Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

B&W

Guest
Ko je gledao večeras SOS ("Total Soccer") i onu budaletinu Nikolu Simića? Jebote, mrcina alkoholisana ladno izjavila da nas je Banat pustio, da su se sklanjali od 70. minuta da damo golove, da su naši golovi smešni itd.
Stoko jedna senilna i bezobrazna, kako te bre nije sramota????!!!!!? Pa gde si magarče bio da prokomentarišeš u prošlom kolu gol musavaca protiv Rada, što tad nisi otvorio tu tvoju odvratnu njušku nego si se sad iskenjao sa 7 dana kašnjenja?
Tako mi i treba da se iznerviram kad gledam to ruglo od televizije. Kad večeras nisam razbio TV, trajaće mi narednih 100 godina!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Те ствари треба избегавати, ко жели да остане нормалан. Не знам само чиме дотични говнар заслужује да буде гост ама у баш свакој емисији? Он и Караси, као она два сенилна старца што стално гунђају...ко је гледао Мапет-шоу, сетиће се. Све они најбоље знају, Партизан није квалитетан па макар и да победи Реал, сви играчи су нагло пали у форми од како је Караси престао да их тренира, ма да бациш пеглу од муке...

Нажалост, пошто клуб ништа не предузима против таквих као што је Симић (а против стоке треба тужбу, па нека на суду доказује своје болесне тврдње) и даље ће да просипају фекалије са тв екрана. Додајте још Милојка, Гнојка, Анђуса и Бобија, ето фине екипице за таблић негде у "Лази Лазаревићу"...

Мени је драго да ми немамо ниједан пандан овим болесницима, али то не значи да клуб не треба да поради на томе да им на фин начин зачепи губице...
 

Gradoslovar

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2007
Порука
196
Reaction score
0
Локација
Nekropola
Ko je Nikola Simić? To onaj što je umalo dobio trinaesticu na sportskoj prognozi, pa poludeo.
Plutaju govna niz sos kanalizaciju, ništa čudno.
 

korleone

Čuvar bleje
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
330
Reaction score
0
Локација
osedlao konja, okupio poteru i krenuo da veša lopo
Nije mi jasno kako neko ima volje i živaca da gleda one dve budale? Besposlene bitange, koje samo znaju da seru. Njih dvojica, tako pametni, treba da zavrnu rukave i konačno izvedu posrnuli srpski fudbal na pravi put. Razumem ih, ipak nemaju vremena da se prihvate ozbiljnog posla, od silnih obaveza ponedeljkom na SOS-u.

Žalosno je, što su takve budaletine, u nekakvom tzv stručnom savetu, tzv fudbalskog saveza.

Aco, 'de se seti Anđusa? :D Šteta, više nije u Sportskoj galaksiji, i uskraćeni smo za njegove "oštroumne" komentare. :(
Sunce ti jebem, odavno se veći kreten nije pojavio na medijskom nebu Srbije, a priznaćete, konkurencija je izuzetno velika.
 
Последња измена:

Slauter

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
407
Reaction score
0
Локација
Obrenovac
Hajde sad nek se oda ko je pozvao telefonom i zavukao Simicu za 'divljenje na ostroumnim komentarima i izuzetno realnom pogledu u odnosu Zvezda-Partizan':buhaha Zahvalio se novinar u njegovo ime...
Ja sam se trudio da budem aktuelan i da ispratim emisiju, uzasni su, uzasni...
 

milance

Guest
Мени је драго да ми немамо ниједан пандан овим болесницима, али то не значи да клуб не треба да поради на томе да им на фин начин зачепи губице...
Apsolutno podrzavam.Ponosan sam sto navijam za klub koji za sluge nema ovakve mapetovce.Ali trebamo se braniti na svoj nacin,gospodsi i grobarski.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
Мени је драго да ми немамо ниједан пандан овим болесницима, али то не значи да клуб не треба да поради на томе да им на фин начин зачепи губице...
Ацке,заборавио си Срђана Радојевића:wink:
њега је просто била милина слушати...за њега је кад неки играч Партизана пошаље лопту изнад пречке 10 метара био шут тик изнад пречке,а кад неко да гол нама била грешка,офсајд и шта све не:mrgreen:
ал он није био ни до колена поменутим патуљцима од људи...

