Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ali tek od zimskog prelaznog roka može da dodje, valjda raspali FSS koči povratak.
Ne sprečava fss nego propis koji postoji od vajkada, a to što su oni debili pa nas opet ostavili sa jednim špicem, pritom sklonom povredama je ono što mene sprečava da verujem da imaju u glavi išta više od toga da budemo manje ubedljivo drugi.
A trenutno smo u situaciji kao kockar kad se zaduži pa svi kupuju u pola cene.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
A zamisli da se ulozilo u tim , plasiralo u LE, prosle grupe.. i na leto natpisi. Partizan ceka 15mil za Sadika, 20 mil za Stevanonvica i tako dalje ... :) Jer mi da smo se pojacali i da eto nismo se plasirali u grupe LE, opet bi mogi za Sadika i Stevanovica dobititoliko koliko sada dobijamo. I opet bi uspeli nekako da isplivamo iz finansijksih govana.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd
...politika svake uprave FK Partizan...
Jajarska, pilićarska, i lopovska...oh, odakle li mi samo i ta reč pade na pamet?

S druge strane donekle razumem (ali ne pravdam upravu time) da je rizik uložiti brdo love u tim a ako ne uđeš u Evropu onda posle ne možeš novčano da se ,,pokriješ,,...
Dakako ako ne uložiš ništa onda u Evropu teško i da ćeš ući...
Svakako ovde ionako niko nizašta i ne odgovara kad su ,,državno-udruženjsko-građanska,, društva i firme u pitanju tako da i da se desi neki bankrot, ovi sadašnji bi samo izvukli guzice iz tih fotelja i tražili neke sledeće...

Što se tiče dovođenja igrača sada...sve i da imamo upravu kakvu treba da imamo (da li će iko ikad to doživeti?!)...jasno je da su igrači dostupniji i jeftiniji poslednjeg dana prelaznog roka, tako da...
To nam je što nam je, nadam se da je ,,triling,, Zec, Mađar, Francuz ubojit i raspoložen te da ovi odpozadi neće baš puno da smetaju našim pobedama...
Neće sigurno baš sve pridošlice odmah u prvih 11, treba neko i za klupu, tribine, možda čak i za različite načine igre?

Prvenstvo je dugo, kup je kratak, Partizan je večan, nadam se da je Stanoje dobio ono što mu je potrebno da bismo izgledali bolje, sigurnije, ubojitije i brže na terenu!

Igrajte fudbal!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
A zamisli da se ulozilo u tim , plasiralo u LE, prosle grupe.. i na leto natpisi. Partizan ceka 15mil za Sadika, 20 mil za Stevanonvica i tako dalje ... :) Jer mi da smo se pojacali i da eto nismo se plasirali u grupe LE, opet bi mogi za Sadika i Stevanovica dobititoliko koliko sada dobijamo. I opet bi uspeli nekako da isplivamo iz finansijksih govana.
I da smo usli u LE isto bi bilo (podsetio bih na slucaj "Pavlovic" i prihvacenih 5 miliona). Ne zanima njih da se cenkaju, narocito ne u finisu prelaznog roka. Samo pare, daaaj pare....
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
S druge strane donekle razumem (ali ne pravdam upravu time) da je rizik uložiti brdo love u tim a ako ne uđeš u Evropu onda posle ne možeš novčano da se ,,pokriješ,,...
Dakako ako ne uložiš ništa onda u Evropu teško i da ćeš ući...

Jeste rizik to stoji, ali ove sezone mi moramo biti prvaci, i to nam je isto prioritet čak možda više nego igranje evrope ove sezone. A da smo igrali LE, onda bi možda naša liga bila na toj poziciji koja joj donosi dodatno mesto u višem rangu takmičenja od koneferencijske lige. Jer ko zna koliko će finansijski isplativa biti ta nova konferencijska liga. I oni su uspeli da nam zaseru ne možda ovu sezonu nego i nekoliko sledećih kako sada stvari stoje. Niti se bore za klub u ovom našem domaćem mulju, niti da nešto uradimo u Evropi. I oni i dalje sede u kancelarijama :banghead:
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Penzosi idu na pijacu oko 2 pola 3. Seljak daje upola ako nece da baci ili vraca paradajz.
To sto su ga vec svi pipali, gnjecili prevtali okretali zagledali, stiskali ..... ne smeta penzosu a vidim ni nasoj upravi. Svi koji su ostali bez stolice u igri muzicke stolice su dobrodosli ukoliko su jeftini ili za DZ.
Opasno dobra politika ali ne za sampione ( vec za pacenike i penzose)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd
Jeste.
Ali teorijske šanse da daš taj 1, povećavaju ti se ako šutneš više puta na gol protivnika.
A da bi šutnuo na gol protivnika, moraš da budeš bliže njegovom golu, što znači da ga napadaš.
To je tako u teoriji, a uglavnom i u praksi.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vidim da je brat Umar na predstavljanju u Almeriji na ovom klipu srecan kao da ide na robiju. Nije bio gol igrac,nije bio klasican spic,nije bio ubica a bio je sve. On je isto igrac kome treba poverenje i nadam se da ce mu karijera krenuti uzlaznom putanjom i da ce lepo naplatiti sve. Bebeku dobrodoslica,morace dobro da se potrudi da nasledi Sadika kako valja a i ako ume da bude bolji.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Ovo pojacanje je rodjak Zeljka Bebeka ili je Baebek francuski internacionalac, u svakok slucaju zelim mu dobrodoslicu i jos na prvu zvanicnu utakmicu postignr het trik.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Jel ovaj uslov od 20 golova i 50 meceva treba da ispuni za polusezonu?
Mislim nije to problem za brata Umara.

Zbog vazure pitam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top