Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Nisam do kraja shvatio pravilnik,prvih 15 poruka se ne objavljuju odmah ili se uopste ne objavljuju ? Stanojevic je moj najdrazi trener Partizana ,ja koji ne skoro uopste ne pijem,sam ponesto popio tog prvog septembra . Ja ne pamtim trenera kod kojeg sam osetio izrazeniju pripadnost klubu .O prvom mandatu,mislim da ne treba ni govoriti,LS sa timom u kojem je bilo 4,5 skoro polu-amaterskih igraca ,sustinski 3 prvenstva za godinu i po dana .Sto se aktuelnog trenutka tice,dobro je da javno trazi pojacanja ,nije dobro sto ih nema ,a trebalo je vec uveliko da stignu .Ako je verovati nekim medijima,koji su imali dobre informacije,on je trazio stopera i levog beka.Stoper je vise nego potreban,a za levog beka se ne slazem,mislim da ne treba menjati Urosevica.Potreban je i rezervni napadac,ako ode Sadik i prvi ,a sa nekom boljom upravom i pod nekom drugom vlascu,u nekoj drugoj zemlji i jedan veznjak bi bio doveden .
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
Ko može Kini i bliskom i srednjem istoku da naredi ,,gotov je,, te da se i kod njih prelazni rok završi 5.oktobra? Ima i 6.oktobar, i svi drugi dani posle da neko negde pređe ili se proda...
Što se tiče Partizana neverovatno bi mi bilo da ne prodamo nikoga sad, jerbo odaklen bismo isplaćivali plate?
Jedino ako je Kalabina prodaja to sve pokrila do zime, ili ako će fudbaleri dotle da budu na ,dođem ti,...
A ima i ona opcija da čekamo poslednji dan, sat, minut prelaznog roka, da se nekome sve izjalovi pa da onda ipak ,izabere, Partizan...
Ko Markeca što navatasmo onomad na onom splavu...
I sa formom i spremom ko da je bio na tom splavu jedno par godina...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.237
Локација
ante portas
Ovaj je po tm špic mada može i da igra i po krilu ?! Polivalentan :D
 
Последња измена:
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Koliko se ja sećam, on je samo krilo igrao, sad gledam na TM, odigrao je jednu sezonu dobro kao špic, njegovu poslednju u Honvedu (2018/19), kada je dao 16 golova na 30 i nešto utakmica, posle toga je otišao u Lugano i uglavnom igrao špica, ali nije se baš nešto proslavio, sudeći po broju datih golova.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Taman sam hteo da se nacudim sta ce nam jos jedan stranac kad ono ima nase drzavljanstvo. Koliko vidim vise je spic bio kroz karijeru nego krilo narocito u poslednje dve sezone. Ipak vise zamena za Sadika ? Ili za Ficu. Mi i bez Ivanovica imamo 5 krilnih igraca plus Stojkovic koji moze tu da igra i Lakcevic koji je duze povredjen (i mladi Jovic)....
 
Последња измена:

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Donekle se slazem,donekle ne .Mislim da jedan od nasih glavnih problema su ti bivsi igraci ,koji su lak plen za uprave . Neki su nemoralni,neki nezainteresovani za klub,a neki su lak plen za manipulaciju. Dublje od ovoga zasluzuje drugu temu .
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Moj komentar, sto nije tesko shvatiti je bio ironican .Moj komentar je reakcija na po mom misljenju neprimeren komentar jednog clana ,koji je napisao da ce Stanojevic sahraniti Partizan .

Ja mislim da je Milosevic uradio dobar ili solidan posao ali dozivanje njega da se vrati i konstano uporedjivanje sa sadasnjim trenerom ,vidim kao bespredmetne . Najzustrije se kritikuje trener, koji je tek dosao ,a u prvom mandatu sa njim je bilo daleko vise pozitivnijih stvari nego kod vecine drugih trenera . Takodje,mislim da nije u redu da se odnos napisanog na forumu,meri time da li je neko omladinac ili senior .

Dakle,ja sam hteo da iskazem neslaganje sa paranoicnom konstatacijom,kako ce Stanojevic sahraniti Partizan .Moje pravo na ironiju je manje problematicno od ovakvih insinuacija .
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Zasto se na ovom forumu hejtuje i odmah negoduje svaki potez? Ko zna da li je i istina ovo sto pise telegraf a vec sada se osula paljba po Stanojevicu i po ovom fudbaleru? Boze svasta
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top