Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2016. godine

Статус
Затворена за писање одговора.

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
@Iberzokna

potrazi u recniku rec sarkazam,i njeno znacenje,ako ti vec nije jasno,mada je covek i klip postavio.

A ono sto pise onaj za helanke,i provlacenje Saletu kroz noge,nije nikakav sarkazam, i ma koliko to bilo slikovito objasnjeno,po meni je sramota da stoji na bilo kom mestu koje ima veze sa Partizanom.
Na stranu to sto decko od preko 500 poruka napisanih,u najmanje 90 posto pominje cigane.
Svako ko ima mogucnost istorije postova moze to lako da proveri.

Jel cekamo da se zavrsi Evropsko prvenstvo,pa da proberemo neko pojacanje, ili ce Ivica Pikac Iliev ranije da zavrsi nesto?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
16 stranica pljuvanja, Bravo!

Kako bi bilo da sačekate da vidite ko će sve da dođe i kako će uopšte da izgleda tim.

Očigledno da ništa niste naučili od pljuvanja Evertona.
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
Upravo o tome pricam..11. jun ljudima nije dosadno da pljuju sve,makar to bio i Sasa Ilic jebeni..
Neki kao da prizeljkuju sve to sto pricaju.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.121
Reaction score
325
Одлично је што Саша Илић игра још једну сезону. Да смо га искористили против Аугзбурга играли би прољеће у Европи.

Он је уз Михајловића био наш најбољи играч у другом дијелу сезоне, тако да је више него логично што ће играти још једну сезону. Драго ми је што има воље да се да још једну годину Партизану
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Koncepcijski je jasno sta Tomic zeli i ovaj Crnogorac na klipu deluje brz, okretan, konkretan sa loptom, zna da podeli pas, ali takav se klip moze napraviti i za Lukica sigurno, sad kakav ce se pokazati videcemo, ali ne verujem da moze biti losiji od Lukica.

Tomic odlicno popunjava ekipu, mi ako dovedemo ono cemu se Tomic nada tj dva spica, ofanzivnog veznog, Radovica i Cvetinovica, mi cemo se prosetati kroz nasu ligu cak i ako nas budu otvoreno krali, ali problem je sto nikako nema tih glavnih igraca sto opet govori da obecanih para nema jer je nemoguce da Tomic i Iliev nisu nasli igrace.
 

Маркос

Banned
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
6
Reaction score
0
Саша Илић је заслужио нови уговор и да се опрости од Партизана са титулом.Илић није заслужио опет да се мучи на терену свих 90 минута,већ да улази у игру по потреби.
Доводимо играче за ротацију никако да доведемо играче који ће бити за први тим :D
Што пре треба довести играче који ће играти за први тим јер ЛЕ почиње а
тамо немамо права на кикс, а опште познато је да су нам паре од ЛЕ и продаје играча(нажалост) једини извор прихода.
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Koncepcijski je jasno sta Tomic zeli i ovaj Crnogorac na klipu deluje brz, okretan, konkretan sa loptom, zna da podeli pas, ali takav se klip moze napraviti i za Lukica sigurno, sad kakav ce se pokazati videcemo, ali ne verujem da moze biti losiji od Lukica.

Tomic odlicno popunjava ekipu, mi ako dovedemo ono cemu se Tomic nada tj dva spica, ofanzivnog veznog, Radovica i Cvetinovica, mi cemo se prosetati kroz nasu ligu cak i ako nas budu otvoreno krali, ali problem je sto nikako nema tih glavnih igraca sto opet govori da obecanih para nema jer je nemoguce da Tomic i Iliev nisu nasli igrace.
Verujem da se salis...Ova dosadasnja pojacanja su blagi uzas,a verujem da i ovaj Crnogorac nije bolji.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Style, da ne misliš da te zezam, da nije suviše brz ovaj, za Tomićev ukus?
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Zanimljivo je kako neki forumaši znaju da neki igrači nisu pojačanja‚
a ti isti igrači nisu još ni minut odigrali u dresu Partizana.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Zanimljivo je kako neki forumaši znaju da neki igrači nisu pojačanja‚
a ti isti igrači nisu još ni minut odigrali u dresu Partizana.

Nije toliko ni bitno što nisu igrali. Meni više bode oči to što niko nije ni čuo za igrače. Zna se samo da dolaze iz naše lige i na tome se zasnivaju sve osude, što nije u redu. Ja sam više za to da se svima da šansa pa da tek onda sudimo o Đuričkoviću i kompaniji.

Što se Jankovića tiče, stručni štab ponovi blista. Posle izjave da nam ne trebaju brzi igrači, a kasnijeg (edit: pokušaja) dovođenja istih, nama dolazi igrač na pozajmicu.

Da li ikome reči "nećemo da razigravamo tuđe igrače, nećemo dovoditi igrače na pozajmicu već želimo da oni budu samo naši" zvuče poznato?
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ajde vise vaseg kenjaja o Sasi Ilicu, jebote kao da vama uzima iz dzepa...
Treba da se zapitamo svi kolektivno u kakvom nam je kurcu klub kad se mi stvarno povezemo kad nam udje plej od 40 godina, a ne da seremo po njemu, dok navijaci Rome slave sto je Toti produzio ugovor.
Naravno nije Sale Toti, ali nismo ni mi Roma.

Bas sam hteo ovo da napisem o Totiju,ali sam srecom procitao tvoj post pa da se ne ponavljamo.Navijacima Rome ne smeta sto Totti igra za Romu,a ima 40 god(punih),a navijacima Partizana smeta Ilic???
Covek je rekao da ce da igra dok ima snage.Verovatno ima jos snage.Nije kriv Sale sto mi godinama ne mozemo da nadjemo igraca koji bi da ostane u Partizanu duze od godinu dana.Sale treba da POMOGNE,da igra po 20-25 min. ako ZATREBA,a ne da trci 90 min.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Zašto Ivica ne dovede Ibraimija, Bohara, Vršiča,Tavaresa iz Maribora?
To su igrači koji su kalibar za Partizan, a ne ovaj.

Ibraimi je skup za Partizan.Igrao je za Palermo 6 meseca,pa se vratio u Maribor,dobar igrac je,ali...sada ide u Astanu(Kaz) za 2 mil. EUR za Maribor+ ovaj dobija 800.000 godisnju platu.Mi toliko novca potrosimo za 4 prelazna roka.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Polako me Tomic pocinje zabrinjavati, ove sve gore od goreg pocinje biti. Sta je ovaj Jankovic zapalio u Olimpijakos pa kad dole nije sutnou lopte u njihovom trening kampu sjetio se da ima kucu tj Partizan.Preko kurca mi je takvih igraca. Pokusavam da budem fer ali gubim strpljenje polako. Izgleda da ce svih 10ak igraca koji dodju biti u dva kombija.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Прича око овог Јанковића, још једног у гомили играча чије име нисмо знали пре почетка овог прелазног рока, и чије ћемо име заборавити већ у децембру 2016., или јуну 2017., личи као на класично пружање услуге Фаљију. Сада, да ли ће се ико у клубу сетити да тражи услугу заузврат, остаће мистерија.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top