Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Apsolutni lider sportske štampe ponovo briljira... Toliko su dobro videli situaciju da su diskretnog heroja Lazića ovekovečili i fotkom, a u opisu iste ipak stoji nešto drugo:

untitled.jpg


Mrš mamicu vam bureknovinarsku Čovićevsku :puke

zP2x9b.gif

I šta sada kada je Tegi pokazao kako je pre ove situacije Lazić sa namerom napravio faul gurnuvši Akojona pri šutu?
Tegi im se posrao po faci žestoko.
Živo me interesuje koji je ovo novinar panter ćokijev specijalac, što mu se javlja u svakoj emisiji.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Da jbt,koja legenda taj lik iz zeleznika :buhaha
Oplakao sam.

Fino ih tegi urnisao u ovoj emisiji.. Jebe ih na finjaka ali mu oni opet iznova dolaze na zicer. Glupa masa maloumnika
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Neće Tegi da dovede Marića, Toševskog, neko stručno lice da im pomogne u savladavanju godinama nakupljenih frustracija, nego rešio čovek da se sprda sa mentalno obolelim ciganima, koji su u ovoj eri Duleta Vujoševiča izgubili sve živo, pa i svoj identitet.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Idiot koji se uključuje u Tegijeve emisije, specijalac iz Železnika, je "čuveni" Aleksandar Jovanović (zvani Sale-masni, aka. sir Oliver).

Čovek-bot, "novinar" žutih stranica, patriJota po merilima cigansko-SNSovske Srbije, tipičan primer "beogradske manguparije".
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Nije on sigurno, već bi ga Tegi isprozivao za gađanje loptom.
Zajedničko im je to da su obojica mutavi, ovaj što se javlja kod Tegija ide i na utakmice u Železnik, čovek je očigledno na ćokijevom platnom spisku.

A ovaj Jovanović je šarlatan, on najmanje ima veze sa novinarstvom. Lik je jednostavno idiot, proizveden u velikom bratu. Sećam se kada su njegova mama i ostali članovi porodice agitovali po kraju, čak us i lepili plakate da se glasa za njega u velikom bratu.:buhaha
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ja mislim da jeste on. Vidis mu po glasu odmah. Smrdljivko je taj, siguran sam.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Da ga jebem sad. Ko god da je, ko ga jebe kao i sve bezmozgase fmp-e-ovce. Usrali ga Tegi i Grba u svakom slucaju.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
Копривица је, говорећи о књизи, изнео много тешких речи на рачун Црвене звезде, Миљана Миљанића, те премијера Александра Вучића, којег је оптужио да је заједно са судијом Илијом Белошевићем „отео” победу кошаркашима црно-белих у синоћ завршеном полуфиналу плеј-офа АБА лиге.
Ovaj deo, koliko sam ja videla, nijedan drugi medij nije objavio....

svi pisu o "incidentu" ali ovo - ne...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Сад видех, није Пижон писаи књигу, он је био учесник на промоцији...

Само нек их Божо оплете, не могу они у исти кош на интелектуалном нивоу никако.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
Ali kad malo bolje razmislim, sram bilo Boža Koprivicu, da se tako obraća Zvezdinoj zvezdi, umesto da mu čestita na prošlogodišnjoj tituli i još da mu poželi i ovu da osvoje...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
E malo da se nasmejem. Vidimo u klipu razliku nas i gamadi. NISMO ISTI!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ovaj je završio srednju školu pa je demonstativno otišao, a dule savić nije pa je ostao :buhahaboli ga patka.
I onda muk kad Moca progovori :respect:respect
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
A ima li negde duže verzije promocije... da čujemo gos'n Koprivicu šta je rekao... svi daju samo ovaj SOSov snimak, niko ne sme da okači taj deo gde je pomenuo premijera i krađu na basketu...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Božo Koprivica, prototip Partizanovca, Grobara, intelektualac koji nema dlake na jeziku! Eh, da nas je još takvih, gde bi nam kraj bio! Ako ima neko taj deo snimka gde pominje "super" premijera, neka okači! Božo!!! :respect :clap
 
Top