Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Poli Timisoara & other friends

Bolle R

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
103
Reaction score
0
Cestitam momcima iz Temisvara pobedu nad Kluzom(2:1):clap,svaka vam cast ,na prolece cete biti prvaci !:clap
 

gustavo

Početnik
Учлањен(а)
27.10.2008
Порука
4
Reaction score
0
Локација
Brazil
Hello
I am Brazilian and fan of Partizan. I share the club before the arrival of Juca, and now i'm watch the games through the Internet.
I will always try to post in this forum, but only in English.
A hug for friends Serbs, love this country!

Sorry my english :/

Thanks!!

Brazil je Partizan
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Hello Gustavo and welcome to our forum!:ziveli We are glad that we have a Brazilian fan!

This is the right place to post your comments, if you have any question about Partizan, don`t hesitate to ask us.

As you know, Juca is very popular among Partizan fans.

Enjoy this forum!
 

GrobarRS

Početnik
Учлањен(а)
08.10.2008
Порука
3
Reaction score
0
navijači Slavije iz Srpskog Sarajeva na utakmici Slavija Partizan
pv9rkpcvgdnmivpexe8x.jpg


evo jos Srpskih slika od SOKOLOVA

5g97z1suq0ofi5z7rjl8.jpg


uveyb2q5sp19ko9d9aj7.jpg
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Хвала, и у име уредништва форума желим све најбоље, срећне новогодишње и Божићне празнике пријатељима из Темишвара! :ziveli
 

sorab_18

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
193
Reaction score
0
Да сутра не игра Политехника у првенству Румуније дошао бих на утакмицу против Звезде, али овако...другом приликом.
Пуно среће сутра у дербију! :D:
Моја прогноза - трица!:ziveli:partizan_fan:
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Хвала Сораб, пренеси поздраве фановима Политехнике у име целог нашег форума! :clap
Пуно среће и Полију у наставку румунске лиге, а што се тиче твоје прогнозе за дерби - из твојих уста у Божје уши! :napred Partizan
 

sorab_18

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
193
Reaction score
0
Хвала Сораб, пренеси поздраве фановима Политехнике у име целог нашег форума! :clap
Пуно среће и Полију у наставку румунске лиге, а што се тиче твоје прогнозе за дерби - из твојих уста у Божје уши! :napred Partizan

Хвала пуно, пренећу поздраве!
Овде се дешавају невероватне ствари. Мислим да је ово јединствен случај у свету - да Фудбалски савез једне државе (у овом случају Румуније) тражи од Уефе да нам не врате 6 поена са којима смо били кажњени! Смисао постојања једног савеза је да брани интересе клубова из своје земље, а не да учествује у неправдама које се спроводе. Додуше, Румунски фудбалски савез је наш осведочени непријатељ већ дуже време, јер ми за разлику од Динама и Стеауе нисмо никад били "заштићена врста". Но све у свему, ако успемо да издржимо све притиске и освојимо титулу без отетих 6 бодова не знам шта ће бити у Темишвару, али чуће се до Београда, то је сигурно!
Иначе, неколико наших момака ће доћи на утакмицу Партизан-Панатинајкос...
Још једном, све најбоље, нека сутра славе и Партизан и Поли!:ziveli
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Добро је што си написао ово о Полију-после наше утакмице мало се изгубио интерес за вашу ситуацију (што је и нормално, свако иде својим путем), али свакако да нас занима шта се дешава око чувених -6 и осталих ствари.

Кад год мислиш да има нешто ново да саопштиш - слободно изволи.

Иначе, како тече битка за повратак клупске боје, имена...?

П.С. Ја се искрено надам да бисте могли и до титуле!
 

sorab_18

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
193
Reaction score
0
Борба за враћање клубских боја се сигурно неће завршити ове сезоне. Тренутно играмо у жуто-црним дресовима, што наравно ником није по вољи. Надамо се да ћемо од идуће сезоне повратити оно што нам припада, тако што ћемо победити на међународним спортским судовима, мада смо се уверили да су и тамо све сами говрнари и пробисвети.
Јуче смо победили са 2-1, играли смо против Арђеша. Гости су водили са 1-0, али смо успели да забијемо два пута. Игра није била нарочита, али важни су бодови.
Идуће коло гостујемо у Тргу Жиу, то нам је и најближе гостовање (око 350 километара). Било би сјајно да данас Динамо не победи.
Партизана нисам гледао али чујем да се намучио са Звездом. Било како било, главно да је Партизан избегао пораз, иако сам ја очекивао победу.
 

Man United 18

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
2
Reaction score
0
Локација
Syria ... Damasscus
hi there
Iam Anas From Syria .. i like this Forum from the first time ..

i want to ask U about Adm Lijajic the youth player who signed with Man United ... is he good player and is he trully like KaKa ??
 

sorab_18

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
193
Reaction score
0
Поздрав

не форуму Политехнике је неко прикачио ову слику. Питали су ме зашто се на утакмици Партизан-Банат на једној огради појавила прецртана застава Румуније? Може ли ми неко одговорити?

1238876445.jpg
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
brate samo opusteno nije to Rumunska zastava vec zastava boje stolice koje imamo, pa ova poruka je znacila da zelimo da imamo crno-bele stolice a ne plavo, zute i crvene :)
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
To nije Rumunska zastava, vec je to boja kombinacije stolica (sedista) na Partizanovom stadionu, pa je sasvim slucajno na ovom transparentu ispalo kao da je "precrtana" Rumunska zastava.... Inace, pomenutom slikom je iskazana potreba da se stolice na Stadionu Partizana promene u kombinaciju "klubske" crno-bele.
 
Последња измена:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Nije to bila zastava Rumunije , vec zastava koja simbolizuje crveno zuto plave stolice koje Grobari hoce da promene . Zato je precrtana ova zastava ,a do nje postavljena crno bela jer hocemo opet crno bele stolice :ziveli
 

sorab_18

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
193
Reaction score
0
Важи, овде су људи тако схватили. И ја сам помислио да је неко хтео да протестује због насиља мурије у Констанци, или шта ја знам шта. Објаснићу овима да немају због чега да се љуте.
Хвала на информацијама!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
С тим да је све то мало неспретно изведено јер је редослед боја баш као на румунској застави, па није ни чудо што су људи у Румунији то помислили. Да се изменио редослед боја, или само да је окренуто наопако,не би било забуне. Значи, ништа против румунских пријатеља. :wink:
 
Top