Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
POČELI PREGOVORI SA MEKELEBOM I ROBERTSOM
DUET NA RASKRSNICI

Duško Vujošević je demantovao da on i Aleksandar Marić idu u Olimpijakos, navodeći da sjajni centar ima važeći ugovor. Jan Veseli je povrdio da ostaje.
Ugovor je istekao Mekelebu i Robertsu, oko kojih „kruže“ imena Kahe Laboral. Makabija, Barselone, Reala...
- Obavili smo prve razgovore sa njima. Nisu obećavajući, ali, to su tek prvi - kaže sportski direktor Dragan Todorić, navodeći da će od nedelje uprava početi razgovore i sa ostalim a kojima su istekli ugovori (Božić, Kecman, Vraneš, Milošević), a potom slede pregovore sa eventualnim pojačanjima. - Red je da prvo vidimo sa članovima sadašnjeg tima ko ima želju da ostane, i ko nama treba, a tek krećemo u popunjavanje tima. Nema razloga za žurbu. Nije kao nekada prelazni rok ograničen, već traje praktično „neograničeno“. Rašić ima ponudu Uniksa, Budućnost je navodno zainteresovana za Miloševića.
U kuloarima je kružila priča da bi mogao da dođe Boban Marjanović, koji je počeo razgovore sa Hemofarmom o produžetku. Spekuliše se i sa imenima Bojana Popovića, Ivana Panuća, Dragana Milosavljevića, Nemanje Gordića...
Ali, kao što je Todorić rekao, nema razloga za žurbu, dug je prelazni rok

Izvor Novosti
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Завршена је изузетно успешна сезона. Да ли ће и ове, као и претходних година, доћи до великих промена у тиму? Лично се надам да неће, да ће се задржати оно највредније, а и ако дође, претходне године уливају поверење.
 

grobarstvo

Guest
Sto se Boa i Robertsa tice,treba biti uporan.Mozda prvi razgovori nisu bas optimisticki,ali nema predaje.Za njih ne treba zaliti pare.Jedino ,ako oni bas ne zele da ostanu.Takodje i Kecmana treba zadrzati po svaku cenu.Zahvaliti se Braci za sve sto nam je dao.Sto se Vranesa tice,ne bi bilo lose da ostane.Pustiti ga jedino ako se dovede Bobi Marjanovic.Ono sto je najbitnije,izvanredan covek.Kao igrac ,takodje.Mnogo bolji od Vranesa.I jos ako se tu doda Raduljica...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ma ne da nije realno,nego nije moguce...
Jedan od dva amera da ostane,Kecman,naravno Pera sa nekim finim pojacanjima i to je to
 

grobarstvo

Guest
Nikad ne reci nikad.Ako se sredi situacija sa finansijama(efes),sve je moguce.Pa cak i vise od toga.Ja ne gubim nadu.Verujem da cemo biti jos jaci.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
što se tiče prelaznog roka ja mislim da će nam uspešnost zadržavanja stranaca(crnaca) biti 50% tj da će roberts ostati a da će bo otići.nekako mi se čini da se roberts više "primio" na partizan nego bo koji mi izgleda pomalo nezainteresovano,ne u igri već van terena.sigurno u svetom dresu nećemo gledati i marića i marjanovića i raduljicu.priča se da je sve dogovoreno sa marjanovićem i to bi bilo veliko pojačanje za nas,a to bi i značilo odlazak vraneš ali i otvaranje mesta za još jednog stranca.đekić i mitrović bi sledeće sezone trebali da igraju nešto bitniju ulogu od ovogodišnje,sinovec je velika enigma.šta će biti sa njim verovatno samo dule zna.božić ostaje,možda i kecman.obojica su zašli u dobre godine i ne verujem da imaju snage za još jednu sezonu sa ovako velikom ulogom,naročito kecman kod koga se u finalu jasno video nedostatak snage.marić i veseli ostaju a to su nam najveća pojačanja.milošević najverovatnije ide,možda i rašić.verujem da dule ima neku viziju kako će izgledati tim za sledeću sezonu ali ne verujem da ćemo nekoga angažovati u narednih 10 dana.svakako će ovo biti zanimljiv prelazni rok,mnogo manje stresan nego onaj prošli.od povratnika mi niko ne pada na pamet kao moguće pojačanje.
inače sva imena koja su objavljena u novostima su vesti ili nagađanja kako sa ovog tako i sa ostalih foruma.naročito za popovića.nek nam je srećan ovaj prelazni rok!
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Za mene ce uspesan prelazni rok biti kad vidim da je otisao Rasic.
Mogu i da istrpim njegovu igru tokom sezone, i prevelike oscilacije ali ono kako se poneo dok su mu drugove napadali se ne oprasta.
Dovidjenja.

