Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Bogu fudbala hvala na svakom slalomu. Krajnje neobičan igrač; bilo je uživanje gledati ga kako napreduje. Da sam otišao sa ovog sveta posle onih 84 minuta protiv Malatijaspora, ne bih žalio. Nijedan izgubljen duel. Verujem da Almerija neće biti vrhunac; gledaćemo ga i u većim timovima.

Po polupismenim "novinarima" sa Mozzart-a, 320000 evra sleduje Romi.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Dobro je ako smo ti fudbaler Žongler i moje ofanzivno shvatanje fudbala najveći problemi u Partizanu i na Forumu, Cirkuzant na terenu i najbolji igrač prošle sezone (a i sad je bolji od ostalih) će valjda kad-tad otići iz Partizana, a moje postove čitaj ako hoćeš, ali šta vredi i da ih pročitaš, kada nećeš shvatiti da ono što je nekome o.k. drugome nije i nikad neće ni biti...

Pa lako je Nikoliću bilo da igra na gol manje kada je u timu imao Evertona koji je hapsio sve po sredini, a u napadu Đuku i Lea koji su sipali golove samo tako...što se Stanojevića tiče, njegova igra ,,na gol manje,, ove sezone dosad nam je donela ispadanje iz Evrope od nikakvog ,,Akrobate,, a time i drastičan pad cene naših igrača, a zatim nam je bodove oduzeo i Metalac u koji mi inače šaljemo trenera i igrače koji nisu za Partizan (i ne trebaju nam u Teleoptiku)...

A titule su, eto, nekim čudom, osvajali i treneri koji su igrali ,,na gol više,, - Kaloperović, Mladinić, Milutinović, Bjeković, Tumbaković...samo što ste vi mlađi odrasli u svetu ,,batađorističkeSrBske,, teorije o fudbalu da ćeš da se usereš u gaće ako primiš gol na utakmici, pa je zato bolje i da ne ideš u napad, te mislite da tako treba, a da smo svi mi koji smo za ofanzivu izlapeli i da nemamo pojma o taktici...

Eto, čitam na Forumu da u Engleskoj golovi samo pljušte, ali to su neki tamo čobani budale čiji timovi igraju Ligu Šampiona i LE, a Partizan je ,,taktički,, pred igranjem u evropskom ,,Cipiripi,, kupu...pa, šta je bolje?
A i u Bajernu su budale što su Barselonu razvalili sa 8 komada kad su lepo mogli to taktički da ,,zatvore,, sa daleko manjim brojem golova...

Da se razumemo (na Forumu, ne sa tobom jer uvek imaš stav suprotan od mog) - u fudbalu je NAJVAŽNIJI rezultat. Tačka.

I nema to veze sa ,,opredeljenjem,, oću gol više ili gol manje, niko nije tolika budala da želi da prima golove, ali sa trenerima i fudbalerima koji imaju STRAH da će primiti gol, pa da ZATO ne smeju da napadnu, nešto svakako nije u redu. Tačka i ovde.

Ali eto, ako već izgubimo titulu, ili utakmicu, lepše je bilo gledati Ješićev Partizan koji je postigao rekord u broju datih golova, nego neko mučenje na terenu posle kojeg usledi minus od 30 bodova...Lepše je bilo gledati Mateusov ili Savin Partizan kako se nadigravaju sa Realom, ili MU, ili kako ofanzivni Golac izbacuje Seltik, nego smireno i ,,taktički,, ispadati od kojekakve evropske boranije...

Da napomenemo i da su treneri koji su bili ili ofanzivni ili defanzivni ili ovde proglašavani za loše ili dobre imali i neke određene nezaboravne evropske pobede, neke titule, prolaze, uspehe, neuspehe, katastrofe - kako ovi dobri, tako i ovi loši...jer niko nije ni sveznalica ni bezgrešan, ali DOBAR TRENER od igrača izvlači maksimum i koristi ono što mogu i znaju, a ne tera ih da rade ono što ne mogu i ne znaju...

