Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Vojislav

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2008
Порука
294
Reaction score
32
Локација
Chubura
Svetli primer od juče - na TV Pink tokom gostovanja Nika Slotera :D, na pitanje ko je za nju super heroj, Marija Kilibarda reče:

"Ima ih dvojica - jedan je ovde, Nik Sloter, a drugi je Dule Vujošević". :clap


Acika, čudi me da ne znaš da je to dete Marija NEVIĐENA Grobarka (to mi je sin odavno rekao, jer je odlično poznaje). Ona je dosada UVEK kada je bila u prilici (na RTS-u na primer) govorila da najviše voli Partizan.
Em lepa, em Grobarka, em normalno čeljade, pa šta ćeš više za brak. Ajde momci, šta čekate:s
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Е, знам ја да је она гробарка, али нисам знао да је тако велика гробарка. Али једноставно, било је право освежење у поплави циганске пропаганде свуда и на сваком каналу чути тако нешто. :wink:
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Vojo, lako bi je neko od nas ozenio, nego ne znam bas koliko je ona voljna da se uda za nekog od nas. :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ništa od ovih. Vidim ja da će Gazda opet morati da se žrtvuje za grobarstvo i Partizan.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Evo ja ću te zamenim, da ne prevaljuješ toliki put :D
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
U kakvom su stanju mediji ovde najbolje je pokazala konferencija za stampu posle "istorijskog new deal-a" u Kosarkaskom savezu,kada se ni jedan novinar,osim Tegija nije osmjelio da postavi ni jedno pitanje onom tamnoputom katalonskom mamlazu Bartomeuu,nego su cutali ko picke na ocigledno jebanje u zdrav mozak citave javnosti sa pricom o novom kursu Evrolige i kako svi moraju da se zrtvuju,a najvise Partizan:banghead.Mada i od koga ocekivati da se oglasi,kada su tamo bile sve vedete sportskog novinarstva iz kurira,presa,blica,novost i ostalih romskih novina...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Спортске вести у Вестима у 7 на Студију Б, вечерас:

"Играчи Севојна и ц. звезде сутра ће сазнати име противника у квалификацијама за Лигу Европе. Жреб се одржава у Ниону...бла, бла, бла..а име свог ривала у квалификацијама за Лигу Шампиона сазнаће и шампион Србије, Партизан".

Да, управо тим редоследом.

Значи, ударна вест је жреб за Лигу Европе, јер ту, молим вас, наступа звезда, а Лига шампиона и Партизан, ма то је небитно... ништа чудно када је на овој телевизији овај говнар и осведочена ганштура уредник...

http://www.studio-b.co.yu/tv/tvlica.php?lice=9
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
hahaha al su propali jos jedan primer kako zele da reanimiraju mrtvaca,neka ih mukice,vec na sva usta pustaju vest o Dijari ,osetili su da smo jaci mnogo od njih,da im bezimo i da je ls blizu,to je dobar znak za nas cim imamo ovakav ,,unapredjen tretman'',slatko me je nasmejalo; romi, ma zurka sa njima uvek...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ja nisam ni znao da igra ciganmala u evropi.
Nesto se secam da je uefa razmatrala da im ne da dozvolu jer nemaju garanciju za plate jer nijedna banka nije htela dati a druga stvar nisam u toku ocigledno ali koliko imamo predstavnika u ligi uefa??
3?

:) pratim uglavnom samo Partizan
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Pa naravno kad im je sportski urednik ganci, ma idi bre gde je ta novinarska etika, zna se sta je bitnije valjda.
 

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
Pa na sos u isto ide tekst sutra ce u podne biti obavljen zreb za LS i EL pa ce svoje protivnike saznati Sevojno,zvezda i Partizan.
Jos ispade da Sevojno ide u LS a da smo mi bili 3 u prvenstvu jbt :)
 

PFC_D

Guest
ja sam vec rekao...

uopste ne mislim da su debili oni, oni ljudi rade svoj prljavi ciganski posao, vec smo debili mi...

umesto da se angazuje jedan volonter (jel mogu ja??) koji ce raditi press clipping (sto u stampanim, sto elektronskim) i kada stigne izvestaj, kada govna koja se ovim bave podnesu zahtev za akreditaciju, mi je uredno vratimo umocenu u antraks...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.191
Reaction score
18.560
Локација
U Kinšasi
Ima i tekst o zrebu za LS, postavljen jos juce. Bar u ovom slucaju nema nikakve zavere.
 

djole_tomic

Grobar
Учлањен(а)
18.08.2007
Порука
272
Reaction score
2
Локација
u sumi makiskoj
znam za jucerasnji.. ali obzirom da se svaki dan prica o zrebu, a da je danas najaktuelnije, morali su da stave najavu..

ali ako se ima u vidu ozbiljnost i ,narocito, strucnost ljudi sa ovog portala, onda nista vise ne treba da me cudi!
 

schwaba

Banned
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
136
Reaction score
0
Локација
juzni beograd
pa djole,na tebe racunamo u buducnosti!sportsko novinarstvo ce se znatno promeniti,kada ti budes poceo da izvestavas!:Dsamo nemoj da budes bas mnogo pristrasan pri svom radu!:D:
 
Top