ps jeste da nije lepo da se upute bilo kakve lose reci za nekog ko je deo ovog tima koji nam je doneo toliko radosti i ponosa al jbga.
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Ja mislim da 3 izuzetno kvalitetna centra, necemo imati u timu. Kolko bi igrao jedan u proseku? 15 minuta? Cak i manje. Mozda bi Raduljica mogao na 4. da igra, ali njegov dolazak mi nije uopste realan. Cak i ako bi imali mogucnosti, ne verujem da bi doveli obojicu. Marjanovic da dodje, uz Marica bi imali ubedljivo najdominantniji centarski par u Evropi.
Sto se tice Bo-a i Lee-a, sta da kazem. Ne bi bilo srecnijeg coveka od mene, kad bi obojica ostali. Ali iz iskustva sa strancima, nesto mi (a verujem i ostalima) govori da cemo ih jako tesko zadrzati. Od Boa sam se na neki nacin i "oprostio", dok za Lee-a i gajim neke sanse da ce ostati, jer ipak nije poenterski jak, a dosta bogatih timova to primarno gledaju.
Sve u svemu, ko god da ode/dodje u jedno sam siguran, imacemo odlican tim!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Ja vas molim bez nagadjanja i licnih zelja.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Nije ucestvovao sto ne moze da mu se zameri, ok takav je, miran, ali je dok su na Peru nasrnuli 3 igraca seljacina on bio iza njega i drzao ga, vukao ga od pozadi kao u fazonu razdvajanja, tada ga je Pera valjda i klepio :D.

Inace sto se tice prelaznog roka ja se posteno da kazem ne nadam ostanku amerikanaca. Voleo bih to vise od svega ali ukoliko bi zeleli ljudi u klubu da ostanu onda bi na neki nacin morali da odstupe od svog dugogodisnjeg sistema. Bo-u i Robertsu bi morali da podignemo platu pa jedno bar 2,5 do 3 puta ako zelimo da uopste oni razmatraju ugovore i da makar priblizno mozemo da pariramo ostalim evropskim budzetima. Jer po iskustvu Kamingsa kome je makabi dao 5,6 puta veca primanja nego mi, moze se zakljuciti da ce svaka ozbiljnija evroligaska ekipa moci bez problema moci da mu ponudi 4,5,6 puta vise od nas. E sad nije problem u parama mozda toliko ali napravio bi se ogroman jaz izmedju igraca, sto se tice primanja. IMali bi 2 igraca koji imaju nemerljivo vece plate od ostalih a od ovih pojedinih mladjih bi bila veca i mozda citavih 10 puta. Samim tim bi prakticno dobili prve dve zvezde, a mozda bi doslo i do nekog malog nezadovoljstva medju ostalima koji nemaju ni priblizno. Ne verujem da ce Dule preuzeti na sebe toliki rizik!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ko god da nam dodje i ode, sve dok je Dule tu, znam da cemo biti najborbeniji i jedan od najjacih klubova u Evropi! Dakle, uopste se ne nerviram oko ovog prelaznog roka, niti pa sumnjam da ce biti uspesan. Jedina moja zelja je da ostane bar jedan od Amera(bilo ko od njih dvojicu), ali necu previse tugovati ako odu obojica, jer mnogo puta do sada sam preboleo cinjenicu da najbolji igraci moraju da odu!?:roll:
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Ljudi moji, ako je istina da Aleks Maric i Veseli ostaju, ja sam u startu prezadovoljan! :clap Oni ce u ovoj sezoni biti takve zivotinje (u pozitivnom smislu :D) da ce im citava Evropa biti pod nogama. Sto se tice Amerikanaca, voleo bih da neko ostane, ali nisam siguran da je to realno. U slucaju dolaska Bobija, centarska linija ce biti osvezena i mislim da cudesna sezona nece izostati ni ovog puta.

P.S. Sve osim ostanka Kecmana, bilo bi pogubno i po njega i po Partizan. Siguran sam da cemo ga i dalje gledati u svetom dresu.

