Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Ja sam lepo napisao jos pre. Mene ovde navise brinulo sto ako se ispadne iz evrope u kvalifikacijama sta ce biti onda sa nasim Partizanom. Ako se proda Sadik, onda cemo ostati samo sa Maticem, nesto slicno kao one sezone sa nesrecnim Kojicem. Cinjenica je da moramo da prodajemo, jer nikakve prihode nemamo, od drzave i sponzora su mrvice. Jedina dobra stvar koja mozda moze da se uradi jeste da se proda Stevanovic i da se zadrzi na pozajmici do narednog leta, kao sto je uradjeno sa Strahinjom Pavlovicem. Ne vidim drugo resenje, ali sada posle bednog starta nase lige i ispadanja u trecem kolu kvalifikacija pitanje je koliko su pale cene nasih fudbalera. Sve u svemu bice ovo tezak period za nas Partizan, jedino sto me hrabri jeste sto Stanojevic nije budala i nece dozvoliti sigurno da ima neki skroz levi tim i nista ne uradi jer je i sam rekao da je dosao u Partizan da bi pomogao klubu a i klub njemu, tako da morao je biti i spreman na bilo koji moguci scenario. Treba sagledati i motivaciju nasih fudbalera da igraju jos jednu sezonu u nasoj ligi a ove sezone bez evrope, pre svega koliko ce tu biti motivisani stranci a vala i nasi nalozeni klinci za koje svi znamo kako razmisljaju i da jedva cekaju da urade, ali ako smo iole profesionalni klub to ce sve biti kako treba. Takodje i sto se tice motivacije stranaca i nasih klinaca, i tu me hrabri Stanojevic koji sigurno nece dozvoliti nonsalanciju kod fudbalera.
kada bi prodali sadika morali bi da dovedu nekoga ,veca verovatnoca je stefanovic ....ja bi za rotaciju pokusao da vratim i saponjica na pozajmicu i djoleta jovanovica decko je svaki put kada je usao pokazao da ima kvalitet
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Super je ubica, al nije se ovako nudio dok god je mogao zabosti bilo kakav ugovor u prve dvije turske lige...

Ne znamo sta cemo sa ovih 5 stranaca koji su nam najbolji igraci u timu, a treba da dovodimo stranog rezervnog spica od 40 ljeta...
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Pricate o coveku koji nas je zaduzio isto koliko Moreira i Cleo! Ne treba on uopste da se nudi, nego ga lepo platis kad je u zenitu karijere ako hoces da igra za tebe.
Ne nego ce da igra ovde celu karijeru za 400k.
A to sto se vodi kao stranac, i nema srpski pasos momak koji govori tecno srpski, dok ga svaka šuša dobija pred kup Radivoja Koraca je posebna prica ove ciganske drzave.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Pricate o coveku koji nas je zaduzio isto koliko Moreira i Cleo! Ne treba on uopste da se nudi, nego ga lepo platis kad je u zenitu karijere ako hoces da igra za tebe.
Ne nego ce da igra ovde celu karijeru za 400k.

O tome ja i pisem, covjek igra tamo gdje mu najvise plate i to je to. Razumijem i podrzavam, tako i treba da bude, al zajebi me emocija i grobarstva sad kad si zaprdio 40 godina.

Niata protiv ubice konkretno, vazi za 99% bivsih igraca.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ako ces se drzati ovog stava i kad se sutra bude radilo o recimo Bogdanu, Luci, Gandri pred kraj karijere, postujem.
A i da budem malo jasniji, ja sam ciljao na onaj deo gde si napisao "gde je bio pre par godina, a sad nam se nudi", a ne na sam njegov povratak sad kad ima 36. Misljenja sam da legende ne treba da nam se same nude, za njih treba da ima mesta u klubu.
Verujem da bi se vratio u Partizan i ranije da je postojala bar neka zelja da se kontaktira dok je jos bio na nivou. I to bi igrao za manje novca nego sto je imao u Turskoj

Ali, ovde su vrednosti sustinski poremecene, pa se prema nasim velikim igracima i partizanovcima odnosimo kao da su otiraci za noge. I trosimo ih kao da nisu nasi.

I da, radije bih gledao Dijaru i Moreiru sa 40, nego Matica i Markovica sa 26
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Koliko smo se dobrih stranaca odrekli, a veliko je pitanje da li smo morali?
Vecinu smo obozavali i vrlo je moguce da nisu posto poto zeleli da pale odavde. Ne osecaju klub i te gluposti...
Bogami, toliku smo im ljubav slali mi navijaci, da su i te kako morali da je osete. Mozda nije bilo dovljno da zadrzi sve njih, ali neke verovatno...

Ali nasa deca i povratnici... Bilo je i ovakvih i onakvih, ali je retko ko kvalitetom, pa cak i pozrtvovanoscu mogao da zameni nase voljene strendzere.

Pa i Branko Ilic koji je imao previsoku platu, pa se nesto kresao budzet. Gluposti... A vec sledece godine, potpisujemo skuplje igrace, naravno.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
A to sto se vodi kao stranac, i nema srpski pasos momak koji govori tecno srpski, dok ga svaka šuša dobija pred kup Radivoja Koraca je posebna prica ove ciganske drzave.