Opet tačka.
Citam tvoje postove, ali ne uvek, jednostavno nekad su predugi i nemam volje, a nekad u startu izgubim volju za citanjem kad napises nebulozne stvari... kao ovde npr. pominjes neke trenere koji su radili pre koliko 30 godina? Ili je mozda proslo 50? Mozda je cak i 100 godina bliza cifra...
Ti (i jos neki) nikako da shvatis da se fudbal danas igra drugacije, MNOGO drugacije, i jbga zao mi je sto je tako ali je tako. Danas je preduslov da trcis puno i brzo i da si agresivan, inace nemas sta da trazis na terenu, dzabe imas neke druge kvalitete, nedovoljni su. To je situacija sa Sumom, pre 30-40 godina bi bio vrlo zanimljiv igrac, danas je prosto receno neuverljiv i to blago receno. Mozes ti i jos neki jos milion puta da ponovis da je on igrac sezone i da je najbolji, ali dzaba vam, brojke vas odaju, sa njim u timu mi svaku drugu utakmicu gubimo bodove a on je po pravilu najgori ili medju najgorima na terenu. Jbga, zao mi je sto je tako, ali je tako, a ti slobodno nastavi da lazes sebe i da zivis u 70-im proslog veka...
Ta igra bez briga na gol vise i za dusu je samo alibi prica za slabe trenere i naivne navijace. To vam je prica koju u kosarci fura Muta Nikolic, a sta je prava kosarka videti pod Dule Vujosevic, Zeljko Obradovic ili bar pod Trinkijeri, pa mi tu razjasnite kako je bolje ici na rezultat preko 100 poena a da je dosadno igrati na pobedu od npr. 71-70...
Ne znam sto vam je toliko tesko da uvazite najbolje nase trenere i njihovu filozofiju igre a ne nebuloze od igre na gol vise, filozofija koja jedino pije vodu u beton ligama gde nema ispadanja...
Osavremeni se malo drugar, nije tesko, ne boli, probaj bar... glavom u zid ili u pesak nigde neces stici.
 

Verus Adamantem

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
23
Reaction score
83
Локација
Beograd
@alboy75 Ne znam sto vam je toliko tesko da uvazite najbolje nase trenere i njihovu filozofiju igre a ne nebuloze od igre na gol vise, filozofija koja jedino pije vodu u beton ligama gde nema ispadanja... "?

Ko su nasi najbolji treneri, i gde su oni uvazeni u svetu?Marko Nikolic je po svim parametrima jedini nas ozbiljan trener, i ako se ne secas, imao je prosek od 3-4 data gola po utakmici. I vrlo je savremen pritom.Inace opste smo poznati po fudbalskim trenerima, prosto ih izvozimo na kilo.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Ne znaju kako se trener zove, ali znaju da neće igrati i da ga Partizan traži :buhaha
 
  • Like
Reactions: BaX

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
juri se bonus igrač dakle. a ne kvalitet

sramno

Kleo sa 35 sigurno bolja opcija

ali ok
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

Kada si dosao smatrao sam te za totalni promasaj, ali kako je vreme prolazilo sve vise si mi prirastao srcu, sto igrama, sto veselim karakterom..
Znao si da me izludis ko niko nekim glupim potezom, ali i totalno odusevis sjajnim driblingom ili golom..

Srecno dobri covece!!
 
Последња измена:

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Jebote zamislli da se zoves ilija ivic...
bas onako paorski...

Ivica IliJev nekako gospodski zvuci?

Isteklo opet vreme za edit jbg...
Stavite negde ono sto je brat zlatiibor napisao...
tacno smo i sami mi tu negde izmedju crnog deteta i boga fudbala, nit je tanka
to definitivno ima neke veze sa nama, ko to ne vidi nije nas jbg...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
@alboy75 Ne znam sto vam je toliko tesko da uvazite najbolje nase trenere i njihovu filozofiju igre a ne nebuloze od igre na gol vise, filozofija koja jedino pije vodu u beton ligama gde nema ispadanja... "?

Ko su nasi najbolji treneri, i gde su oni uvazeni u svetu?Marko Nikolic je po svim parametrima jedini nas ozbiljan trener, i ako se ne secas, imao je prosek od 3-4 data gola po utakmici. I vrlo je savremen pritom.Inace opste smo poznati po fudbalskim trenerima, prosto ih izvozimo na kilo.
Pricam o disciplini u igri i organizovanosti, pomenuo sam kosarkaske trenere jer sam mislio uopsteno na filozofiju igre kod timskih sportova, ne iskljucivo na fudbal, a problematika je slicna, da li juriti gol vise ili kos vise ili juriti dobro postavljen sistem...
U pravu si za fudbal i nase trenere, ali su Nikolic i Stanojevic bar zalicili na ozbiljne, dok Djukic npr. tesko da je licio na ista dobro...
Sve najbolje Sadiku, hvala za neke nezaboravne trenutke, vecno ce se pamtiti lomljenje kicme ciganima.
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
E,pa grobari moji...ne znam koliko ste upuceni i unapred se izvinjavam ako se na forumu vec o tome pisalo,ali Stevanovica je preuzeo Ramadani,dakle od love opet kita!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ne znam sta se ceka sa vracanjem dragana djurica da se kompletira ovaj kosmar?
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Obavezno odgledati Z.Pantica.

P.S. Nisam na "njegovoj strani", vec koristim jednu pametnu stvar : kad se dvoje ljigavaca svadjaju, uglavnom sve sto iznesu jedan protiv drugog je istina.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Ipak nista od pozajmice Stuparevica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top