Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Suma je igrac koji bira utakmice, Suma je igrac sa kojim se ne osvaja titula kao glavnim igracem, dakle nema sampionskog mentaliteta i na kraju on je igrac koji moze da igra samo u ovom sistemu.

Postujem za sve sto je ucinio u nasem dresu, hvala mu za golcinu protiv cigana al mislim da je vreme da i mi i on naplatimo to.
Сума је са Слованом два пута био шампион Словачке.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Mislim da samo ti veruješ u to što kažeš. Bez obzira na to, poštujem tvoje mišljenje, ali su činjenice malo drugačije.

Suma je ključan šraf i samo da te podsetim na činjenice. Činjenica nije “svaki peti meč odigra dobro” već ovo dole -:ziveli
  1. Igrač sezone
  2. Molde 1:1
  3. Malatya
  4. Cigani
  5. Golovi/Asistencije 14/9
Igrac sezone (a i to je vrlo diskutabilno) u kojoj nismo nista osvojili gde smo gubili bodove u svakoj drugoj utakmici, na kojima je on po pravilu bio medju najgorima. Pet utakmica od 30 taman se uklapa u procenat. A ako racunamo tri godine ispasce 5 od 100...
Da, Suma je dobar ako cemo da se "divimo" sporadicnim potezima, a ako hocemo rezultate i trofeje on je jedna od najslabijih karika.
Suma vam je ko Andjusic u basketu, puca trojke al kod Duleta ne moze ni na klupu, jer prvo se gleda karakter ako zelis da pobedjujes, a ako zelis samo zabavu...
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad
Сума је са Слованом два пута био шампион Словачке.
Po statistici deluje da Suma nije bio presudan faktor u osvajanju te 2 titule....
Ne mogu da verujem da je nekom Suma bio najbolji igrač prošle sezone pored živih Natha i Pavlovića...naravno da je bilo utakmica na kojima je bio najbolji , ali isto tako je bilo i brdo onih na kojima je bio najgori.
Pokazao se kao igrač na kog se ne može osloniti klub koji napada titulu, jer ni u najboljoj sezoni koju je odigrao, od kako je u klubu, nije imao konstantnost.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Сума је са Слованом два пута био шампион Словачке.
Što se tiče 2012/2013 titule Slovana. Došao je na polusezoni i odigrao 11 utakmica, od toga 7 kao starter. Nije dao nijedan gol.
Sezona 13/14, odigrao je 21 utakmicu, 15 kao starter. Postigao je 2 pogotka.

To je što se tiče te 2 šampionske sezone. Ja sam i napisao da nije igrač koji će kao glavni doprineti toj titulu, kao 2. 3. igrač po važnosti u napadu svakako. Nema glavu i pobedničku crtu da sam vuče tim iz utakmice u utakmicu.

Voli svako lep potez ali kad posle tog poteza usledi gol. Šta nama kao klubu vredi onaj potez kad je bacio Megvajera? Ništa, njemu lično vredi ali nama ne.

Edit: Suma, Sadik i Asano niko od njih nije ubica koji će nositi tim a super ih je imati svu trojicu u timu. Nama to fali, igrači koji donose titule i koji će u ovoj poluamaterskoj ligi na svakoj utakmici tresti mrežu. Protiv Zlatibora Sadik je posle gola imao jedan na jedan i promašio, to se kažnjava. Istu takvu situaciju je imao protiv Lučana gde smo izgubili 1:0.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Uopste mi nije jasna ova prica i rasprava oko Sume. Da mi imamo neku normalnu upravu ili da znamo da ce doci neko bolji kad ga prodamo, a ne da ce samo uzeti pare i dovesti nekog iz JSL-a.
Ovako mogu samo da citiram onu dedu: ,,boljeg nemamo, goreg necemo naci.".
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Uopste mi nije jasna ova prica i rasprava oko Sume. Da mi imamo neku normalnu upravu ili da znamo da ce doci neko bolji kad ga prodamo, a ne da ce samo uzeti pare i dovesti nekog iz JSL-a.
Ovako mogu samo da citiram onu dedu: ,,boljeg nemamo, goreg necemo naci.".
Izvini drugar al moram...
Sve dok se cuti po principu "cuti dobro je ovo samo da nije gore" necemo dobiti nista bolje vec samo gore. Ne, nije dobro ovo sto imamo, hocemo bolje i od Sume i od mnogih drugih. Necemo ni prosek, a ne tek ispod proseka igrace. Partizan ili ima sampionski tim ili ga stvara (rece jedan pametan "cikica") a nikako nije, ne bi smeo da bude, mesto za cirkusku zabavu.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Pazi kurca, nismo osvojili nista, pa su krivi igraci koji su dali 40 golova i imali 20 asistencija, a nije kriv bek koji je kriv za 5 puta vise golova nego sto ima asistencija...Nisu kriva ni dva krila koja smo povukli iz veteranske sekcije.
Nije mi jasna logika...

Hocemo bolje na svim pozicijma ako moze, al valjda je logicno da prvo mijenjamo najslabije karike, a ne najbolje.
Kao da kazes da Vilijams-Gos nije sampionski igrac, jer ne igra odbranu, a u timu ti obrad tomic i Bozo Djumic.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pazi kurca, nismo osvojili nista, pa su krivi igraci koji su dali 40 golova i imali 20 asistencija, a nije kriv bek koji je kriv za 5 puta vise golova nego sto ima asistencija...Nisu kriva ni dva krila koja smo povukli iz veteranske sekcije.
Nije mi jasna logika...
Lazar M. ima 26g. Kakav crni veteran..
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Suma zna lopte sto bi se reklo. Njegov problem je nekonstost i to je to.

Suma suamrum, kakav je bio, dobar je sad :D
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Suma je, čini mi se, pre svega "trn u oku" kolegama zato što je transfer plaćen koliko je se priča da je plaćen, te su i očekivanja bila u skladu sa tim. Uprava je to prepoznala, te sigurno neće više iritirati i razočaravati navijače, što se vidi na primeru uloženih para od prodaje Pavlovića.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.424
Proba u SD Partizan ja nadaleko čuvena, Sizifov posao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top