Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Dobro, postoji nada da se radi tajno i da će neko doći iznenada :D

Primera radi, Stanoje najavio druge igrače dan pre utakmice protiv Rada, od onog tima koji je istrčao na teren.. možda je hteo da iznenadi protivnika..
Možda i ovi igrači nisu stvarno u našem fokusu (nadam se :D)..
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
ali bi opet imali isti problem na desnom beku kako god.

Da, ali ako vec znas da zbog deficitarnosti bekova ne mozes kvalitetno da popunis to mesto, onda taj nedostatak u ekipi pokusas da nadomestis sa dovodjenjem dva jaka stopera. Tu je Savo debelo podbacio, a mogao sam da se kladim da kad je video na sta nam odbrana lici, da samo ceka prelazni rok da to ispravi, a, umesto toga, poceo je da prica neku samoubilacku pricu o skocnanom timu.

Takodje, kad je Sale dosao, pomislio sam, ok, barem ih ovaj nece stediti, i sugurno da je vec od starta uslovio njegov dolazak sa par kvalitetnih igraca.

Kad ono covek pozelo Miljkovica, Markovica, Cumica i vec bivseg igraca Obradovica, kao da je preuzeo Radnicki Nis, a ne Partizan.

Potreban nam je takav karakter poput njegov na klupi, njegova energicnost, i neko ko nece da grli i ljubi igrace, jer to kod nas ne prolazi, ali kao da vec vidim kako u decembru dovodi Scepovica, Pantica, i Ninkovica, umesto Sadika, Sume i Asana, i to me kod njega najvise plasi, ta prica o nasoj deci.
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Savo je izabrao Rajkovića da mu popuni rupu. Verovatno bismo svi bili zadovoljni takvom odbranom.
A zašto on nije potpisao, treba pitati upravu.

Sve mi se više čini da nama treba trener koji je kombinacija Save i Saleta: da uvede disciplinu - kao Sale, a da ne prihvata menadžerske otpatke - kao Savo.

Nadam se da Sadik neće usporiti svoj razvoj jer sada nema bivšeg vrhunskog napadača za trenera, npr. igra glavom je taman počela da mu se poboljšava a protiv Rada se vratio korak nazad u tom smislu.
 
Последња измена:

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Ja verujem da nisu imali ni par desetina hiljada eur da mu plate onaj signing fee.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Kuburimo brat-bratu 5 godina sa bekovima, što lijevim, što desnim, a nerijetko i oba istovremeno. Onda daj formaciju 3-5-2 i ajukurac sve! :D

Ili da dovedemo kompletan sveštenski sinod da osvešta ovo što imamo i šta Bog da.
Nije vala ni prvi put ni zadnji put da se krstimo i prizivamo svevišnjeg...
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
je l se ovde svi prave blesavi, kad je Čumić u pitanju ili ja nešto propuštam?
Olimpijakos nije hteo da nam da igrača na pozajmicu sa pravom otkupa. Mali je super igrač, ali ovde se kmekalo o tome kako ne treba da razvijamo tuđeg igrača, i sad kad ga baš zbog tog razloga nismo doveli - opet kmekanje.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Tog Čumića nije imao ko da vidi od naših silnih stručnjaka.... Kao klinac je iz užičke Slobode otišao u Metalac i umesto da ga tada uzmemo, sete ga se cigani iz Niša. Da smo ga tada uzeli, njegova cena bi bila desetak miliona već sada.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Ti odnosi sa Olimpijakosom treba da se prekinu iako smo povezani sa njima kao creva zbog menadzera (Ramadani valjda)....izmedju njih i kurve znak jednakosti da se stavi....medjutim jbg biznis je biznis :rolleyes:... Ulazimo u period teske drame sto zbog Evrope sto zbog transfera odlazecih i dolazecih jer vremena je ostalo premalo i sve ga je manje.....sada trosimo 21 dan, a vec za pola sata 20 dana....prekoustra 19, u subotu 18.....ceo zivot neka drama sa nasim Partizanom, sve u zadnji momenat, drz ne daj, rovovska borba...
 