шалу на страну,све је више тих назови "новинара" који користе сваки тренутак да покажу своју "навијачку" опредељеност(ставио сам под "" навијачку,јер то није уопште навијање него чисти комплекс!),и кад су у прилици пљуну по нашем клубу,управи навијачима,играчима...томе мора доћи крај...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Апсолутно се не слажем за Срђана, уз поштовање твог мишљења, мислим да коментар никако није на месту. Он је радио на МИП-у, значи на Партизановом радију, и наравно да је ту извесна доза пристрасности и нормална и пожељна. Он је у томе имао меру, никад није био прост, вулгаран, попут ових квази-новинара које сам поменуо. Јеси га икада чуо да је пљунуо по ривалу, увредио га, рекао неку лаж? Ниси наравно. Ми овде причамо о таквима. И ако је радио на Партизановом радију, наравно да ће да навија за Партизан током преноса, па не очекујете ваљда објективност на нашем радију :shock:...коме је до тога нека слуша пренос на Радио БГ.

Да не буде да сам његов "дрвени адвокат", али дечко тренутно ради на Спорт клубу и по мени је тамо најбољи и најодмеренији коментатор (уз Марјана, који је категорија за себе :mrgreen:).
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Нису вредне помена те моралне наказе као што је никола симић и њему слични. Говнари покушавају на сваки начин да, својим коментарима, лажима и небулозама, дестабилизују стање у Партизану, да унесу немир и неповерење. По мени не треба одговарати на те глупости, не треба се расправљати са будалама јер се може десити да неко не примети разлику. Треба ћутати и радити и уста им зачепити игром и резултатима. Ионако им ништа друго није остало него да прде у празно.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.788
Локација
"preko bare"
Tako je Davide! Treba pustiti razne indijance da pričaju šta hoće, a mi da se držimo svog puta. Ko su oni da bismo se uopšte osvrtali na njihove riječi!? Slažem se da treba kritikovati kad se vidi da nešto nije u redu, ali te kritike treba da budu od stručnih ljudi koji vole Partizan. E onda te kritike dobijaju na težini i njih treba uzeti u obzir. Mislim da sadašnje rukovodstvo to dobro prepoznaje i do sada je uradilo mnogo toga. Nadam se da će na ovom putu i dalje ostati i želim im u tome mnogo sreće i uspjeha.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ma neka ciganstura neka lijece svoje komplekse na tv-u, dok jos mogu, sve je vise i vise grobara mladih i kad izrastu ima da izumrre ta smrdljiva generacija "bari91"... Meni samo nije jasno iako vjerovatno i u srbiji demokratskoj postoji sloboda govora, da postoje i limitacije sta to znaci. PA NE mozes tek tako izaci na televijziju, radio i obavestavajuce servise i prosipati teorije zavjere i lazi? DA li postoje nadlezni organi koji bi ovo mogli da zaustave? Pa zar je moguce da neko iz uprave partizana ne donese prijavu za ovako nesto? Ova galaksija se treba ugasiti, to ne samo da nije obrazovana emisija, nego je vodi osoba koja je spremna za mentalnu instituciju. Da se ne ponavljamo, interesuje me kako napraviti neki nacin da se tuze ovi smradovi? od koga traziti incijativu?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
SOS kanal

Ja sam im poslao mail,pa ako ih zabole za nas ko im j...mater.

