Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Sta je problem sa njim ,vidim mnogi ga ovde pominju u negativnom kontekstu ?
Meni je ostao u secanju kao skroz ok igrac.

Вјеруј ми,што је он даље од Партизана то боље за нас.Он јес оне године био најбољи стријелац лиге и играли смо осмину финала купа уефа,ал га сад неће ни просјечни цг тимови!Пије ко смук!

Kezman nema sanse da dodje.

Cerberus znam da to kazes zbog novinara, ali se vec saznalo da je na pragu, ne moras sad skrivati

Ко кога ође зајебава:confused:D

Opustite se svi.Sad je stvarno gotovo s 'medjedom'.Posto sam ja pisao da nije,sad pisem i da jeste.Zavrsen posao i sa HJK.Upravo.Medjed stize za 2 dana.



Za Kezmana naravno da je lozana.Ne bi taj dosao uz ovu upravu ni za 100 miliona.:D



Zato sto je direktiva takva.Takav je dogovor njega i kluba.I termin njegovog dolaska u Bg je tajna.Za mene nije.Ja sam u odboru za zastitu licnosti.Nosim 4 toljage kad krenem po Stojkovica i postace od njih 8 toljaga namirisem li nekog cigana u blizini (a da nije Stojkovic):D

A sto se jos jedne bombe tice-videcete rodjaci,sta da vam pricam.

За прво болдовано :buhaha:buhaha
За последњу реченицу само једно КО?

trazili 450k + %, a dobili 300k + %

Па добро то и није тако лоше,ако је овај мали стварно добар ко што се прича!



Како ћу да вам се осветим због овога,виђећете:D
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Samo da obavestim navijace zvezde da njihove godisnje ne vaze za ligu sampiona :)

odoh da pijem nedje ..

heja heja mateja :D
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.947
Локација
Beograd
Auuu ljudi ja sam verovatno matorom delu foruma spasao zivot,iovako vam je srcka oslabila posle svih ovih ulazaka u LS pa sam morao da vam malo ranije kazem za Bastu da vas pripremim.Zamislite da ste procitali vest BUM potpisao Basta.Ovako polako,pripremite se,svako neka uzme svoju terapiju,nitroglicerin pod jezik,ko moze neka legne...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ispricao mi brat malopre dobar vic:

Zasto ce sutra igraci zvezde da "izginu" protiv Jagodine?
Zato sto ce ih posmatrati skauti Partizana!
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.119
Reaction score
306
Uzmemo li titulu i ove sezone, pa se naleto ponovo plasiramo u Ligu šampiona - gotovo je, KK-scenario je onda definitivno i potpuno prenet na FK! Gotovo je! Nikada bliže nismo bili njihovom rasturanju u fudbalu! Dolazak Stojkovića (kao pre svega dobrog golmana, a tek onda kao bivšeg ciganskog golmana) je SJAJNO SREDSTVO u dostizanju tog cilja!

Потписујем ово. Сад треба стиснути цигамалу, она је у тоталном к..цу, без пара у дуговима, без атрактивног играча да им упумпа ликвидност, дестабилизована, са сељачином на челу клуба, мафијашима који владају из сијенке...

А ми играмо ЛШ, имамо атрактивне фудбалере за продају, имамо подигнут рејтинг, лакше ће нам доћи добри фудбалери, које и даље можемо препродавати, неупоредиво јачи тим....

Како је лијепо бити гробар ових дана. Уживајте браћо!
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Luka Toni novo pojacanje. Sve je dogovoreno. Stize sutra.
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
bravo siljo kad po temi mogu svi da seru nevidjeno i daju lazne info i ti objavi lazni podatak kad stize- sisajte luka toni je vec u bgdu:D
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
kako Sportal.rs javlja Partizan dovodi

Tonija, Bastu, Sulejmanija, Kezmana, Lekica,Mutua, Boyu...

Postupite deduktivno, niko od navedenih nece doci, tj. ako uopste dolazi napadac ;)
 

SRBIN

Početnik
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
140
Reaction score
0
Локација
Ljubljana
Mnogo se zajebavate a reci cu vam da je Ibri velika zelja da igra za PFC. Takodjer dva muslimana zele u PFC jednog dana.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.947
Локација
Beograd
Jos se samo Bobo Vijeri nije spomenuo :)
 

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
Svaka cast momci, uspeli ste.
Skrenuta je paznja sa Stojkovica, i to maestralno. Verujem da ni vi niste ocekivali ovakav uspeh vase "akcije". Ili jeste, ipak imate iskustva na ovom forumu?
Dakle, doci ce ko zna ko, mnogo velika bomba ima da pukne..
Pisite i o Zigicu, Vidicu, Mesiju...samo nemojte negativno da komentarisete Stojkovica. Treba nam mir u kuci.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ljudi proverena informacija-uskoro dolazi web gazda pravo sa golf terena!
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
.....

Imam osecaj da danas niko ne dolazi:roll:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top