Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Verus Adamantem

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
23
Reaction score
83
Локација
Beograd
U pravu ste da je glupo porediti Savu i Stanoja, posto to uopste nije za poredjenje. Savo je npr Jirgen Klop, a Stanoje je Ljubinko Drulovic otprilike je ta neka razlika.

P.S. Obecavam moderaciji da necu postovati par dana, preterao sam, znam.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ma dajte ljudi... ne pljujte nasu mega upravu... oni ljudi misle na buducnost...

I ne znam ko vam je rekao da se pravi tim za napad na titulu ove sezone kad se sve lepo krcka za titulu 2050-te godine sa Miljkonom na celu.

Dajmo im sansu jos samo 30 godina.

Upravo jebem ti mater, pocrkajte u najgorim mogucim mukama.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ti o kojima pricas “oprastaju dugovanja” na kraju balade, zar nije provaljeno to vec odavno
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Imam osjecaj da će ovo biti razočarenje slično đukićevom drugom mandatu
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Sad došao i Jojic koji takodje nije igrao fudbal 2 godine. Stanoje nosi penzionere koji trckaraju ispred zgrade, a svima je menadžer izgleda Damjanac. Ovo je verovatno namerno rušenje kluba, menadžerski igrači, dogovori... a titula? Pa moze i da sačeka još par godina. Bruka i sramota. Važno triu VVV ni vlakno ne fali sa glave. Drži ih Srpski Vožd I Imperator, veći i od Cara Dušana. Taksista Djura je za ove debile bio profesor doktor. Naučnik.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.716
Jojicu menadžer nije Damjanac. I odigrao je od početka godine 14 utakmica u Austriji, uz 1 gol i 5 asistencija. Kao da nema dovoljno razloga za raznorazne kritike, nego se još i izmišlja.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.547
Локација
Novi Sad
Kad smo već kod povratnika , ne vidim razlog zašto se Kleo ne zove...za razliku od većine povratnika, imao je solidnu prošlu sezonu(pokazao da i sa 35 može da da doprinos) , ima naš pasoš , ima solidan osećaj za gol (sigurno bolji od Matića), ima želju da se vrati sigurno, a i ono najbitnije kad je u pitanju sfera interesovanja naše uprave, slobodan je igrač.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Kad smo već kod povratnika , ne vidim razlog zašto se Kleo ne zove...za razliku od većine povratnika, imao je solidnu prošlu sezonu(pokazao da i sa 35 može da da doprinos) , ima naš pasoš , ima solidan osećaj za gol (sigurno bolji od Matića), ima želju da se vrati sigurno, a i ono najbitnije kad je u pitanju sfera interesovanja naše uprave, slobodan je igrač.
Mislim da njemu neda zena...prosli put kad smo hteli pisalo se da ne zeli da zivi u bg...inace doveo bi ga bez cekanja
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Ne zajebavajte se, kakav Kleo? Covek je bivsi igrad odavno. Njega da vrate, bilo bi i vise nego neozbiljno!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Ne treba u isti kos da stavljamo svakog novog igraca nakon sto je Miljkovic dosao. Jojic je bolji igrac od kako je otisao odavde i u njemu smo dobili pojacanje. Holender vrlo pristojan ofanzivni igrac, hitar i dobar tehnicar, agresivan, a mozda pokaze i vise jos ako je zaista zamena za Ivanovica, a ne za Sadika onda smo tu u plusu definitivno. Markovic solidan kao bonus igrac, ima svoje mane ali jos je mlad i ko zna sta moze da mu se preokrene u glavi i ako je pozajmica sastavljena tako da mozemo da ga otkupimo mozda nam se isplati u svakom smislu...Jojic je npr u njegovim godinama igrao u Teleoptiku. Obradovic mi je jedini tu nelogican i to samo zbog cinjenice da ima hronicnih problema sa povredama i da zato sezonama ne moze da uhvati formu. Ima tu ofanzivnu crtu koju dugo nemamo na poziciji beka ali je daleko od forme i to je ogroman minus. Zao mi sto onda Rukavinu nismo doveli jer je ispalo da je uprkos godinama najbolji moguc domaci izbor za tu poziciju. Iliev je imao neke svoje slabije momente ali je generalno donosio dobre odluke i ako se on jos nesto pita ja se ne brinem da ce se nastaviti upliv kvaliteta u tim ali ono sto me brine je da li ce taj tim neko uspeti da uklopi na terenu jer trenutno smo u haoticnom stanju.
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@President upravo tako, pricam to od pocetka sezone

Asano - (imamo gomilu “krilnih igraca”) dakle plata visak!

Matic, Ivanovic - Holender
Sadik - “neko”
Natho - Jojic
Suma - (imamo i tu gomilu “igram iza napadaca”)

Sarloa - citaj Korona, i Vojvodina citaj “sudija” nas odjavili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top