Gospodine Petroviću,neznam da li čitate mail-ove čitalaca i da li ih uzimate uopšte u obzir kada pravite emisije i da li vam je uopšte važno mišljenje gledalaca ali molim vas da ovo shvatite dobronamerno,jer zaista mislim da vam može pomoći.
Da krenemo prvo pohvalno.Mislim da spadate među najbolje voditelje u Srbiji,da ste uglavnom dosta objektivni,da govorite istinu i da javno hrabro iznosite svoje mišljenje o mnogim temama o kojima drugi ćute i to je za svaku pohvalu.
Nažalost ima i dosta stvari za kritiku.
Ja razumem da vaša televizija mora da vodi računa o gledanosti i sa te strane mi je jasno da C.Zvezda ima apsolutnu prednost jer ona ima najviše navijača i ja tu zaista ne vidim nikakav problem.Evo na primer vaš kolega Tegeltija ove sezone izuzetno poklanja pažnju KK Crvena Zvezda,i ako se to meni baš ne dopada jer oni to rezultatima nisu zaslužili ali broj njihovih navijača to zaslužuje i ja moram to da poštujem.
Ali vaša televizija već uveliko među Grobarima ima naziv “ciganska“ i ja se nadam da vidite zašto je to tako.Počevši od vaše koleginice Vesne Antić koja vodi “Maratonac“koja se redovno utakmice Partizana kada se desi promena najavljuje sa „da li je to Zemun,Hajduk itd.dao gol“, dok kad se uključuje na Zvezdinu utakmicu redovno kaže „da li je Zvezda postigla gol“.Vi možda mislite da je to sitnica ali nažalost nije,to jasno pokazuje opredeljenost i pristrasnost vaše televizije,tako da sve manje navijače Partizana gleda vašu televiziju.
Koliko ja vaša televizija pristrasna pokazaću vam na primeru koji ne unosi toliko navijačkih emocija jednih i drugih navijača u ovoj našoj zemlji večito u nečemu podeljenoj.Primer tenisa,svi znaju da za Anu Ivanović članicu TK Partizan navijaju uglavnom Grobari a za Jelenu Janković,koja je ponikla u TK Gemax navijači C.Zvezde.
Dugo vremena dok je Ana bila bolja čak jedno vreme“ broj jedan“ vaše vesti su izveštaje o rezultatima Ana počinjali normalno sa „naša igračica“.U trenutku kada je Jelena postala bolja vesti na vašoj televiziji počinju sa „naša najbolja igračica“.To je trajalo neko vreme,doduše sad to više ne radite,možete uvek da kažete „prva igračica sveta“itd.ali ste
radili.Ako na takvim nebitnim stvarima pokazujete takvu pristrasnost onda je jasno koliko ste inače pristrasni u fudbalu.
Navijači Partizana su navikli na pristrasnost sportskih novinara Srbije, 80% njih su navijači C.Zvezde a mnogi od njih su totalno neobjektivni,dovoljno je spomenuti Milojka Pantića,Bobija Jankovića,Gojka Andrijaševića.Navijači Partizana su ponosni što ne postoji novinar navijač Partizana koji bi bio pandan tim ljuduma,jasno nam je da u toj borbi i onako ne bi mogli pobediti,znamo apsolutno koje pobednik u prljavštini u medijima.Nadimak navijača C.Zvezde apsolutno govori sve o njima,jer jasno je da ne postoji navijač C.Zvezde koji je objektivan i koji će priznati da je neko oštećen u duelu sa njima.Opšte je poznato koliko nadimak govori o bilo kom čoveku koji ga ima.
Ali da se vratimo onome zbog čega vam ovo i pišem.To je zato što ne bih želeo da vaša emisija bude gledana kao “Sportska Galaksija“ i da vaša karijera ode u tom smeru,za M.Pantića u njegovim godinama nije apsolutno važno, ali za vas to nikako ne bi valjalo.





