Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Kaze komentator na areni da smo zavrsili i Svetu Markovica.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@President

Retko greši jer mu se fudbal svodi na stajanje uz aut liniju negde na sredini terena i vraćanje Banjaku nazad. Alibi igrač i taj fudbal što on tobože igra.
To što je korektan pozadi u ovakvoj ligi nek okači mačku o rep, kad ga napadnu jednom u 90 minuta
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Što se tiče Obradovića, ne mogu dati kvalitetno mišljenje jer mi je uvijek bio gotivan igrač, drago mi je što se vraća iako se po statistici ne bi reklo da nam on može biti upgrade ali ipak vjerujem u njega, drag mi je.

Miloš Jojić... šta tu da kažem. Najviše ga respektujem zbog onog gola u derbiju ali nikad mi nije djelovao kao igrač koji ima neki žar u sebi, samopouzdanje i oštrinu, pogotovo kad ga vidim van terena kakav je, čita knjige, sluša klasičnu muziku, nosi naočare ala Hari Poter, lagan tip, fin dečko, neko bi pomislio štreber. Nije se ni naigrao mnogo ali vidjećemo.

Svetozar Marković - pun pogodak!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Dobrodoslica Jojicu, siguran sam da ce biti pojacanje.
Ali ovakav rad uprave, gde se verovatno ceka da igrac nema drugih opcija, da se ustedi 100 hiljada evra recimo, a uz to da se svesno rizikuje(citaj izgubi) sezona u Evropi je obicna svinjarija i rad bez ikakvog plana. Sta tek reci za dovodjenje fudbalera koji 2 godine ne odigra jednu celu utakmicu. To je ocigledno princip rada svake uprave u zadnjih 25 godina gde se na jedno pojacanje dovedu 3 koja to nisu i nikada nece biti. Prelazni rok je vreme naplate za njih. Plasim se samo da u nekom momentu necemo imati igraca koji vredi, koji moze doneti dovoljno para da se moze istrpeti takvo poslovanje. Pogotovo sada kada cemo igrati trece evropsko takmicenje po kvalitetu, znaci jos manje para od uefe.
 

Verus Adamantem

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
23
Reaction score
83
Локација
Beograd
Što se tiče Obradovića, ne mogu dati kvalitetno mišljenje jer mi je uvijek bio gotivan igrač, drago mi je što se vraća iako se po statistici ne bi reklo da nam on može biti upgrade ali ipak vjerujem u njega, drag mi je.

Miloš Jojić... šta tu da kažem. Najviše ga respektujem zbog onog gola u derbiju ali nikad mi nije djelovao kao igrač koji ima neki žar u sebi, samopouzdanje i oštrinu, pogotovo kad ga vidim van terena kakav je, čita knjige, sluša klasičnu muziku, nosi naočare ala Hari Poter, lagan tip, fin dečko, neko bi pomislio štreber. Nije se ni naigrao mnogo ali vidjećemo.

Svetozar Marković - pun pogodak!


Znaci treba da bude seljak, da splavari, jebe kurve i da pita Rajko dje su kiflice da bi bio dobar fudbaler?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mi bez špica nema šta da tražimo. Nama bez obzira na to dal ide Sadik ili ne, nemanje golgetera znači definitivan oprost od šampionskih ambicija.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Spremte se,spremtese(ovo nije bas partizanski ali).
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd
@Kanda90
Zašto je Sveta pogodak više nego Zeka?
@ svi ostali, pre 2 sata titula izgubljena, sad verovatno već osvojena? :D
Ili da ipak sačekamo kraj prelaznog roka za neku tačniju prognozu?
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Dajmo Lekoviću još jednu šansu na lijevom beku :D

Još jedan špić i ćeraj dalje kroz ovaj mulj
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top