Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Piždra u naletu svojih nepobitnih argumenata i u skladu sa svojim izvornim i pravim dečačkim nadimkom, strelovito kao vihorno krilo pobegao sa lica mesta.

Bravo za Božu:clap, i ja bih voleo da vidim šta je to Piždru toliko iznerviralo.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
ja sam uhvatio deo gde Boza prica da je Marakana u Brazilu i ona njihova rupa nikako ne moze da se nazove tim imenom.. :D

ubite me ali nemam pojma gde sam gledao to..
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
pizdra je navodno rekao:"a sto ne pricas kako sam vam zabio gol, pa ste se svi valjali po travi". samo mi zao sto mu kraljina nije uzvratila sa:"a gde si se ti valjao kad ti je katic peglao bracnog druga".
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Boža sam upoznao na dodeli ovogodišnje NIN-ove nagrade, na svečanosti, dakle, koja ni sa Partizanom ni sa sportom nije imala nikakve veze (Dobro, pARTizan i književnost imaju "veze duboke i mistične", što bi rekao Kiš, ali sada govorim o konkretnom događaju).
Govor kojim je Božo čestitao Filipu Davidu - obećao je Kišu da će držati govor ako David ikad osvoji NIN-ovu nagradu - ne mogu, nažalost, da prepričam iz istih razloga iz kojih ne bih mogao da prepričam Genezu ili Veliki Prasak. Božo u minutu kreira čitave dimenzije, ulivajući se iz književnosti u istoriju, iz istorije u politiku, iz politike u kinematografiju, kao da od te moći stvaranja nema ničeg lakšeg. Kad čuješ Boža kako priča, vidiš Saleta kako igra - misliš da od kreativnosti nema običnije vrline. Posle shvatiš da je to što si video i čuo nemoguće reprodukovati.
Pamtiću, međutim, zauvek da je Božo i na dodeli NIN-ove nagrade razvio našu zastavu, rekavši za govornicom da je biti navijač Partizana u današnjoj Srbiji isto što i biti Jevrejin. Kada sam mu kasnije prišao da mu čestitam - na kompletnom govoru, ne samo na opasci o nama Jevrejima - nazvao sam ga "idejnim tvorcem GTR-a". Od tog trenutka, bez obzira na to što je bio u društvu poštovalaca nezainteresovanih za sport - uz jednog ciganina pride - Božo više nije hteo da priča ni o čemu osim o Partizanu. Zaboravi čovek u sekundi i Filipa Davida i svoje poštovaoce i književnost i sve osim crno-belog, a ja ga u stavu "mir-no!" slušam kao Proroka. Potraja to...
Neverovatan čovek. Srž najboljeg što bi pARTizan mogao da bude.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.477
Reaction score
41.292
Локација
Žrnov
A ako se ne varam, kako je sam Bozo rekao, jedan od razloga sto je za Davida glasao je i taj sto navija za Partizan :wink:
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Rutkowski@

A sta kazes za govor Filipa Davida sa dodele NIN-ove nagrade? Mislim na onaj deo u kome se dotakao politicke "elite" na vlasti...:D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Gledam juce vesti i sportski deo istih.. Na kraju kazu sledece : dule vujosevic se potukao sa jednim predstavnikom fmp za koga on tvdri da je bio navijac czv. Mamu vam jebem u picku
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Secate se intervjua Duleta sa Vaskom Eftovom gde je on spomenu neku nemacku agenciju za medijsku propagandu kojom se koristi vlast za blacenje svake javne licnosti ili institucije koju nije sramota koliko nam je dobro? Izgleda da se nije zaneo kad je rekao da je i Partizan na listi za blacenje pomenute agencije.

I onda neko kaze da treba da im se cestita, jer su vodili borbu protiv nas samo na terenu...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.845
A ima li negde duže verzije promocije... da čujemo gos'n Koprivicu šta je rekao... svi daju samo ovaj SOSov snimak, niko ne sme da okači taj deo gde je pomenuo premijera i krađu na basketu...

Trazim i ja.

ja sam uhvatio deo gde Boza prica da je Marakana u Brazilu i ona njihova rupa nikako ne moze da se nazove tim imenom.. :D

ubite me ali nemam pojma gde sam gledao to..

Ovo je bilo na nasem zvanicnom, ali je i tu isjeckano.

A ova stranica ne postoji vise na sajtu Politike. Masinerija radi punom parom.
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
I ko meni ono rece da ne radi spin masina?