Последња измена:

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Da, biznis je biznis, i uvek ce biti. Skartiranje Olimpijakosa u smislu kojem predlazes bi bilo poslovno idiotski. Poenta nije na Olimpijakosu, ko ih jebe. Njima se tek za bratimljenje njihovo jebe licno vise nego nama. Nikakvka saradnja ne postoji izmedju cigana i njih. Čumić je odličan igrač i bio bi dobar kod nas. Poenta Sava, Stanoja, celog prelaznog roka i nase buducnosti staje u to da nece da daju 200k za Vlalukina. Poenta nas staje u to. Ne u Vlalukina lično, kojeg poštujem, nego šablon poslovanja. Rajkovic je pusten za malo manje pare (dobru godišnju platu). Rajković će to sto je dogovorio sa njegovim klubom da dobije, a to što je mogao da dogovori sa Partizanom ne bi dobio. Znao je to i on. Čovek moze sam da igra da zakrpi sta vitas i banjak zajedno ne mogu. Stanoju je, kao i Savu, cilj malo dalje od nase lige, a samo je nama bitan Partizan. Nismo profesionalci kao oni. Daning krugerov efekat traje mnogo duže nego što sam mislio da će sa ovom grupom građana koja kao vodi nas. Nisu svi plaćeni, ne verujem u to. Ali ovolika kolčina neznanja je dovoljna sama po sebi da nas zakopa.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Vidim pohvale za igru dobijaju naši bivši igrači koji su u PAOKU, a žali se i za nekim našim bivšim igračima koje smo ,,olako,, pustili...

Ja opet ponavljam, Partizan ,,proizvodi,, na stotine igrača u vrlo kratkom vremenskom roku i stvarno nema mogućnosti da svakoga od njih zadrži, plaća, ili ,,pričeka,, da on postane ,,klasa,,...

Na odluku ko ide a ko ostaje, utiče sve i svašta, ali u većini slučajeva taj za koga struka proceni da trenutno nije za Partizan - uglavnom u tom trenutku njihove procene - to i nije...

Naravno, posebna je stvar i da li su i oni koje u Partizanu ostavljamo, ili koje u prelaznom roku dovodimo ,,na kilo,, takođe za Partizan ili nisu, ali, eto, tek to je stvar baš raznoraznih faktora...

Da ne govorim o tome da mi i trenere menjamo ,,ko na vrtešci,, a da svaki od njih ima ima svoj ,,ukus,, koji mu igrač treba ili ne treba, da imamo i Ivicu Ileva koji ,,pogađa,, sa strancima a ne ,,pogađa,, ni približno toliko kada su ,,domaći,, u pitanju, itd...

Eto, sad neki ovde žale što smo pustili Vlalukina, i sada bi da ga vrate, a ja bih voleo da pročitam koliko je njih gledalo Vlalukina na utakmicama i koliko puta i kada?
Priča se i o drugim igračima, ali Vlalukina sam baš često gledao i mislim da znam neke njegove vrline i mane, ali nisam ga gledao od kada je u Metalcu (osim one jedne utakmice Metalca protiv Grafičara).

Dakle, čekam nekoga da se javi i napiše mi Vlalukinove fudbalske vrline, mane, osobine i gde i kada ih je i gde uočio (gledanje utakmice ili čitanje srpskih medija?!), i, shodno tome zašto treba ili ne treba da ga vratimo, i da li je dobro rešenje baš za poziciju beka Partizana, itd. - a da mu ne bude jedini razlog, pa sigurno je bolji od Miljkovića, ili ono, pa eto, ima dovoljno malo godina da bude ,,bonus,, igrač u timu...

Baš da vidim koliko će ljudi da mi odgovori...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Pa nije to razmišljanje nego činjenica, ne dobijaš ti pare od ulaska na jesen već koliko se sećam od zime do kraja prvenstva.

Pa kako dovesti desnog beka, štopera, centralnog veznog i špica? Od čega i kojih para, lopurde su isisale iz kluba pare od Pavlovića i evrope.