Da krenemo redom,ja neznam za koga vi navijate ali stvari govore da ste navijač C.Zvezde.Kada ste u emisiji u kojoj je gost bio Neško Milovanović uspeli takozvani gol Milijaša protiv Apoela za koji je posle usporenog snimka i tv voditelj rekao da nije bio gol,za koji smo svi videli da apsolutno nije bio gol,za koji ja sad život smem da stavim na kocku da nije bio gol uspeli da izvučete na “DISKUTABILNO“ jasno je da ste navijač C.Zvezde,jer diskutabilno može da bude samo za navijača C.Zvezde.Samo da kažem da vas ja cenim i pored ovakvog propusta jer celokupan vaš rad ipak pokazuje vašu objektivnost.
Ono što me je nateralo da vam pišem je pitanje morala,pre svega vaših gostiju,koji i vama nanose štetu.Pitanje morala u Srbiji je teško pitanje jer je sve manje moralnih ljudi.
Krenuću od sebe,ja sam čovek koji govori istinu i mislim da sam objektivan što se tiče bilo kod sportskog događaja kod nas i u svetu,mada svi imamo određenu dozu subjektivnosti ali ako ona ima meru i ako se u svakom trenutku trudimo da situaciju sagledamo iz više uglova i ugla protivnika,ali maksimalno trudimo što ja uvek radim ona mogu da tvrdim da sam objektivan.Mislim i da sam moralan čovek,koji nikad ne bih među prijateljima,u kafani,na ulici rekao da onaj gol što je Milijaš dao u polufinalu kupa neregularan.Jasno je da nije bio ofsajd i da je sudija pogrešio,kada bih rekao nešto drugo ja bih se sam sebe stidio.Ako se takva izjava nekome na ulici može oprostiti na televiziji sigurno ne može.
Jedan čovek bez morala koga uvek spomenem je Slavoljub Muslin.Taj čovek je na nacionalnoj televiziji izjavio,kada su igrači Partizana bili pretučeni od navijača C.Zvezde(što inače nigde na svetu nije zabeleženo i niko za to nije odgovarao,a FK C.Zvezda je smešno kažnjen)da su igrače Partizana tukli njihovi navijači,s čim se Milojko Pantić složio i ako su sve kamere to zabeležile i samo bolestan čovek to može da tvrdi.To čoveku bez morala nije prestavljalo nikakav problem i do danas se nije izvinio zbog te izjave.
Takav jedan čovek bez morala je Stanislav Karasi.I ako se njemu u karijeri dogodilo da mu sviraju penal zbog udaranja protivničkog igrača,za start Gaja na Moreiru je prvo tvrdio da lopta nije bila u igri a kad je vašom kamerom utvrđeno da je bila u igri pokušao je da nešto izvuče kako lopta je bila u prostoru,pa golman Stamenković je pokupio.Samo da ne bi priznao da je bio penal za Partizan,toliko o njegovoj objektivnosti.On to govori na televiziji a ne u kafani pa da mu čovek i oprosti i stvara neobjektivnu sliku u javnosti pogotovo među navijačima Zvezde,koji su uvek u pravu,pa zaboga rekao pošteni Karasi.
Za mene čovek bez morala i takav jedan vam gostuje svakog ponedeljka u emisij,da ne spominjemo sve njegove objektivne izjave u toku emisije.Zaista nepotrebno.Jednostavno čovek takvih moralnih vrednosti ne bi smeo da gostuje u vašoj emisiji i ja vam dobronamerno skrećem pažnju na to.
Ja znam da on hoće da kaže svoje mišljenje povodom mnogih stvari,kao i vaš drugi gost dok drugi ćute pa vam je teško da nađete sagovornike koji su spremni da pričaju ali takvih ipak ima i vi morate da gledate moralne vrednosti vaših gostiju.Možda vi mislite da se ne može tako lako suditi ali ja sam vam na jednostavnom primeru pokazao razliku između mene i njih(Karasija i Muslina) to je jednostavno moral.

Vaš drugi gost Nikola Simić je već posebna priča,pravo čudo od čoveka.Tolika tvrdoglavost je zaista neviđena.Uvek tvrdi da je samo on u pravu i priča ono što je zamislio bez obzira na sve.
Vi ste sami svedok da mu niste mogli objasniti da je na utakmici Čukarički-Partizan promenjen termin odigravanja utakmice a ne samo da je vreme vraćeno.Ja da sam nekom poznaniku to objašnjavao i da on to ne razume najmanje što bih za takvog čoveka rekao da nije inteligentan.A taj čovek nastavlja da priča svoju priču,pa vređa direktora Čukaričkog na šta vi niste reagovali i ubeđuje sve nas da je on u pravu.
I sad mi takvog čoveka treba da slušamo i da nam njegovo mišljenje bude merodavno.Zaista tako nešto je nemoguće.
Pa njegove stručne opservacije da su Moreira,Žuka i Dijara drugorazredni igrači.Koji su samo prvorazredni da mi je znati.
Tačno je da on ume da kaže i neke prave stvari i da jedini sme da priča protiv Miškovića,ali to se njemu ne može uzeti kao kvalitet jer on sve redom pljuje pa mu ni Mišković nije problem.
Njegovo gluposti čovek teško više i da može da pamti jer ih je mnogo ali i on je preterao skroz.
Izjava da je utakmica Banat-Partizan nameštena je prelilo čašu on zaista ne može da bude više gost vaše emisije ako uopšte pretendujete da budete ozbiljna emisija.
Uspeo je da vidi kago se igrači Banata sklanjaju,svaka mu čast a da dodam i da se Karasi uvijeno složio sa njim.
Nije video da je utakmice Zvezde protiv Vojvodine nameštena,svaki put kad Vojvodina gostuje Partizanu bunker a kad gostuje Zvezdi otvorili smo se da se nadigravamo.Zvezdi su najsigurnije utakmice protiv Vojvodine i OFK-e.Nije video da je Rad pokraden u prošlom kolu na Marakani,i tu je bilo nekih sklanjanja to nije namešteno,ali doktor Simić je video da je u Zrenjaninu namešteno.
Da me pogrešno ne shvatite je ne tvrdim da je neka od ovde gore pomenutih utakmica nameštena to bi bili glupo sa moje strane i ja to sebi ne bih nikad dozvolio samo sam to naveo kao primere da je on nešto video što je mogao da vidi i na ovim utakmicama,to jest ništa.Ali šta je u njegovoj glavi to je teško utvrditi.
On ne bi smeo da gostuje više u vašim emisijama.