DVE FOTKE, ČETIRI IGRAČA: Ovi detalji sa večitog derbija će vas sigurno podeliti u stavovima!

Eto, taj Mitrovic tako divan mladic nece da trci kontru nego pomaze protivniku.

A onaj zli Pavlovic saplice tog naivnog Lazica (a ta bas fotka je pre Lazicevog starta s obe ruke u Dzosov stomak)....

Secate se intervjua Duleta sa Vaskom Eftovom gde je on spomenu neku nemacku agenciju za medijsku propagandu kojom se koristi vlast za blacenje svake javne licnosti ili institucije koju nije sramota koliko nam je dobro? Izgleda da se nije zaneo kad je rekao da je i Partizan na listi za blacenje pomenute agencije.

I onda neko kaze da treba da im se cestita, jer su vodili borbu protiv nas samo na terenu...

Moram da se nadovezem na ova dva posta.

Apsolutna je istina za ovu nemacku agenciju sto se tice kreiranja javnjog mnjenja ove raspale drzave, a ko ima barem malo mozga moze da zakljuci da je i Partizan na spisku zajedno sa nekim "neposlusnim" licnostima.

Jednostavno medijska masinerija potpomognuta raznim pojavama poput burek novinara i kretena vesica i ekipe radi punom parom ali svemu dodje kraj pa ce tako i njihovom bahacenju doci kraj.

Naveo je jedan kolega na drugoj temi, samo pogledajte broj komentara na ovu vest vezanu za Muslija i sve ce vam biti jasno.

Ali te fore kod nas ne prolaze i oni su toga svesni i zato nas se i plase.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.477
Reaction score
41.292
Локација
Žrnov
Pratite samo naslove....

Evo ga Jakovljevic je izgleda ponovo u mislosti Cokija pa krece prica kako je vrbovao Bogadana da igra za CG kad je trener bio Vlade Jovanovic...

A onda se u tekstu kaze: "roditelji su mu iz Pluzina i imao je pravo da igra za njih"

Pa onda tekst u kome su neke izjave selektora Djordjevica (o njima bih se izjasnjavala tek kada budem cula sta je zaista rekao)

Moj savet je da, ako ne morate da ih pratite, izbegavajte medije ovih dana....
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
U Telegrafu postoji izvesni M.Maric koji inace samo prati Cigane u svim sportovima, mogu samo reci da taj priuceni novinar se nikako ne ustrucava da spinuje i pljuje po nama .
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jel' taj Jakovljević ima bilo koju temu, sem Bogdana Bogdanovića i toga kako je upravo lično i isključivo on zaslužan za ono što je Bogdan danas?!

Pa krv ti jebem, dajte čovjeka u "parove", vidite da je željan pažnje.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.316
Reaction score
10.925
Локација
Beograd
Vala, i ja se to često zapitam, mora da ga sanja i budi se u mrtvačkom znoju, kako ga ne uvali u KKCZFMPDIVATELEKOMBEOGRAD, dok je još bio u milosti vlasnika... Bude mi ga žao ponekad, časna reč... Teške traume mu Boki naneo, a pomalo i mi svi zajedno... :buhaha
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
maderaski pederski tekst u politici :

http://www.politika.rs/rubrike/Sport/kosarka/Proslo-vreme-Partizana.sr.html


Финансијски успех у виду Богдановићевог обештећења може да се посматра и узимајући у обзир да се његово форсирање није исплатило када је било најважније, у утакмици против Цедевите у „Комбанк арени”, која је лане одлучивала о пласману у Евролигу. Млади ас је тада подбацио (шут „из игре” 4–15), пропустивши да преузме одговорност у одлучујућим тренуцима.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Sva ova ciganska pseta sto se sad utrkuju da objasne kako je Partizan proslo vreme i kako sad dolazi era konzervi ce za godinu, a maksimum dve, opet morati da pojedu sva sopstvena govna.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.845
Dokle god oni tako pisu, ja sam miran. Znaci da ima jos ko da se bori i da smo jos jaki. Inace ne bi bilo potrebe :).
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Jel gledao neko Zeljka Pantica?
Provukao je neku pricu o donatorskoj veceri nasih bivsih igraca na kojoj bi mogao da se skupi novac za KKP
I meni je neka slicna prica padala na pamet,nadam se da to nije utopisticka ideja
 
Top