Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Nije taj, nego ovaj. Poprilicno je anoniman.
uhh...sve ukupno po transfermarktu odigrao je 1 tekmu...sve ostalo iz reprezentacije.Za tih par godina koliko mu je ubelezena karijera,zaista kao da ne postoji.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Neka je on anoniman. Ne znam kako mislimo sa toliko stranaca. Biće veoma zanimljivo, rok beše do 30.09?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Suma je srećan. Siguran sam da je iz najbolje namere preporučio zemljaka. Ubedjen sam da ćemo skinuti proklestvo trial igrača i da ćemo konačno dobiti kvalitetnog desnog beka.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.311
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Screenshot_26_1000x0.jpg
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Banjak je štoper, Miletić ostaje prvi desni bek, Sise bi bio rezerva Miletiću. Fali nam još jedan solidan štoper jer imamo još samo Ostojića i Vitasa.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
B92: Pavlović na pozajmici, Partizan ostaje bez 2 miliona

Nisam siguran da li je dozvoljeno kačiti linkove sa portala, pa ide samo naslov.

O čemu se ovde radi!?
Jesu li oni stvarno kompletni idioti, ko je sastavljao ugovor, i jel moguće da su ove naše premazane lopovčine iz uprave dozvolile da im uzmu 2M iz sopstvenih dzepova, jer svakako Partizanu ne idu?

Edit: Vidim da je Vojvoda izbacio vest na drugoj temi, ali nije bilo reči o ovome
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Kako nas izradise na finjaka, ako se ovo obistini... Ja sam siguran da Pavlovic ima kvalitet za Ligu 1, nije bas da su oni PSG, tako da mi ovo bas smrdi.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Procitao sam da ovog Sisea hvali neki Srbin,bivsi saigrac. Nadam se da ce se ispostaviti kao Dijara,CV nikakav na terenu zmaj.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Ko zna, moze cak i da se ispostavi kao ludja prica nego ona sa Diarom...ili je ipak 5. liga Francuske jaca od 1. lige BiH? :D
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Imam neki osećaj da će Gigić da metne 15 plus golova. Želim mu sve najbolje tamo, žao mi je što ništa nije pokazao, a sigurno može više. Upao je u prosek krš JSL pojačanja, nažalost.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Jos bi nam samo on trebao...

Ovo je bila savrsena prilika da se ujednaci kvalitet ovog tima. Najbolji stoper nam je otisao, drugi je odavno u ozbiljnim godinama. Vitas je ocajan. Banjak je ok, nemam pojma kakav je igrac, ali je prosao ozbiljnu skolu, mozda i lici na nesto, ali nama treba jos jedan stoper.
Ima dobrih domacih stopera, samo sto mora da se plati. Nama je uvek draze da uzmemo nesto sumnjivog kvaliteta za 200k + procenti, nego da platimo za ozbiljnog stopera. Ne vidim sto je problem da se pojuri neki Sapic, Rosic ili tako neko, nego svaki prelazni rok jurimo iste igrace, a dovedemo ih tek kad ih nece niko. Napravili su takvu situaciju da mozes opusteno da se kladis da ce Maras nekad nositi nas dres, pitanje je samo kad i koliko ce klubova do tad da promeni. Ime mu je negde u nekoj svesci zajedno sa jos 10 imena koja se vrte u krug i klub ne gleda ni levo ni desno.

Desni bek isto. Mi produzujemo Miletica umesto da gledamo da ga se otarasimo dok mozemo sta da naplatimo, vreme je. Rezervni nam je Lutovac, jer eto nema kvalitet da igra napred, a rezervnog beka nemamo, pa smo ekonomicni na racun igre i kvaliteta tima.
Levo imamo slican problem. Urosevic je taman uspeo da sastavi solidan broj utakmica, a da nista ne usere, ne vidim sto ga ne bi smo uvalili negde u Azerbejdzan, Kazahstan ili tako nesto. Stalno je izgovor da nema kvalitetnije domace, a itekako ima, nabrajao sam dosta imena ranije.

Isti izgovor je i za golmana. Nema bolje. A onda dodje Rockov i poskida nam neke ozbiljne stvari u finalu kupa.

Umesto da se osvezi i sto temeljnije zameni zadnja linija koja je ubedljivo najveci problem ovog tima, mi smo samo zamenili stopera za stopera, a tesko da ce ovaj novi biti bolji od malog Pavlovica, iako nemam nista protiv njega, videcemo kakav je.
Savu ne pada na pamet da se pobuni oko ekipe. Jadni mi ako budemo gledali neki tandem Banjak-Vitas, sa Mileticem i Urosevicem na strani, plus Stojkovica na golu. Tempirana bomba koja ce provereno eksplodirati. Vec znamo kako to izgleda, mucenje sa svakim iole pristojnim napadom...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top