Ovo je dobronamerno pismo vama jer se broj navijača Partizana koji gleda SOS kanal svakodnevno smanjuje,verujte mi nisam jedini apsolutno.Ja ću još uvek pratiti vaš kanal i pogotovo vaše emisije ali pitanje je koliko će moje strpljenje imati granica.
Strpljenje navijača Partizana se smanjuje,a nema nas baš malo u Srbiji pa bi zbog vaših ekonomskih razloga trebalo da realno sagledate ovo što sam vam napisao.
 
Последња измена од уредника:

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Molim sve da pokazemo sta mislimo o njima:

Adresa: SOS Kanal, Ljutice Bogdana 1a, 11000 Beograd, Srbija

Telefoni:
Redakcija: 011/3672.100
Marketing: 011/3671.185 (i fax)
Direktor: 011/3671.165

Emisija Total Soccer: [email protected]


Ja sam vec pisao,i rekao sve sto mi je na dusi,sad mi lakse :)
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
e hvala ti brate za ovu adresu,i ja sam im poslao nesto...treba da im zatrpamo inbox,sve su to jedni veliki kompleksasi i jadnici:pickaciganska
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Poslao sam i ja e-mail, ova akcija mora da bude masovna, Grobari navalite.

Preporučujem - nemojte da koristite bezobrazne reči (mada oni to zaslužuju) nemojte psovati, fino, kulturno, biranim rečima im recite da su govna, da nisu srpski kanal obzirom da stalno pljuju po najboljem srpskom klubu, da su im gosti ciljano birani u interesu pljuvanja i degradiranja Partizana i da im to neće pomoći da Partizan ne osvoji duplu krunu i ove sezone i neka se jebu u onoj rupači sa svojim gazdama i nalogodavcima.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Значи, овако некако...

Поштовани,

Протестујем против Ваше уређивачке политике, јер вашим омаловажавањем ФК Партизан показујете да сте најобичније фекалије (говна, али на фињака). Дискредитујете најбољи српски клуб и понашате се као да сте албански, авганистански или занзибарски (нису српски канал) тв канал.

Све вам је то узалуд јер ће ФК Партизан и ове године надмоћно освојити "дуплу круну" а вама остаје једино да имате сношај (да се јебу, али на фињака) у тој подбањичкој рупи са својим менаџментом"
. :mrgreen:

Па јбг, рекао си без псовки... :buhaha, баш сам бирао речи...мало шале и комике није згорег.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
Ацке мало сам прерадио твој текст,па то изгледа овако


Поштовани,

Протестујем против Ваше уређивачке политике, јер вашим омаловажавањем ФК Партизан показујете да сте најобичнија плаћеничка телевизија,која нема за сој циљ објективно приказивање ситуације,него само промоција и реклама клуба који полако али сигурно пада у заборав...Ако је тај клуб стварно толико "велики",како га ви приказујете,како је могуће да он још живи од фамозне 1991,и кад год је могуће,кад год их неко победи на терену,клуб се фади на тај далеки "успех".Дискредитацијом најбољег српског клуба понашате се као да сте албански, авганистански или занзибарски тв канал и као такав би вам требао бити забрањен рад,док год не промените своју политику и омаловажавање нашег,и осталих клубова!

Све вам је то узалуд јер ће ФК Партизан и ове године надмоћно освојити "дуплу круну",као и претходне сезоне,а вама остаје да се и даље присећате те ваше 1991,јер вам је само то и остало...
НУСКНВП
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Nadam se da će što više Grobara poslati mail-ove,moramo da im pokažemo šta mislimo o njihovom radu.Preterali su.

Pozdrav svim Grobarima
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
@zyx

Ja poslao tvoje , bio si izuzetno kreativan kao i uvek :ziveli
 
Top