Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Paunic bi bio dobro resenje ali ipak da mi je da na dvici imamo klasicnog sutera jbt... Znaci nekoga ko ce da svaku tekmu ubaci makar 3 trice kao sto je Tripko bio. Kad ikad mi je za oko sto se suta tice zapao Jeremic iz FMP-a recimo...Paunic je vise onaj kombo bek koji je dobar u odbrani i ide na ulaze...Popovic bi bio fenomenalan a Mirosavljevica sam mozda 3 puta gledao u zivotu pa nisam kompetentan da ocenjujem :D (mada ga hvali dosta ljudi)
Uglavnom sada mora da ima dovoljno love da se napravi jos bolji tim... A ako neki ih kluba posle svega ovoga kaze da nema para za stipendije igracima jezik mu treba otseci :D One sve price da plasman na final 4 ne nosi love ne piju vodu jer jbt ajmo da gledamo logicki sto bi Olimpiakos ulozio 60 miliona da osvoji nesto sto vredi par miliona??? Jbt samo od TV prava za Final 4 klub se omrsio junacki...jos polufinale u udarnom terminu bilo...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Dubi je kombo bek,znaci slicno kao Rasic .... bio bi odlicno pojacanje,ali ne znam koliko je to realno s obzirom na njegovu cenu,koja nije ispod 300k evra ...

posto je ovo nova tema,samo cu da ponovim
evo nekih prvih info koje imam,nekima sam vec poslao posto nisam hteo da pisem dok traje sezona ...

MTS - 3 godine
Marjanovic- uskoro i zvanicno
Maric - najverovatnije ostaje,ukoliko neko ne plati obestecenje koje nije manje od 1.000.000 e
Veseli - ostaje,obestecenje mu je je 2.000.000,samo u tom slucaju moze da ode,ali bi to znacilo da bi mogli da dovedemo bar 2-3 vrhnska pojacanja,iako ja licno bi vise voleo da Jan ostane
BO - bice mu ponudjen maksimalni ugovor koji mozemo da istrpimo a da se pritom ne prave ogromne razlike u primanjima,ali najverovatnije odlazi
Roberts i Rasic - imaju isti status ... necemo ih preterano zadrzavati ... znaci,bice im ponudjeno nesto sto klub bude smatrao da je dovoljno u odnosu na igre i platu koju su imali ...rasic ce verovatno morati da pristane na manje para,dok Lee isto,ili eventualno malo povecanje ali nista vise od toga( tipa : sad je imao 25k mesecno,a bice mu ponudjeno to + neki bonusi u zavisnisti od igara i rezultata)
milosevic,vranes,sinovec - najverovatnije odlaze

od dolazaka trenutno je najblizi milosavljevic(radnicki)
ostalo su nagadjanja tipa keselj,gordic,dasic,paunic ... maltene svake godine isti igraci
 
Последња измена:

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
@ talicni tom
Sto se tice tog ugovora sa MTS-om, hoce nam onda on biti novi generalni sponzor i sta ce u tom slucaju biti sa NIS-om?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.774
Reaction score
55.489
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja bih voleo da ostane Sotirović,ako bude učestvovao na pripremama reprezentacije napredovaće,a ja znam znam da ima znanje ali ima problem u glavi,nadam se da može zadnju sezonu da odigra kao Tripko koji je imao sličan problem.
Plus širi se teren što je za njega odlična stvar,a ovo za tuču dobro takav je lik još par igrača je bilo smireno i pokušavalo da razvadi mislim i Kecman među njima.
Što meni reče drug koji ga poznaje,ono što njega zadržava u partizanu je to što je jedan od retkih igrača koje Dule nije mogao da provali i da ga slomi,i to jednostavno budi znatiželju kod Duleta :D
Što se tiče odlazaka ,ako bi neko morao da ode,voleo bih da to bude Braca,jako ga gotivim ali mislim da na njegovoj poziciji može da bude doveden neko ko će bolje da iskoristi tu minutažu.
E sad vidim priča se već i o pojačanjima,ne znam gde da ih stavimo dok se još pregovara sa amerima,jer dok su oni tu mi nemamo nikakve potrebe za nekim pojačanjima,sem eventualno nekim mlađim igračima Milosavljević.
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Real iz Madrida zainteresovan za Robertsa. Imamo jos jednog velikog konkurenta
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Uz isit tekst ide i da su Kaha i Unikaha zainteresovane za Boa...
Unikaha nije produzila ugovor sa Kukom...
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Dubi je kombo bek,znaci slicno kao Rasic .... bio bi odlicno pojacanje,ali ne znam koliko je to realno s obzirom na njegovu cenu,koja nije ispod 300k evra ...

