Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.935
Reaction score
7.337
Локација
Banja Luka
Znam dečka koji je igrao sa njim u Honvedu, probaću koju info da iščačkam. Ono što znam da je dečko lepo tehnički potkovan, i da je mahom krilni igrač.
Ono što ne znam i što mi nije jasno, da li je doveden kao krilo ili špic i preko čije kombinacije :D

I da, gledao sam ga onomad kad su igrali Honved protiv Željezničara iz Nikšića :D

Vazura đe bek, krvavu ti majku jebem!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Prizivali smo godinama “pola madjar” i eto ga... Iznenadjenje, i iznenadjujuce je direktan igrac, brz, koliko mogu da vidim ima i dobru tehniku suta.
Deluje drsko i bezobrazno i to me raduje ali ALI, sta je sa glavom? i ko mu je menadzer me najvise interesuje.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Eto juče baš odgledah nekoliko kompilacija, a danas mogu da kažem dobrodošao. Ljudi, konačno može 4-4-2 u punom sjaju. Lepo barata sa loptom, dobar, precizan udarac. Zadovoljan sam iskreno pojačanjem u napadu po svemu vidjenom. :navijac

Nadam se dolaze još neki.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
zadovoljan sam ovim izborom, s obzirom ko vodi transfer politiku i kako.
za koga navija mi nije bitno, nek daje sve od sebe i ja ću ga podržavati jednako kao svakog drugog igrača Partizana
sramno je što ne može da se popuni roster i da se dovedu dvojica tučaroša iz LL ili negde, sa zamo dva zadnja vezna u rotaciji ukupno mi nemamo šta da tražimo
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Viljareal je poslao ponudu od 8 miliona evra plus razni bonusi, ali je Partizan to odbio jer nece prihvatiti ponudu ispod 12 miliona evra a i zelja uprave je da proda Stevanovica pre nego Sadika i da ga zadrze na pozajmici do kraja sezone. Ako se proda Sadik valjda imaju spremnu zamenu nekog stranca. Po mom misljenju nije lako naci zamenu dobrog centarfora, msm da je najbolje da prodaju Stevanovica uz opciju da ostane kod nas do kraja sezone e sad jedini problem je sto moze da dodje do nezadovoljstva Sadika ali nadam se da ce strucni stab sve to srediti. Jojic ako ne potpise do ponedeljka za neki nemacki klub onda dolazi kod nas, Obradovic i Sveta Markovic su i dalje u igri.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.482
Локација
Kipar
Ne znam da li mozemo biti zadovoljni bivsim igracem Honveda i Lugana koji stize u 12 i 5. Jako je tesko ubosti pravog igraca sa takvim rezimeom i tim godinama. Sa druge strane vodi se kao domaci igrac, verovatno i nije skup, sto se uklapa u nasu transfer politiku. To takodje ostavlja nadu za kvalitetnog stranca u nekom od sledecih prelaznih rokova.
Generalno smo se navikli da neka pozicija uvek skripi, da kupujemo macke u dzaku, tako da nam samo ostaje da budemo pozitivni i ocekujemo neocekivano.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ja nisam upoznat sa kvalitetima naseg najnovijeg pojacanje i zelim mu srecu.

Ipak moram da izrazim bojazan, jer kada Stanoje dovodi igraca koji ce da popuni roster, taj obicno ne vidi teren, ali ga zato sa odusevljenjem ispratimo iz kluba.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.719
S obzirom da na youtube klipovima svako moze da bude odlican fudbaler jer se izdvajaju samo dobri potezi evo ovako koga zanima ceo paket:

(desno krilo - broj 57, zute kopacke)

(gledajte od 1:05, levo krilo - broj 57)

(gledajte od 43:38 , spic - broj 9)
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mi kao trazimo stopera i lijevog beka (mediji ih traze) a stize nam krilo od 50 'iljada eura. Meni je cudno da Vujacic ne dobija sansu na stoperu ni kod jednog trenera a bio u timu kola u L.Nacija prije 2 sedmice. Ko nama u stvari treba to ni sam bog ne zna.
 

