Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
циганска машинерија се баш раскокодала после њихове једне победе после 7 мечева...наслови типа "почело враћање дуга","жлезда размонтирала:eek: уморни Партизан","шампион на земљи" свакако иду уз ону ствар ствар:mad:

а те моралне наказе са СОС-а не вреди ни коментарисати:punch[/quote]

E sad ti zamisli kako to izgleda u fudbalu kada u kosarci gdje karamo govna XZ puta zaredom ,gdje smo najtrofejniji,imamo najvise legendi,oni posle jedne njihove pobjede od pola kosa,uz nasu kriminalno losu igru seru o nekakvim vracanjima dugova:popi sl.Nekad sam mislio da je to samo u fudbalu gdje su opcinjeni njihovom "velicinom",:lol:alo evo vidis ni 4 evropska trofeja ,ni silne godine dominacije nisu dovoljne da dobijemo tretman kakav zasluzujemo
 

B&W

Guest
Неће бити скретање са теме.

Сећања ми навиру кад се сетих финала купа 1992/93 где нам је смрад одвратни пресекао бар 30 акција безвезе, дозволио општу тучу, нацртао им фаул из ког су дали гол ...

После утакмице Смрдојко Пантић пита мега ретарда ( наравно, будућег селектора) Милана Рибицу Живадиновића ( то сам гледао дан после у снимку) шта је одлучило победу ( читај: крађу).

Спремите се за врхунац идиотизма: ПОБЕДИЛО ЈЕ СРПСКО СРЦЕ:cry:. ПОКЛАЊАМО ПОБЕДУ СРБИЈИ.

Шта рећи, а не заплакати?


Da brate, to je bilo za antologiju. Kakva je samo smradina to julovsko govno...živina i to ona najklasičnija...pre par nedelja je govno opet bilo na sos-kanalizaciji...šta se taj nalupetao, kakve su to rečenice bile...strašno...

A za mlađu braću grobarsku da kažem i to da su na toj utakmici koju ti pominješ (revanš meč finala je u pitanju) pored golaut linije stajali Arkan i njegovi pajtosi sa jedno 100kg utoka, da su sve vreme pretili Zahoviću, Milaniču da će ih poklati itd. To je bila sezona kad smo im u prvenstvu jebali mater cigansku, kad smo im pobegli XYZ bodova i zato su od finala kupa napravili pitanje života i smrti.

Izvinjavam se na očiglednom "off"-u ali sam morao da reagujem na pisanje čoveka jer su i meni navrla sećanja na stoku musavu i na to finale kupa.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
E brate hvala ti na tom infu o Arkanu jer bejah na toj utakmici ali nisam znao naravno za to. I tada je bilo slicno kao i sada sto se radi po medijima, dizali ih u nebesa za jednu pobedu i pored toga sto smo se prosetali po prvenstvu
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Molim vas da komentare o novom izgledu zvaničnog sajta postavljate na temi koja je upravo otvorena i posvećena zvaničnom sajtu, takođe u ovom delu foruma.

Hvala!
 

dikefalosPFC

Početnik
Учлањен(а)
22.04.2008
Порука
123
Reaction score
0
Локација
Kraljevo
Сад сретох испред стана на Бановом брду оног новинара СОС канала Сукдолака. Рече ми да навија за Партизан и да више не ради на СОС каналу и да је нас сад преузео да извештава Топ. Питао га ја за ону фору да ли је истина да пред сваку сезону извлаче сламчицу ко ће да прати Партизан, рече ми да то није истина, ал ми рече да неопеване и необјективне циганштуре раде тамо.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Da Sukdolak ne radi vise za SOS plata je mizerija a cimanje nikad vece .
 

Method Man

Guest
Umalo da zaboravim da napišem šta sam pročitao dan posle bolnog poraza u košarkaškom derbiju u dnevnim novinama - smeću koje nosi potpuno neprikladan naziv "Pravda". Naime, u tim "novinama" postoji rubrika "In & Out" i pod "In" je pisalo:
Pobeda žlezde nad debelim Dukljaninom Vujoševićem
.
Na stranu to što je pobeda cigana procenjena kao od izuzetnog značaja za čitavu vasionu, mnogo opasnije je vređanje velikog Duleta Vujoševića na nacionalnoj osnovi i prišivanje etikete "anti-Srbina", čoveka koji se deklarisao da je po nacionalnosti Partizanovac. Sramota! :mad:
 

dikefalosPFC

Početnik
Учлањен(а)
22.04.2008
Порука
123
Reaction score
0
Локација
Kraljevo
Багра мандовска, захваљујући псеудо резултатима, креће да кевће као најгора пашчад... Али, ваљда сви ми знамо шта их чека?
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Da li cemo reagovati? Kao klub, kao navijaci? Ako klub nece, da se mi fino okupimo i da posjetimo kancelarije te `pravde`???
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Дотичне новине, као и многе друге, отворено се сврставају на страну комплексаша. Имиџ "стуба србства" и "националног добра" покушавају да одрже понајвише омаловажавањем Партизана. И раније су ширили разне дезинформације о Партизану. Уређивачка политика им је таква да шире шовинизам па су Дулета покушали да изједначе са актуелним црногорским руководством које пропагира "дукљанску идеју, културу и језик" (наравно непостојећу).
Некога боли чињеница да је Партизан доминантан и да је Дуле, након што је најурен са места селектора сцг прихватио да води репрезентацију Црне Горе. Не познајем ни једног јединог навијача Партизана који му је то узео за зло! Опет, ове "новине", чији папир није ни квалитета тоалет папира отворено вређају најтрофејнијег тренера КК Партизан у историји. За овако нешто, морала би да следи тужба...
 

