Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Indzi@

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
51
Reaction score
0
Ja neznam kako vi ljudi mozete pomislit da covjek koji igra krilo(OML, veoma slicna pozicija ML ) cijelog zivota da odjednom igra napadaca (CF) , i jos nesto za ove takozvane poznavaoce fudbala koji kaze da ima 3 vrste igraca molim nek nepisu gluposti ( ako vi koji imate puno vise kuki nego ja to kazete onda stvarno sta vi sve ove godine gledate , ako slucajno niste igrali fudbal na PS ,PS 2, PS 3 upalite pa pogledajte koji igrac gdje stoji i kako se pozicija zove , da se razumijemo negovorim za igrace ko je kad igro u vezi poznavalaca fudbala nego o formaciji i pozicijama ) i necu da pisem vise neda mi se raspravljat samo mi je muka kako neko moze da pise takve gluposti !!!:puke

Onaj trener kada mu je Sale bio pomocnik, htede da dovede Mrdju a svi smo se smejali tada (i ja sam, iskreno)... sad vecina kuka za njim :)

Iliev bi odlicno legao ali samo u slucaju da se dovede dobar napadac... u suprotnom, necu moci da svarim njega u samom spicu:puke
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Posto od Mrdje ocigledno nema nista, meni bi Dr. igrao u spicu sa Kleom. Brz je, precizan, sutira sa obe noge, ima soldan osecaj za gol, asistencije su mu nadaleko poznate-ima sve sto nam treba. Dobri spicevi su jebeno skupi, a mi sad sa Ilievim imamo igraca "viska". Mogao bi i Sale u spic u rotaciji sa Dr., mada je dosta sporiji od Mo-a.
Што од Мрђе нема ништа? Одакле сад то? Је л' има нека званизна информација?
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Po meni Iliev moze doci samo kao krilo ili nesto slicno,nikako kao napadac...naravno ako vec mora da dodje.Vidim dosta vas nece Mrdju jer je cigojner,ali morate da shvatite da mi boljeg ovde u Srbiji necemo naci.Ako ce on da gine za dres i daje golove,dokaze se kao igrac kod nas,sta onda ima veze za koga navija...kuci on slobodno neka drka na svoju zvezdanu,ali onih sat ipo kad istrci na teren neka da sve od sebe i meni ce to biti dovoljno.
Takodje vidim da su neki otisli previse u krajnost,vidim neko spominje da niko ne zasluzuje broj 9 u Partizanu,sa naglaskom na Klea(jer je cigan po njemu) koji kako on kaze nista nije uradio za nas osim onog gola u derbiju...da da,eto Kleo nista nije uradio za Partizan,a kao klincu idoli su mu bili dzaja i dule savic,jedini je nosio zvezdin dres u Brazilu i san mu je bio da potpise za vecnog kosmickog sampiona...
Napalili ste se pricama insajdera i ispisali milion strana uzalud,jer ce na kraju da nam uvale mnogo slabije igrace nego sto se to u pocetku spominjalo.Iliev nikako ne moze biti zamena za nekog kvalitetnog napadaca,ustvari ne znam sta ce nam uopste,ali ajde...
 

dado PFC

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
212
Reaction score
2
Локација
Нови Београд
al se ovde zaostrila situacija i to oko Ivice Ilijeva....shvatio bi da je Mrdja ali kako mozete da kazete da nam Ilijev ne treba....bez njega mi nemam pravu zamenu za Tomica,ustvari imamo zamene ali tesko da bilo ko od njih moze da igra u kvalifikacijama za LS pa cak i u nekim bitnijim utakmicama u LS....al ajde kazete ima bitnijh mesta gde skripi i slazem se sa tim ali nemojte ni preterivati....odbrana nam sad ispadne krs krseva a centralni bekovi su isti kao prosle sezone doveden je (po mom misljenju)bolji desni bek nego prosle sezone dok jedino leva strana skripi i to ako kizito na vreme udje u formu i tu sasvim dobro stojimo....zadnji vezni tu je Petrovic koji ce izgleda igrati i trece kolo i ako dodje smiljanic to su 2 zadnja vezna koja lako mogu da se nose sa napadacima Helsinkija ili onih Litvanaca(ekrenas valjda jebem ga)....jedino sto stvarno skripi u ovoj ekipi je centarfor odnosno ako ne dodje Mrdja sta ce i kako ce onda...za 1-2 dana da nadju dobrog napadaca i da ga isto tako brzo otkupe.....ja se iskreno nadam da ce se ovo sa mrdjom dobro zavrsiti i zbog njegovih igrackih kvaliteta ali i zbog toga sto se ne pregovara ni sa kim drugim (ili bar niko nista ne zna o tome)...a ako ne dodje mrdja setite se sezone kad smo igrali 1/8 finala kup uefa sa Vermzeovicem drugi spic mu je bio Sasa Ilic(odnosno ne spic nego odmah iza spica ali veoma veoma ofanzivno) s tim sto je tad bio dosta mladji i brzi i nisam siguran kako bi se sad uklopio.....