Najviše bih voleo da možemo bez prodaje Sadika popuniti rupe u timu al od toga nema ništa. Imao je odličnu sezonu i u evropi i u ling longu i zašto to ne iskoristiti? Pitanje je da l ćemo ući u grupnu fazu, i da uđemo da li će on ponoviti te partije, pogotovo što se način igre menja. I kako vreme bude odmicalo i taj potencijalni neuspeh u kvalifikacijama mu može smanjiti cenu. Nema mu više Save koji je u njega imao neograničeno poverenje. Najgora solucija može biti ispadanje iz evrope i prodavanje ispod cene kako bi se rasteretio budžet plata i kako bi se pokrila sezona. A odbili smo ponudu od 8 miliona za njega, od Rena ili Monaka beše, a prodati ga za manje od toga je skandalozno.

A ovo ko bi došao, došao bi onaj kojem bi platio koliko traži. Ta odbrana o kojoj svi trubimo će ostati ovakva ako ne reagujemo brzo.

Sumu bih prodao i a ne bih rekao. U godinama je, a imao je dobru sezonu iza sebe pa vreme je da se to naplati i uloži u ekipu. Može do 3 miliona da se zaradi na njemu...Kod njega je tek priča nestabilna i gledanje u pasulj da li će imati motivaciju kao što je imao u poslednjoj godini ugovora ili će igrati za svoju dušu. Gde god je bio i gde god je imao bum, pre toga je bio slat na pozajmice. Mi ga u Izrael slali, a Slovaci u Kuvajt beše.

Ne znam da l je Miladinović aktuealan i dalje, dati mu što traži, dovesti malog Dunđerskog na beka i rešiti to prokleto pitanje bonusa, mali na golu je tempirana bomba, šta god ide u gol maltene ulazi. Jojića na pozajmicu i videti na tržištu špica stranca.
(Da premestim ovu konverzaciju na odgovarajucu temu)
Svesni smo svi toga da i sa parama od transfera tesko funkcionisemo, a kamo li kad ne bi bilo transfera. Ono sto moze da bude problem za nas nije prodaja Sadika vec to ko ce doci kao zamena za njega tj. kako ce se taj novac iskoristiti da bi se bar odrzao balans kvaliteta u timu. To je nesto sto godinama ne uspevamo da resimo - kako prodati igrace, a ne umanjiti kvalitet tima i ne vratiti se 6 meseci ili godinu dana unazad. Ako se uprava namerila da proda najbolje nase igrace kako bi dovela igrace koji ce za manje para igrati ovde - onda ne sluti na dobro....
Podseticu vas da imamo 5 stranaca, a dozvoljeno je 4 u ligi tako da ako nekog stranca prodamo tu se postavlja jos jedno pitanje - da li ce umesto njega doci domaci igrac ili stranac? Ako odlucimo da nastavimo sa 5 ovo nije problem ali ako nastavljamo sa 4 neka zrtva ce morati da se prinese pa cemo ili morati da dovedemo domaceg igraca kao zamenu za odlazeceg stranca ili cemo uz tog stranca morati da se odreknemo jos jednog, Banjaka npr.... Sto dalje otvara jos jednu dilemu - ako odlucimo da umesto stranca dovedemo domaceg igraca da li na trzistu postoji domaci igrac koji moze adekvatno da ga zameni, a da pri tom zeli da dodje kod nas ? Teska je ovo zavrzlama i nece biti lako doneti pravu odluku jer ovo sto bi mi sada voleli da odradimo u jednom prelaznom roku je nesto sto se postepeno gradi bar 2 sezone......
 
Последња измена:

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Sve u svemu jedno veliko ništa.
Upravo nabijem te na k....
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Jedva cekam da dovedemo bolje igrace od Sadika i Sume ako je vec tako lako naci igrace bolje od njih, a koji pritom hoce da dodju da igraju za nas.
Za te pare (1,65m €) koliko je placen Suma (+velika plata) siguran sam da smo mogli naci dobrog igraca.
Sadik je druga prica i ne treba mesati njih dvojicu. Generalno smo pogodili sve strance, tako da ne vidim razlog ove diskusije..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top