dikefalosPFC

Početnik
Учлањен(а)
22.04.2008
Порука
123
Reaction score
0
Локација
Kraljevo
Курир, Правда и остала смећа која мењају странке ко курва клијентелу заиста нису релевантне, имајући у виду нарочито правду која је гласило једне странке.

Али, кад је у питању овакво вређање нашег тренера, мислим да би морало да се реагује, јер ми мало иде на живце став нашег ФК "јебите нас ми ћутимо", ту нарочито мислим на УЕФА Куп сада и против Марибора и на оне турке. У том смислу, не бих да се та пракса настави и у КК. Али, ако имамо у виду да КК има једног Даниловића који тој багри не остаје дужан, мож свашта да се деси :buhaha
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Мора да се реагује. Ово је превршило сваку меру... Најмање што КК може да уради је да им забрани приступ и извештавање са утакмица. А пошто знам да новинари свих квази новина "копају" по гробарским форумима у потрази за "есклузивама" и "материјалом" имам једну поруку за њих: "новинари правде" - марш одавде!
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
А може и "Правда ваша, биће курва наша!" :mrgreen: Управу си што се тиче тога да им се ускрати приступ, мене чуди да то нисмо већ урадили иако знамо шта и како пишу ти алкоси са приученим квази-новинарским занатом
 

apet976

Početnik
Учлањен(а)
25.10.2008
Порука
88
Reaction score
0
Блиц, 19.11. 2008. године

Марко Мариновић ( КК Лузери) служиће цивилни војни рок у предузећу Паркинг сервис.

:banghead
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
Ljudi nemojte sad da sirite temu da li Dule treba da vodi reprezentaciju CG,Srbije ili nekog treceg...on je covek koji nam je mnogo radosti podario i jos ce biti lepih trenutaka sa njim i sigurno da nije zasluzio ovakve rasprave o njemu...pa valjda smo mi uz njega,ako ga pljuju pravda,kurir,press i ostala ciganska govna...oni ne mogu da ga podnesu i mogu da zamislim kako ce im biti kad u Junu 2009.Dule uzme jos jednu titulu!!!
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ljudi u toj pravdi radi moj rodjeni stric,koji je naravno gan.Tamo je inace jedini navijac Partizana jedna cura i stric mi kaze da je zesce napusavaju zbog toga ,pa sad vi vidite kakvo je to cigansko smece od novina.Njihovi novinari se inace prodaju za rucak ili za rucnai sat.Sto puta sam ga prozivao zbog toga sto je presao kod tih rektalnih tipova,ali navodno nije imao izbora jer je otisao iz Sporta.Neko mora da reaguje na ovu uvredu,na sledecoj utakmici bi morali nesto da uradimo i izprozivamo sljam.Ovo je nevjerovatno sta sebi dopusta najgori olos i podguzna muva Vucica i kompanije:banghead
 

Method Man

Guest
ODLAZE BAMBI I OBRADOVIĆ
Sportski direktor Partizana Ivan Tomić imaće dosta posla u nastupajućem zimskom prelaznom roku. Humsku bi lako mogli da napuste reprezentativci Zoran Tošić i Bojan Obradović
izvor: KOrir :mrgreen:
 

apet976

Početnik
Учлањен(а)
25.10.2008
Порука
88
Reaction score
0
Тема се односи на Партизан, али ја не могу да издржим да не пренесем писање данашњег Журнала.

Парафразирам: Чедомир Јаневски је одбио да одговори на питање да ли драконско кажњавање судија због помоћи ФК Црвена звезда ( Гороњић 8 утакмица, Стојановић 2 утакмице) представља ( сада обратите пажњу)

ВИД ПРИТИСКА НА СУДИЈЕ КОЈЕ ТЕК ТРЕБА ДА СУДЕ ЗВЕЗДИ.

Да ли је могуће да сте толико дегенерисани?:banghead
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Jel zna neko kako se zove komentator sa Fox-a koji radi prenose Partizana u nlb ? radio je i sada protiv Olimpije ...

Sad vise nisam ni ja siguran ( :d ) , da li je pravilno reci " dva sekundA do kraja napada " ili 12 sekunda do kraja cetvrtine i tako neke stvari ... ono uveren sam da treba 2 sekundE itd ali covek to govori mesecima vec .. mozda je to neko novo pravilo koje sam ja prespavao na casu :D
 
Top