Evo ispisa ja ovde roman al poenta je u tome da uopste ne vidim razlog za toliku histeriju i paniku i upozorenja tipa videcete kad nas ovi naguze zato sto oni nisu doveli jos jednog stopera ili napadaca ili osudjivanje igraca koji je svojim golom doveo partizan do penala 2003. a da pritom taj isti covek ni jednu jedinu utakmicu nije odigrao...
 

Kleo

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2010
Порука
52
Reaction score
0
Локација
Sumadija
ako dodje ilijev bice tu godinu dana posto se onda vraca Diara sa pozamjice :) tek se sada vidi koliko je Diara bio vazan igrac u napadu Partizana.
 

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
slazem se oko ovog neukusnog prozivanja ivice ilieva,to je sramota! ljudi sta vam je bre on je nas igrac,decko nista nije uradio da bi ga prozivali,sad ce neko da kaze pa to je poenta jer ne daje golove itd...ostavite coveka na miru vise! ako potpise svi cemo ga gledati pa cemo posle kad vreme dodje da ocenjujemo i budemo menadzeri,treneri i selektori! aj nemoj vise da prozivate ivicu i daj boze da potpise za nas!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
До сад нисам коментарисао Илијева везано за овај прелазни рок, али гарантујем вам 100% да је сад комплетнији играча од оног Ивице који је играо пре 6-7 сезона у Партизану. Живи били па видели.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ma juris LE ili LS sa Ilievim zajebavate me , nama treba jaci igrac, ne kazem da je los to cemo videti ali nama treba neko ko je sada dobar posto nam je HICA.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Mrđa nije za Partizan i Zvezdu
Predsednik Vojvodine Ratko Butorović ugostio delegaciju španskog Herkulesa i ponovio stav da njegovi igrači neće pojačavati „večite“ rivale

Ratko Butorović, predsednik Vojvodine, svakodnevno dobija ponude za golgetera Dragana Mrđu. Javljaju se domaći i strani menadžeri i predstavnici više evropskih klubova.
- Mrđa je veliki magnet – priznaje predsednik Butorović.

sp%20mrdja_310x186.jpg


Traže ga sa svih strana?
- Ne pamtim da je bila veća potražnja za jednim igračem Vojvodine, kao što je sada za Mrđom. Dokazao se igrama i golovima i rejting mu je veliki. Evo sada pregovaram sa delegacijom jednog španskog prvoligaša.
O kom klubu je reč?
- Nemam običaj da otrivam karte sa kim pregovaram. Međutim, rekršiću pravilo. Kod mene su predstavnici Herkulesa iz Alikantea. Ponovo su članovi Primere i traže dobra pojačanja.
Hoće li Mrđa na Pirineje?
- Vrlo je moguće.
Hoće li Španci ispuniti vaše uslove?
- Blizu su. Međutim, još ništa nije završeno.
Veliki je bio pritisak iz Partizana i Crvene zvezde da Mrđa ode u Humsku ili na Marakanu?
- Jeste. Već mesec dana to traje. Međutim, ja sam, kada sam dolazio za predsednika, rekao da nijedan moj igrač neće preći u vodeće beogradske klubove. I toga se i sada držim. Što obećam, to i ostvarim – kategoričan je Ratko Butorović.

BURSA NA PREGOVORIMA
Poznati menadžer Joško Roko iz svoje kancelarije u Beču juče je pozvao predsednika Vojvodine.
- Roko zastupa turskog šampiona Bursu, koja je vrlo zainteresovana za Mrđu. I oni danas stižu na pregovore u Novi Sad – otkriva Butorović.

Vecernje novosti
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
A mozda ce mu trebati i godinu dana kao Fejsi, ili se ne vrati u formu nikad, kao Veljko Paunovic.
Ako pocnemo da ga pljujemo posle prve utakmice vrlo verovatno,a mozda ni tih godinu dana nece biti dovoljno.
Mene samo plasi sredina Smiljanic-Ilic-Iliev-Tomic ja se iskreno nadam da ovo nece izgledati ovako ,sve mrsimuda do mrsimude ,treba tu neko ko ce da lomi noge ,topi dres,kida!! Ovakva sredina uz loseg Stevanovica,Kizita kome odbrana nije jaca strana,neiskusnog Jovanovica,bojim se da Krle ne moze sve to da pokrpi pa sve da ima i 25 godina !
Ja sam ipak sto se evrope tice za Kastilja i Moreiru umesto Saleta i Lole!
Po meni je Castiljo 3 puta bolja opcija od Lole u EVROPI kida decko ,bori se,zna da da gol,ima solidan pas za svoju poziciju mnogo bi dobili u defanzivi sa njime!
http://www.youtube.com/watch?v=P_leQFH-i-A&feature=related

