Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Колики дебил мора човек бити да напише овако нешто...
Ето у томе лежи њихова слабост... У њиховом примитивизму на терену и ван њега...
Али нека их, ништа им друго није преостало...
Искомплексирана циганштура...
 

PFC_D

Guest
Dobro ljudi, pa zar samo ja vidim zadovoljstva u ovome?
ja ne vidim ni malo zadovoljstva u ovome, jer u ovom odvratnom ciganskom okruzenju laz je hiljadu puta postala istina nakon nekog vremena.samo ovde i nigde drugde postoje ljudi poput ove nakaze, poput milojka, poput andjusa... ne znam da li ste primetili, ali mi ovakve stvari o njima cak ni na forumu ne napisemo a mozemo svasta da pisemo.ti u americi, engleskoj, bilo gde, mozes da zajebavas i kraljicu i predsednika i najboljeg igraca u svim sportovima, mozes da pricas da imaju mali kurac, klempave usi, pocepane carape, da su sisli sa brda... ali da kazes da neko placa sudije, namesta utakmice, da neko nekog gepekuje, da kupuje glasove a da to ne potkrepis cvrstim dokazima, ides direktno u zatvor a od novina u kojima si to objavio mozes da napravis fisek za jaja...
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Рекох да дам више информација о том листу пошто људе занима, није то била ко зна колика политика али добро...

Дуле Вујошевић треба да подигне тужбу против овог смрада и целог листа, то ће ваљда мало да опамети и остале "новинаре" да не могу да шкрабају шта год им падне на памет без икакве одговорности.Нека уплати после те паре у неки хуманитарни фонд или нешто слично.

Да није овај Радовић онај Дезвез :D
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Partizan je kriv za propast...

Jos samo fali da neko od novinara napise naslov, Partizan je kriv za propast sveta koji ce biti jednog dana i svi mi crno-beli, mozemo da zakljucamo sajtove, forume, stadion i da umesto fudbala, kosarke zaigramo nove sportove, bombal ili granatarka i da odemo u stilu sa ovog sveta.
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
pitao sam lika sto prodaje novine kod mene u komsiluku, kaze da dobija dnevno jedan do dva primerka ovih novina, tako da je to neki list koji se stampa u maximum hiljadu primeraka i kaze da se uglavnom objavljuju naruceni tekstovi...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
To su nebitne novine,a ovaj Radović je bolesnik.Oni tu priču proturaju godinama i nije mi jasno kako se već ne smore.Evropa i je pokazala gde su.Naravno na ovaj tekst i na sve što pričaju treba gledati i sa druge strane,SVE TO ONI RADE SA PREDUMIŠLJAJEM.
Mi smo sada mnogo bolji i nadam se da će tako ostati godinama,ali ako se ikad desi da naši timovi budu podjednaki oni će uzeti titulu uz pomoć sudija i ništa nećeš moći da im kažeš,jer će odmah slediti pa vi kradete godinama.Mi samo treba da budemo hladni i da se ne obaziremo na bolesnike.Jedino što ciganšture imaju i u čemu su jači od nas su mediji,jedino oni održavaju mit o njihovoj veličini,ali i to će poslednje uporište pasti,samo polako.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.416
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Jao ljudi pa ja veci primitivizam i idiotskiji recnik od strane nekog novinara nisam do sada video_Ovo je znaci dno dna, i da smo neka normalna zemlja odgovarao bi i izgubio pravo da svrlja ovakva sranje. Ja ne mogu da verujem. Ne cudim se ovoliko jer nas pljuju, cak i da je bilo ko drugi u pitanju pa i da cigane pljuju ja bi rekao ovako nesto i bilo bi me sramota sto nas ovakvi nepismeni ljudi brane i pisu ovakve tekstove. I jos da dodam da mi je ovo mnogo sumnjivo da je samo ovom debilu palo na pamet da lupa, dobio je direktivu od nekoga, ali neka nece im Dule ostati duzan. Kad tad ce na nekoj novoj legendarnoj konferenciji da svima jebe mater kao mnogo puta do sada!
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Kakav crni novinar, pa to je skrnavljenje znacenja reci. Ovo je kleveta i pozivanje na medjunacionalnu mrznju. Ovo govno treba tuziti i oterati u zatvor. Dule treba da mu se najebe mile majke a moze i zene ako je ova spodoba sto je napisala ovaj tekst uopste bila sposobna da nadje neku siroticu koja bi se spustila na toliko nizak nivo da se uda za njega. Ovde mora drzava da reaguje a i ono tzv "udruzenje novinara srbije" sto se poziva na moral. Drzava mora da progoni a UDS da se izvini Duletu za klevetu a ne obratno. KLUB I SVI NJEGOVE STRUKTURE MORAJU REAGOVATI NA OVE BLJUVOTINE!!!
 

apet976

Početnik
Учлањен(а)
25.10.2008
Порука
88
Reaction score
0
Срамота за РТС вечерас, ко зна која по реду када је извештавање о ФК Партизан у питању...
Преглед последњег кола, наша утакмица четврта по реду, једина без извештаја и спикера, снимљен гол са 75 метара.
Срамота.
Ако неко из клуба не реагује онда можда и заслужујемо овакав третман.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
@apet976

Slazem se, bas ja hteo malopre da pisem o ovome. Ovaj RTS je sramota za nasu zemlju u globalu. Ja moram bar jednom dnevno da im prepsujem sve po spisku, ali ovo veceras je bruka!!! Daj da dignemo glas, ne moze se ovako sprdati s Partizanom amateri i majmuni koji nemaju ni osnovnu skolu!
 

apet976

Početnik
Учлањен(а)
25.10.2008
Порука
88
Reaction score
0
Сазнали смо како су шабани дошли да прате утакмицу у Крушевцу, ко је дебитовао из омладинске школе ФК Џомба, како је Војводина освојила другу вицешампионску титулу у историји, а о нама гол снимљен из вешернице уз коментарчић од 15 секунди из офа Петра Денде. Јадно бре.
Целог живота се ја нервирам због мајмуна новинара, а изгледа да ће потрајати.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ne znam zasto u opste i gledate to na rts-u kad ima na sos-u detaljan izvestaj posle svakog kola svih meceva. :confused
 

Goran O

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
289
Reaction score
0
Локација
Tivat
Neko nema sos pa je primoran da gleda na ovu cigansku televeziju
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Укључите СОС, Воја Панчевац гост, стара добра времена. :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Svetli primer od juče - na TV Pink tokom gostovanja Nika Slotera :D, na pitanje ko je za nju super heroj, Marija Kilibarda reče:

"Ima ih dvojica - jedan je ovde, Nik Sloter, a drugi je Dule Vujošević". :clap
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.416
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Prijatno iznenadjenje za mene, jer mi ona bas ne izgleda kao neko ko bi spomenuo tako nesto.Jednostavno ne moze da se ostane imun na Duleta . Krenucu da je gotivim sad :D
 

kikisp

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2007
Порука
95
Reaction score
0
Локација
u diznilendu
ma ja bi preporucio njenom decku ako ga ima da zeni to odma em sto je lepa devojka em sto ima nesto u glavi cim gotivi duleta
 
Top