posto je ovo nova tema,samo cu da ponovim
evo nekih prvih info koje imam,nekima sam vec poslao posto nisam hteo da pisem dok traje sezona ...

MTS - 3 godine
Posto sam o ovom pisao odavno eto da se javim zbog onih sto su se smejali i prozivali ... od sponozora dosta veliki ce biti Dunav , Nis ostaje velikim delom , 1 pivo i to ne Efes + Kappa ostaje jos 2 godine ... bice lepih vesti jos ...
Marfin skoro resen veoma elegantno , dug prema Komercijalnoj Banci resen reklamom na centru sledece sezone ---
pojacanja se vec okvirno znaju ...
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Sve do sad napisano mi se svidja, samo da ne ode Vraneš. Slavkan je duša ovog tima.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Slavko Vranes!!! Mada mislim da bi Bobi mogao sasvim pristojno da ga odmeni!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Bobi je jači u napadu, Slavko je jači u odbrani...Ali lakše je Bobija naučiti pravoj odbrani (pogotovo kad je učitelj Dule!) nego Slavkana kako da bude korisniji u napadu...Iako Slavka mnogo gotivim, Bobi je za mene bolje rešenje. A još bi Dule Bobiju brzo primirio živce (mada ni Slavko po tom pitanju nije bio cvećka)...
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
Slavkan je vec deo legende, ali kosarkaski gledano Marjanovic je klasa iznad. ne bih ulazio u izvodljivost ove rokade, ali duboko verujem u kvalitativni pomak pod kosem, dolaskom mladjeg i sto je bitnije brzeg Marjanovica.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.774
Reaction score
55.489
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bobi je jači u napadu, Slavko je jači u odbrani...Ali lakše je Bobija naučiti pravoj odbrani (pogotovo kad je učitelj Dule!) nego Slavkana kako da bude korisniji u napadu...Iako Slavka mnogo gotivim, Bobi je za mene bolje rešenje. A još bi Dule Bobiju brzo primirio živce (mada ni Slavko po tom pitanju nije bio cvećka)...

Slažem se.
Da ne bude da potcenjujem sve što je Slavko do sada uradio za nas :respect
Ali Bobi je realno bolji igrač,a i mlađi mogli bi neke pare da zaradimo na njemu,sa druge strane verujem da se ni Slavku baš ne ide,jer zna da nigde neće moći da odigra toliko kvalitetno kao kod Duleta.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Не знам шта видите у Марјановићу. По мени, ради се о лимитираном играчу, и по таленту и по физичким могућностима. Када на све то додамо његов проблем са коленима, не верујем да би био добра замена за Вранеша. Сетите се Вранешових игара када је Марић био повређен, када је био први центар. Марјановић то никада неће достићи, бар ја тако мислим.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Davide, a seti se ti Vraneša pre nego što je došao kod nas...Da nije bio bolji od Bobija danas?
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Слажем се, али сам и рекао да је лимитиран играч. Не верујем да има места за напредак за разлику од Вранеша. Посебна ставка је његов проблем са коленима и немогућност одраза, хендикеп. Он се. због тих проблема, тешко и креће.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top