tata-mata za sve seljacine od prekoputa:D.Ne znam samo sta ocekuju i da finansijska policija nadje nesto,kad su svi na celu sa Zekom isparili iz kluba i ko bi sada iz mogao da odgovara za eventualne nepravilnosti.Smjesno.Ali,fekalni mediji kao sto su blic,pres,kurir,sport ,zurnal se ipak bave malo oplakivanje meckarske tuzne sudbine,malo istrazivanjem Partizanovog poslovanja u zelji da dokazu da "ni tamo nije sjajno(by Nikola Simic)",malo ponasanjem Duleta Vujosevica,sve u svemu da se malcice zamagli cinjenica da je odbojka jedini klupski sport u kome ove godine nismo uzeli sve trofeje i da se malo umanje frustarcije
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
О Боже какав пренос на РТС-у! Нисам попамтио све испаде, али један ми је остао итекако у сећању! Ако се не варам утакмицу је преносио Шаренац! А тај испад је звучао отприлике овако: овога пута Партизан побеђује заслужено... А шта је до сада било, муфте, незаслужено, шта? Стварно не могу да схватим шта су у стању да кажу!
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Cekaj ,ti pricas o ONOM Sarencu,dokazanom ciganskom majmunu?!Nije valjada da si iznenadjen?Svaki njegov prenos nase utakmice je takav.Poslednja nasa koju je prenosio ,treca sa Hemofarmom,samo sto lik nije svrsio kad smo izgubili ,to mu se vidi u glasu.Kad on prenosi Evroligu,meni su svaki put zagarantovane tablete za migrenu
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.111
Локација
vaginamandibularia
Šareni je namazan svim bojama.. Kad se isfoliro kečelj pa nam zbog toga sudija prekino kontru, samo je šareni video nekakvu posekotinu... Tuga BRE.. :) Al kojom se brzinom odjavio, potsetio me na tekmu kad je hrvatima dao trojku Sale Đorđević.. Na hrtu su se odjavili za 15 sekundi :)...
 
Top