Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Kakav šok dolazak Miljković, au, u sekundi mi sve lađe potonuše i razočarah se u Stanoja.
Pa ne bi ga doveli da on nije tražio!
A jebote.
Pročitao sam negde na netu da je Damjanac njegov menadzer a Stanojev kum, pa ako to rade onda jbg.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.096
Локација
Академија

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Ajd' da sačekamo sa pljuvačinom. Jeste da nam je svima pokvaren utisak dolaska Stanoja Miljkonovim potpisom, jeste da nam je način razlaza sa Savom takodje bezvezan(očekivali smo da ispriča što-šta), pa čak i sam potpis Stanojev nije ono što smo mislili da će biti.
Ajde da vidimo na šta liči taj Miljkovic skoro deceniju posle, ajde da vidimo da li je Stanoje naučio nešto novo, pa onda da donosimo sudove.
Obojici ne fali Partizanštine, meni je to dovoljno da im dam neko vreme...
I sam Stanojev koncept dovodjenja naše dece, proverenih Grobara, je nešto za šta ima moju punu podršku.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jebote, Miljković! Je bo te!
Da mu Stanoje nije otac, jbmti?!
Znači molim Boga da se tronoga fudbalerčina Babović volšebno ne povampiri i vrati u FKP. Tačno bih pucao sebi u glavu.

Da citiram komšiju zvezdaša: "kad sam vidio da vam ne igra Miljković, zabrinuo sam se, ali mi je bilo mnogo lakše kad sam vidio da vam je Babović u postavi".
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ja sam ZA Svetu Markovica, mislim da je talenat i da moze da bude kvalitet.
Sto se ostalog tice, da li postoji mogucnost da nas Stanoje iz nekog razloga mrzi?
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Oce li se ovaj dan vise zavrsiti..
Ono kad vise verujes da ce Soraja i Stanija lakse sacuvaju "ducan" nego li mi svoj gol,bedak!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.636
Posle Miljkovica sve deluje dobro pa i S.Markovic. Skuntelaru je ugovor istekao koliko vidim. Kosovic nema jak ugovor...a bogami ni Scepovic...dan ce se zavrsit ali drama nece.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.636
Rešava nam u21 igrača. Talentovan, mogućnost napredka. Kao da pričamo o ne znam kome nego o Sveti. Aj za Miljkona razumem, ali kritiku za Svetu i ne baš.

Markovic skoro da nije igrao utakmice od kad je otisao odavde. Dizem obe ruke da se vrati uprkos tome samo kazem da posle Miljkovica svako ime deuje mnogo bolje nego sto jeste. Markovic mora ponovo da se dokaze i nadam se da ce ovde poceti iz drugog plana, a ne iz prvog tako da sa rezervom gledam na njegov eventualni dolazak.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
Jebote, Miljković! Je bo te!
Da mu Stanoje nije otac, jbmti?!

Hvala ti za kvalitetan smeh koji sam doživeo nakon što sam ovo pročitao. :buhaha

Retko kad nekog individualca u timu Partizana ne mogu da podnesem. Gagić, Obrad Tomić, Babović, Ožegović, Stojković, to su igrači koje ne poštujem, da li zbog njihove ličnosti, igre, drskosti ili nekulture, nebitno. Ali naučio sam vremenom i njih da prihvatim.

Međutim, Aleksandar Miljković? Ovaj čovek mi je zauvek ostao u pamćenju po svojim očajnim igrama, toliko da je subjektivan osećaj bio da je on najgori igrač FK Partizana ikada, u najmanju ruku najgori desni bek. Nepodnošljivo. Istinski sam bio srećan kao malo dete kada je otišao iz Partizana.

Ne mogu da verujem da se vraća. Ali imam nadu da je mnogo bolji igrač nego kad je otišao. Vreme će pokazati sve.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.545
Reaction score
3.829
Локација
Beograd
Nekada smo vracali igrace poput Vukica, Ilica, Krstajica, Mirkovica, a sada Miljkovic i Svetozar Markovic.

Jedino dobro je sto pitanje da li moze gore od ove trenutne odbrane jer realno sta su ova dvojica gora od Vitasa, Celavog....
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
taj sstav razigravanje mi nije jasan svuda u svetu se igraci pozajmljuju...za njega jesam jer treba pojacati i izbaciti vitasa i 11
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top