Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Neće... jer Srđa Knežević nije otišao u Zvezdu. :D
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Luda kuca... fora bi bila zato sto je on nesto u fajtu sa ciganima i verovatno bi kidao za nas u inat a i severnjaci bi ispizdili do bola... i dalje, daleko mu lepa kuca! stvarno ne zelim da vidim taj propalitet u svetom dresu!
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Pa Srdja nije ganci, zato ne mozes da ih poredis. :D.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
nema me dva dana i opaa ovde se zahuktava :D
posto uprava ionako prati ovaj forum ne bi bilo cudno da sjutra osvane vest da je dosao taj o kome pricate :D
Ala smo se pojacali za LS svaka cast!
otisao bonja - na njegovo mesto radisa cccccccccccc :D
otisao diara - na njegovo mesto scepovic brrrrrrrrr :D
bice bice liga sampiona, ali , ili u snu ili ako nam se posreci slucano , i to treba veeelika sreca
Jedna od najradosnih vesti u ovom prelaznom roku je BILA da se mali stevanovic vraca u partizan, ovako, neznam, videcemo, kako je reko nadj tako ce i biti, ako ovi dodju do play offa ondak cemo se pojacati :)
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Nemoj te se zezati pa Lazetic je extra igrac za nasu ligu msm ne bih imao nista protiv najvise zbog musavih to bi ih bolelo samo tako. Ne zaboravite oni igraju za kes i zabole ih za nase sprdacine sa musavima .
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Sta vi vidite u tom Stevanovicu? Osim sto je borben ja ne vidim nista.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Borbenost je jedna od bitnijih osobina. Nađ, Srđa Knežević....jedna od glavnih karakteristika im je (bila) borbenost.
 
Последња измена:

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
ljudi, on im je bio kapiten!!! kakva je to nula ako kao bivsi kapiten predje u rivalski klub? pa takvog stvarno ne zelim da gledam! koji im je k****? hoce da prestanem da gledam FK? J**** ih Lazetic! Jos ja sklonio kintu da kupim dres sad kad dodje u shop a oni tako! Pa koje ime da stavim pozadi? Da mozda ne stavim Lazetica? Neka se zajedno sa njim nose i oni i njihovi adidas dresovi, samo li dodje gledam samo vaterpolo i rukomet posto sam i za kosarku vec ispizdio zbog onog smrada sto su ga doveli...
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Jedno je priča "ne može lik iz inostranstva da voli Partizan kao lik iz Srbije...i igra srcem za njega" (što se par puta pokazalo kao netačno) kao i to da dovedemo tako nekog lika iz inostranstva koji je igrao za Zvezdu...ali domaćeg lika koji je uz to bio najglasniji i najzagriženiji cigan (neko reče "Ne Zvezdaš nego baš CIGAN!" (ne misleći pri tom na rome))...neka hvala. Gore od toga bi bilo samo da ovog našeg mutavog Đuru zamenimo Lukićem. (retorički gledano jedini veći mogući apsurd). Protivprirodni blud.

Isto kao kada bi angažovali nekog recimo Hrvata. Pre nego me neko okarakteriše kao nacionalistu, da pojasnim. Nisam ja nacionalista nego onaj koji ga je doveo jer ga je doveo baš zato što je recimo Hrvat. Ne obavezno zbog igračkih kvaliteta nego prvenstveno da bi se pričalo i kao "širila međunacionalna tolerancija i ljubav". Prosta poenta je: Nije istina da ne postoji dobar igrač a da nije cigan ili nešto drugo što nam realno NIJE NEOPHODNO a mnogima će da smeta iz kojeg god (često opravdanog) razloga.

Realno, često ovde pizdimo i pljujemo zbog stvari koje se NISU DESILE nego je eto neko izmislio ili nagovestio.
 

Koby_88

Početnik
Учлањен(а)
24.12.2008
Порука
12
Reaction score
1
Ma kakav Lazetic...jedini ciganin koga bih sada voleo da vidim u Partizanu je Kastiljo, ako se ne varam sad je free.....
 

NINKE

Guest
немам ништа против да дође :D
-II- :D :ziveli :napred Partizan :pfc: :D: :BB :s

Izvinjavam se sto mi se post sastoji od smajlica al nisam mogao samo post da quotujem i tako da ostavim, posto kaze da ne moze da se postuje ako ima manje od 10 karaktera.

Takodje je zabranjeno koriscenje toliko smajlija!
 
Последња измена од уредника:
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
215
Reaction score
0
Локација
Nag's head
Која је будала пустила бубу...*ебао му, да му *ебао пас матер!
Претпостављам неко из циганских штампаних медија, ко ће други...па пре ће Вашингтон у пријатељској утакмици да га завуче главом, него она морална наказа пређе у... :banghead

Унапред се извињавам ако сам увредио играча, а јесам.
 
Последња измена:

shomy87bgd

Guest
Kakav crni Lazetic, da li ste poludeli? Zamolio bih da se zabrani njegovo spominjanje na ovom forumu.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ljudi,def se razgovara sa Lazeticem.
Nisam pametan...jer smo nazalost dosli u situaciju da se bilo kakvom pojacanju radujemo.
A opet kad se sjetim face one njegove,padavicharenja,provokacija...uh ne znam sto da mislim.
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... a jeste li primetili da insajderi mudro ćute i čekaju rasplet situacije.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Колико ја знам уопште није било разговора са лазетићем .....
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Šta će nam... ako ništa drugo bar da opet zajebavamo cigane! Seća li se neko od vas kada je neko prešao iz našeg u njihov tabor.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
Gazda, sto se tice zajebavanja cigana...

to bi bilo kao kada bi moj konkurent kolega sa posla imao ruznu debelu dlakavu zenu koja cak ne zna ni da se jebe. nakon sto se mom konkurentu prestao da dize, debela rugoba pocela da prdi, ja cu u inat kolegi da je preuzmem ?

pa nemojte ljudi, danas sam uzeo sezonsku, greota da isti dan ode pod makaze...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
:buhaha ti nisi normalan :buhaha

... a što se Lazetića tiče, možeš li ga zamisliti kada da gol ciganima i prvo potrči preme severu, pa onda ukapira da mora da trči prema jugu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top