EDIT: Sjajna Maestrova opservacija u pogledu novih ugovora za Boa i Robertsa.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Jebaga, Popovic, Paunic i Milosavljevic da dodju!? Moguce da ima tu istine, da je bilo mozda nekih kontakta, ovo nisu nemoguci transferi, cak naprotiv. Bili bi odlicna pojacanja, tu nema sta da se prica. "Sport" je najavio i Milojevica prosle godine, a sada ovu trojicu kao one koji su blizu dolaska. Moracu da krenem sa proveravanjima i sanzanjima, pa kolko uspem :)

Sto se tice odlaska, i ja mislim da nemamo sanse da zadrzimo Amere, a sto se tice Kecmana, Bozica, Vranesa, Rasica, Milosevica i Sinoveca, videcemo kakve su zelje Duleta, kakve su zelje igraca i to. Mislim da ce od ovih negde pola-pola ostati/otici.

Bojan Popovic je navodno tu zamena za Boa, odlican plej, suter, asistent, reprezentativac. Paunic reprezentativac, bek, bas sto nama treba. otprilike. Solidan suter, sjajan u odbrani, jak u skoku. Milosavljevic, mladji Kecman. Videcemo, ali pocinju price polako. Nesto moze da se desi brzo, a nesto ce se sigurno cekati. Prvo da se rese statusi ovih koji su tu trenutno, pa ce krenuti i pojacanja...

Maric, Veseli, Djekic i Mitrovic su sigurni za sledecu sezonu, sto je sjajno. Dva superstara i dva supertalentovana igraca. Ostanak par ovih sto im istice ugovor i ovako dobra pojacanja, nove "nezaboravne zurke" KK Partizana! :)
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja sam skroz, skroz miran i opušten....U poslednjih godinu - godinu ipo sam malo bliže samom KK nego ranije, stekao sam uvid u neke stvari koje nisam poznavao do tada i baš zato sam miran i opušten do bola...

Mi smo klub koji ima FANTASTIČNE KONTAKTE u košarkaškom svetu i "masu" ljudi ("spoljnih saradnika") širom sveta koji nam stravično pomažu kod skautinga i odabira pravih rešenja (igrača) za nas...To je veliko bogatstvo našeg KK i nešto što nam garantuje uspeh i narednih sezona. Zato gospodo Grobari - opuštencija i to totalna!

Odlasci?

Pera i Aleks će sigurno ostati. Naravno i Veseli.
Kecman? Pre će ostati nego što neće.
Rašić? Pre neće ostati nego što hoće.
Vraneš? Videćemo. Jurimo drugu "peticu" svakako.
Milošević? Kako god...za mene to nije toliko bitno.

Ameri? Računajmo sa odlaskom obojice, a ostane li jedan - lajanje na bandere od sreće i radosti!

Dolasci?

Ne pada mi napamet da ovde išta konkretno pričam.
Ali ko god da dođe - doći će i opravdati poverenje za to što je doveden!

Opuštencija Grobari...
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Upravo tako, samo opusteno i bez nervoze jer znam da cemo u sledecu sezonu uci sa jacim timom nego ove sezone...
Ostanak jednog od Amerikanaca-prava senzacija! Kad se tome dodaju Maric i Veseli koji sigurno ostaju onda nam ostaje da dovedemo jos 2 pojacanja koji bi bili nosioci igre uz Marica, Veselog i mozda Robertsa ili Boa (ako neko od njih ostane).
Tako da nas ocekuje jos jedna sezona koju ce obeleziti dominacija naseg voljenog kluba na svim frontovima.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Milošević? Kako god...za mene to nije toliko bitno.

Koje crno kako god, ovo ce biti veoma uspesan prelazni rok samo ako ne budem u timu vise vidjao ovog kvazi kosarkasa koji kad uzme loptu zaboravi da je vodio pre toga pa je za svaki slucaj ne tapse nego odmah da nekom drugom, cak i ako mu je otvoren sut na 2 metra od kosa ne pada mu na pamet da sutne, a o njegovim faulovima i bogubljenosti na terenu nema potrebe trositi vise reci, receno je vec mnogo puta. To sto je zbog one tuce mnogim od navijaca usao u srce nije dovoljno da zauzima mesto u 12 a ne daje nikakav doprinos, bolje neka ga prepusti nekome ko to moze. Tako da se ja nadam da ce one price oko njegovog prelaske u Buducnost biti istinite i da ce decko da ide kod njih, i zahvalio bih mu se za sve sto (ni)je uradio za nas a siguran sam da je mogao mnogo mnogo vise!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ако оде БО , прва опција је онај Американац што је потписао за ЦГ Дуби.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top