Za ovo se samo zahvaliti velikom direktoru Krstajiću koji je odjebao Mambu za pomoć oko državljanstva. Sujetni jedan naprednjak, kako nas je samo zajebao.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ako ces se drzati ovog stava i kad se sutra bude radilo o recimo Bogdanu, Luci, Gandri pred kraj karijere, postujem.
Naravno.
Verujem da bi se vratio u Partizan i ranije da je postojala bar neka zelja da se kontaktira dok je jos bio na nivou. I to bi igrao za manje novca nego sto je imao u Turskoj
Vratio bi se kurac. Ni sad ne bi doaao ako mu neki baklavaspor ponudi 10k vise.
Ali, ovde su vrednosti sustinski poremecene, pa se prema nasim velikim igracima i partizanovcima odnosimo kao da su otiraci za noge. I trosimo ih kao da nisu nasi.

Pun je meni kurac velikih igraca i legendi.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@President

Al zato je pasos dobio Evandro za 7 meseci, Panter za nepunih mesec.
Dobijali su i nasi, da se ne pravim pametan, ali da Dijara nije dobio!? Cetiri pune godine u Srbiji, nemerljiv doprinos uspesima kluba i sluzi se jezikom i padezima bolje nego Zigic i Pantelic sto znaju azbuku, ako je uopste i znaju.

@IN 10

Ako mozes da mi pojasnis zasto takav stav prema Dijari, Moreiri? Njih dvojica su u istom kosu.
Da pricas o Leonardu, pa i da kazem okej
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Uz duzno postovanje prema Dijari, volim ga ko brata ali brate bilo bi smesno i krajnje neozbiljno da vratimo napadaca od 36 godina, iskreno nadam se da se zezas. Proslo je njegovo vreme davno. Zauzimao bi mesto stranca bespotrebno.

Nema veze, opet im jebem 100 majki :D

Naravno da nije realno da ga vratimo jer je ipak njegov zenit sada prosao, problem je sto ga ove vrece govana iz uprave ne bi vratile ni pre 4-5 godina. I da, siguran sam da bi se ubica vratio tad da je postojala neka ponuda, pa i za manje pare. Ljudi moji pa on je i pre nekoliko godina pricao da bi se vratio u Partizan, i to tad kada je i imao taj ugovor u Turskoj.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nema veze sa Dijarom i Moreirom, pisem uopsteno.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
Nama nista nije sveto i zato smo tako prokleti, sta ako neko ima 36 i bolji je od Matica sa njegovih 26, kao nas klub ima dugorocnu strategiju pa ce rezultati zbog planskog rada doci, ja hocu uspeh sada...
 
  • Like
Reactions: BaX

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Nema veze, opet im jebem 100 majki :D

Naravno da nije realno da ga vratimo jer je ipak njegov zenit sada prosao, problem je sto ga ove vrece govana iz uprave ne bi vratile ni pre 4-5 godina. I da, siguran sam da bi se ubica vratio tad da je postojala neka ponuda, pa i za manje pare. Ljudi moji pa on je i pre nekoliko godina pricao da bi se vratio u Partizan, i to tad kada je i imao taj ugovor u Turskoj.
Ma brale razumem ja to sve, Diari svaka cast na svemu, lik naucio srpski bolje nego mi, nonstop pokazuje ljubav prema Partizanu. Ali davno je proslo njegovo vreme. Treba ipak biti realan, ne zivi se od ljubavi. To isto kao sad pricati daj da vratimo i Oditu, mislim smesne price. Ovde se osula paljba protiv povratka recimo Ninkovica kao da nam je poubijao pola familije, a ovamo Diara sa 36 godina mogli smo da ga vratimo. Pa taj Ninkovic kakve god ispade da je imao, on je opet u najboljim godinama, dete je Partizana, mozda je impulsivan, nevaspitan, ili sta god, ali je dete Partizana, zamislite da je on tipa sa klupe uleteo na teren, ma izgarao bi, ujedao bi siguran sam, kad se setim samo njegovih suza sa utakmice, ne moze da nije grobarcina. I sad kad citam da se vrati Diara sa 100 godina smesno svega mi eto. Ja volim Diaru ali realnost je realnost, od proslosti se ne zivi. Njemu treba dati neku drugu priliku u fudbalskom klubu. Kod povratka pre svega stranaca uvek postoji rizik, rizik je vratiti Leonarda jer zavisu sta ce i kako biti a ne fudbalera od 36 godina. Naravno napomena da bih Leonarda vratio samo tako. Mnogo sto sta fali nasem timu da bismo bili konstantni ali povratak nekih matoraca to je smesna prica. Nadam se da me razumete sta pricam, a da me ne osudite.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.602
Локација
Beograd
Ja sam bio ubeđen da Crna Mamba Ubica Cigana ima srpski pasoš? Jeste sigurni da ga nema? Kako ga je Kleo dobio?
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Krenulo je. Kao sto sam i mislio. Pazite sad kako ide: “necemo 7 i po za dve godine,dajte vi nama 5 odmah i cao.
Suma? Ma moze i dzabe samo da tu veliku platu resimo...”
A zamene? Evo imas top napadaca iz Lucana,dao je 2 gola na 30 utakmica,bice bre super...a sigurno je dobar covek? -Bolji je fudbaler :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top