Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Obrade dobro nam dosao i srecno..ako citas forum, pozdrav od brata Secerka iz komsiluka!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.602
Локација
Beograd
I niko ne može da me ubedi da nije bilo novca za Boranijaševića ili Vlalukina (ni za jednog nemam predstavu kakvi su igrači kao ni 99% ostatka foruma)
Evo ja sam taj 1% što je gledao Vlalukina, još da nađemo tog 1% posto što je gledao Obradovića (u poslednje dve godine) pa da ,,ukrstimo koplja,, oko toga ko je bolji bek... :D
Mada je ionako V. desni a O. levi, tako da i nisu neka konkurencija jedan drugom...

A đe je onaj Pešukić, oli ćete mi ga dati za Teleoptik? Dobio sam tamo iskusnog Nenada Marinkovića, sad i visokog Lalatovića, do kraja prelaznog roka ima da tamo bude drim-tim! :D
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nadajmo se da Stanoje ne gleda arenu1, inace eto nam stopera Milosa Ostojica.

Nek je sa srecom i Ivanu Obradovicu.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Dovodimo bivse igrace Dortmunda, Liverpula, Arsenala, Rome...
A vama stalno nesto falji
Mocni smo bre!!!

Ako je istina za Zeku, ima cigani da piske u gace, taman pred derrbi
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Po svemu sudeci Holenderu ce pripasti mesto u spicu. Stanoje ce imati Stojketa, Miljkovica, Obradovica i nadam se Jojica. Ozbiljno iskustvo, titula se napasti mora, ciganima se svi sklanjaju i sve je to tacno, ali na nama je da ne napravimo nijedan kiks i da im se useremo u zivot u derbiju. HOCEMO SVE POBEDE DO KRAJA SEZONE!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Po svemu sudeci Holenderu ce pripasti mesto u spicu. Stanoje ce imati Stojketa, Miljkovica, Obradovica i nadam se Jojica. Ozbiljno iskustvo, titula se napasti mora, ciganima se svi sklanjaju i sve je to tacno, ali na nama je da ne napravimo nijedan kiks i da im se useremo u zivot u derbiju. HOCEMO SVE POBEDE DO KRAJA SEZONE!
Зашто је Лола неправедно запостављен? :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
SAZNAJEMO! Partizan dobio najveće pojačanje: Jojić se vratio među crno-bele!

Strpljenje se isplatilo, Partizan je dočekao najveće pojačanje u letnjem prelaznom roku, pošto je Miloš Jojić napokon odlučio da se vrati u Humskoj i nastavi niz povratnika koji traje godinama unazad, saznaje Telegraf!

Iznenadjujcue dobra vest. Vec sam digao ruke od njega rekoh opet pobeze negde na zapad. Opcija vise u veznom redu koja ce da znaci itekako.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Pisah vec, Nathova plata (kao i Asanova, Sumina, Lazarova) je prevelika u ovom trenutku (za ova nesposobna govna), tako da neko ide 101%
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@President

Jedino oko ovog nesrećnog Uroševića ne mogu nikako da se poklopim sa tobom. Pa još i da smo se ogrešili o njega.
Obradović je bivši igrač, ali i takav se može nazvati bekom. Za Uroševića to ne mogu da kažem, ali ako te ne mrzi možeš mi napisati koje su karakteristike jednog levog beka, i koje od tih poseduje Urošević? Znatiželje radi :kokice
Zeka je lepo pojačanje, partizanovac i dobar momak.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
@Goran Tomić
Zato sam i napisao 99%. :D

Znaci Nenad Marinković u Teleoptiku zauzima mesto nekom klincu? Marinković u Mačvi raspaloj nije imao mesta, vozao se onim trotinetom po gradu, a sad mu neko od naših ubacuje lovu u džep!? Pa ne bi me čudilo da na platnom spisku ima likova koji šutnuli loptu nisu, neke napredne kombinacije!

Nego, dobrodošlica Jojiću, dobar momak i fudbaler. Videćemo kakav je ugovor i da li je dobar potez pokazaće prodaja nekog igrača. Jedino razumljivo mi je da Markovic ide, sto bi i najbolje bilo.

@garbaN

Nikakve karakteristike beka nema, osrednji igrač. Jako retko greši, nisam ga ni jednom video da odustaje, pozadi me ni jednom nije zabrinuo. Skok odličan. Napred je nebitan kao i svaki naš bek poslednjih ko zna koliko godina jer mi ne koristimo bekove kako treba.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top