Jovan80

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
90
Reaction score
138
Локација
Beograd
Ovo ce biti vrv 1 i jedini moj post na ovoj temi. Po meni nepotrebnoj. Zasto? Pa zato sto otkad su ovi na vlasti i otkad su resili da nas uniste,prelazni rokovi sluze samo za kombinacije. I ranije je bilo toga, ali se gledalo da se dovede ono sto nam treba i da se napravi kombinacija.
Ovde jedni ocekuju beka pa se iznenade krilom, drugi bi spica, treci golmana..mi za evropu namamo 3 krstena igraca, za njiva ligu tek nemamo jer nam tu zbog kurve treba ceo tim da bi imali neke sanse pored kradja i njihovih prijateljskih tekmi.
Zato se ja ne opterecujem prelaznim rokom. Ko dodje dobro dosao, podrska,napred partizan pa sta bude.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Viljareal je poslao ponudu od 8 miliona evra plus razni bonusi, ali je Partizan to odbio jer nece prihvatiti ponudu ispod 12 miliona evra a i zelja uprave je da proda Stevanovica pre nego Sadika i da ga zadrze na pozajmici do kraja sezone. Ako se proda Sadik valjda imaju spremnu zamenu nekog stranca. Po mom misljenju nije lako naci zamenu dobrog centarfora, msm da je najbolje da prodaju Stevanovica uz opciju da ostane kod nas do kraja sezone e sad jedini problem je sto moze da dodje do nezadovoljstva Sadika ali nadam se da ce strucni stab sve to srediti. Jojic ako ne potpise do ponedeljka za neki nemacki klub onda dolazi kod nas, Obradovic i Sveta Markovic su i dalje u igri.

Jel ovo fikcija?
Da je neko ponudio 8 miliona, Sadik bi već bio tamo.
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Neka dobro zdravlje prati Holendera. Nadam se da zna koliko je težak crno-beli dres, kakva ramena su potrebna da ga ponesu... U atmosferi opšte rezignacije i/ili besa zbog stanja u fudbalskoj sekciji, očekivanja nikad manja. Možda mu to pomogne da nas sve obraduje.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Koliko sam ja shvatio, 8 miliona je bila ponuda sa vec uracunatim bonusima, osnovna ponuda je bila 5 miliona. Da je stvarno bilo kao sto je kolega gore napisao, potpuno se slazem da bi Sadik vec bio u avionu.
Ja sam shvatio da su ponudili 8 miliona evra plus bonusi ali da nasi nisu prihvatili i da nece prihvatiti ponude ispod 12 miliona evra. Sad jebem li ga sta je istina


Navođenje ovakvih informacija bez izvora je zabranjeno. Kao i Instagram kvazi insajder grupe.
Poslednje upozorenje!

WebCrew edit
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ta prica oko 8 miliona i Sadika je potekla sa instagrama kurcevog. Ne mislite valjda da je to neki relevantan izvor?
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
44
Reaction score
103
Локација
Glasgow
Gledajući snimke našeg novog napadača, mislim da bi trebao biti upgrade u odnosu na Ivanovića, jer se na prvi pogled vidi da je školovan fudbaler.I sada je sve na treneru da mu nađe mjesto u rotaciji.
U svakom slučaju želim mu mnogo zdravlja, da ga povrede zaobiđu i mnogo dobrih igara u crno belom dresu.
Nadam se da ćemo uspjeti Stevanovića prodati, jer jednostavno sad ga stranci hoće,da bi mogli zaraditi na njemu kasnije.
A realno mali je ogroman talenat koji nije zreo za ozbiljan Evropski fudbal još par godina..mnogo malo igre bez lopte i driblanje u mjestu, to u Evropi ne prolazi, otkinuli bi mu nogu vrlo brzo...
E kad se Fića proda, nama trebaju bonus igrači, i obavezno pojačavanje odbrane..plus veznjak koji može i pokriti nazad, a i brzo se pridodati napadu,tj.veznjak sa plućima za trku, Natho to više nije, a kad je to bio mi ga nismo mogli platiti.
Istrpiti malog Popovića,i imaćemo odličnog golmana.
Stojkoviću ogromno Hvala,ali fudbal je sadašnjost a ne prošlost..mnogo nam je donio, ali zadnje 2 godine i mnogo odnio (amaterski gol protiv Alkmara i ovo loše postavljanje protiv Belgijanaca).
Treba mu isplatiti zarađeno i naći mjesto u klubu ZASLUŽIO je.
Od svih igrača što su otišli najviše mi je žao malog Šehovića,jer je bonus igrač, a ima fizikalije i pluća za odličnog beka, što dokazuje sa mnogo dobrim igrama u Izraelu, da ne govorim da ima taj segment (dobar centaršut)koji nama fali od Lomića, pa donekle i Volkova.
Još se sjećam njegovih suza poslije kiksa protiv Voždovca, i njegovih suza..velika greška što se tu nije stalo iza njega,sve bi on to vratio..
Ovaj tim sa par pojačanja nije loš, ali bojim se da smo zakasnili....i na dovođenju igrača insistirati na fizički jakim školovanim igračima, jer fudbal ide u tom pravcu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top