Ne znam koliko je ovaj interviju sa kan kanom verodostojan ,ali da sam ja predsednik Partizana automacki bih odustao od Mrdje !! Nek se nosi i on i vojvodina sa sve predsednikom lepo u 3 kurca,sansu dati Scepovicu koji ce za 2 sezone da bude tata za Mrdju tu je jos Iliev ,moze da upadne i Bogun ! Za te pare pojacati malo odbranu nekim iskusnijim igracem i pokusati dovesti Kastilja i to je to ! Pa nece bre nas glupa slanina da zeza ,sta smo mi koji kurac javor iz ivanjice ??? Nek ide on u Heracles da hara drugom spanskom ligom,Scepa ce biti ubica za 2-3 god dati momku OGROMNU PODRSKU I PRAVAC U VATRU ! PA STA BOG DA SAMO HRABRI USPEVAJU !
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.740
Iliev, Smiljanic i jedan spic brzak(mrdja nikako!!) i to je to...Bog da nas vidi...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
- Ne pamtim da je bila veća potražnja za jednim igračem Vojvodine, kao što je sada za Mrđom. Dokazao se igrama i golovima i rejting mu je veliki. Evo sada pregovaram sa delegacijom jednog španskog prvoligaša.
i
Toliko je popularan da ga jure klubove kao što je Herkules.Ovaj mu diže cenu samo tako,ali pitanje je preko koga.Da li preko njih ili preko nas?
 

dado PFC

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
212
Reaction score
2
Локација
Нови Београд
@Matic
Hoces da kazes da Smiljanic nije bio pozrtvovan i kidao za svaku loptu dok je bio u partizanu?

A sto se tice ovog intervjua ovaj Buturovic je klasican folirant,i to ne onaj kulturni nego ono govedo seljacko.....pocinje recenicu nikad ne otkrivam sa kim pregovaram a pregovaram sa heraklesom i Bursom....covek jednostavno tvrdi pazar i oce od partizana da izvuce sto vise....al od Djurica moze jedino kurac da izvuce jer on mu vise od par odela nece dati :D...salu na stranu ali ove izjave buturovica ne treba uzimati za ozbiljno.
a sto ste tolko zapeli da Ilijev mora odmah da igra nek dodje pa nek bude konkurencija tomicu koji ce nam kurac 2 igraca istih karakteristika u prvom timu....nek kidaju i on i Tomic zdrava konkurencija a ne doso pa odma u prvi tim....po meni sto ste izmena u prvom timu za sada tice jedino Smiljanic moze da uskoci umesto race i to ako ovaj ode i Mrdja(ili napadac slican njemu)umesto Scepovica i bogunvoica.....Moreira i Sale obavezno zajedno da igraju pa njih dvojica su bili najbolji sad u prvoj utakmici sa Pjunkom prosto lopta oci ima...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ne znam koliko moze da bude pozrtvovan posle nocnog splavarenja ,ne sporim ja njegove fudbalske kvalitete,ali nama treba igrac koji ce da pokriva defanzivu da kida tipa Fejsa ,ne treba nam jos jedan tehnicar pored Tomica,Moreira i Saleta previse je to umetnika .... Smiljaniceve akrakteristike su takve da se on vise istice pas igrom ,sto nama u ovom trenutku nije neophodno na mestu zadnjeg veznog ...
Bar znam kako cu uzeti kintu ,svaku narednu nasu tekmu 4 + i puna kapa .......
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.740
Smiljanic je pre svega agresivan igrac...nije tipicna radilica a nije ni playmaker...poseduje skromnu pas i tehniku ali nije neki idejni tvorac akcija i svega ostalog vec je discplinovan u igri i ne radi mnogo na svoju ruku ukoliko mu se ne dozvoli suprotno...koliko se ja secam njegovih igara....
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
a koliko se secas ?

evo, bas me interesuje, koliko se vi secate igara Milana Smiljanica.

ja se secam ovoga...


sjajan gol u Podgorici za 0-1 pobedu pod reberom, svaka cast
secam se smesno promasenog penala u 94. minutu protiv kule ili ne znam vec koga...
secam se glupih, glupih izjava posle derbija 4-2 u februaru 2007. kada je davao izjave koje su za svaku osudu. "nikada necu izgubiti utakmicu protiv zvezde, trebalo je da pobedimo 9-0), a onda 0-1 0-1 1-2 za mesec dana od tih istih...


koliko se Beeeeeoris seca ?

ajde, vi ?

ako moze bez insajdera, munja, doktora, ucitelja japanskih borilackih vestina i ostalih...

Zamolio bih te da vise ne provociras clanove ovog foruma kao sto je ovo "stoko" ili "beeee"!
 
Последња измена од уредника:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.740
Ja sam se prisecao igara, a ti izgleda necega sto nije vezano za to isto :D ja ipak verujem da je od tad postao malo mudriji i "namazaniji" i van terena i na njemu....
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
kojih si se igara ti prisecao... :)

sto bi rekao Moderator, al ste se nakotili...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top