Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
medjutim ... tacno za adaptaciju sta si rekao....imas dobro razmisljanje ali opet je to kratkorocno....ti razmisljas kratkorocno i zelis pobedu u LS sada....ja zelim dve pobede sledece sezone u LS....i sta se desava dogodine kada smiljanic,raca,iliev,krstajic,stevanovic i verovatno tomic ne budu u Partizanu...ostajemo bez polovine tima...dolazak malog Savica je fantastican potez i mnogo sam vise bas zbog dugorocnosti bio za njega nego recimo nekog igraca tipa Rendulic ili neko mnogo vece ime u fudbalu...dobili smo momka koji ce stasati i nositi nasu igru vec dogodine...isto moramo i na ostalim pozicijama da razmisljamo...kratko i jasno,necu biti ni razocaran ni srecan,podrzacu Boju ali opet ostajem pri svome da smatram da ima kvalitetnijih resenja...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Te price da Boja poznaje teren,da bi se brzo adaptirao su meni smesne.Pravi igrac ce se adaptirati za kratko vreme ako zna da igra.

Dovoditi Boju samo zato sto poznaje ambijent je smesno_Onda su mogli dovesti i Grubjesica,reaktivirati Bjekovica mladjeg itd.

Dakle treba nam kvalitetan igrac koji moze dosta da pomogne a ne neki koji ce biti da popuni broj i kao zna ambijent.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.259
Reaction score
2.991
Ma daleko mu lepa kuca(Boyi)..PA i Mijic je za njega Maradona!

No,jel ima neka slika sa salom Vladimira Stojkovica!?Naseg novog prvog golmana,kome zelim srecu najvecu u Partizanu!
 

Šurda

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
148
Reaction score
0
Imaš na zvaničnom, al nije "Moja kuća":D
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Pisu i rumunksi mediji o Mutuu. Oni pisu da moze da dodje, a njegov menadzer je rekao da nema od toga nista jer igrac "kakav je Mutu, ne moze da dodje u Partizan." A i pisu da je Dragan Durica :)D) potvrdio da postoji interesovanje...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Army, ako je dobar Stanojeviću, dobar je i meni.

Mada mislim da je iz cele priče jasno da je Boja rešenje tek u slučaju da se niko bolji ne nađe..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dobro, odmereno obracanje Stojkovic javnosti, ja iskreno nemam zamerki na njegove dosadasnje izjave, pogotovo na ovu poslednju.

Ne dobro, nego odlično!

I u vezi zdrave konkurencije, i u vezi novinarske gamadi koja je pominjala nekakvu usranu klauzulu :)pickaciganska koje ne biraju sredstva da unesu nemir u Partizan i napujdaju i naše navijače protiv sopstvenog igrača), a posebno mi je drago ono s kraja - kad se pomenuo Zemun i to kako je ciganima uzeo titulu i pokazao još tada kakav je profesionalac. U vezi ovog poslednjeg sam se i bio raspisao kao idiot na topiku "FK Partizan 2010/11" pre sat-dva.

A sad dosta priče Stojkoviću - trening, rad i samo rad!
 

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
Po onom klipu iz Grenobla Boja je veoma napredovao:dobio je cak i na brzini,narocito sa loptom,dobro proigrava saigrace...Dosao bi bez obestecenja,verovatno sa 100.000-150.000. evra godisnje...Neka da gol u LS i oprastam mu onih 10 godina zivota sto mi je oduzeo protiv Artmedie.
Apsolutno ne, ne , ne i ne kada je dolazak Boje u pitanju.
Nema potrebe da zauzima mesto bilo kome. Ne radi se o promašenom penalu protiv Artmedije, radi se o tome da jednostavno nije za Partizan.
A to kako je igrao u Grenoblu možete najbolje videti po komentarima njihovih navijača na forumu, kada je objavljen njegov odlazak.
Ne treba znati francuski da bi se primetilo oduševljenje..
http://www.gf38.net/viewtopic.php?f=2&t=11983
 

dejankol

Početnik
Учлањен(а)
28.12.2006
Порука
99
Reaction score
9
Локација
Liga šampiona
Te price da Boja poznaje teren,da bi se brzo adaptirao su meni smesne.Pravi igrac ce se adaptirati za kratko vreme ako zna da igra.

Dovoditi Boju samo zato sto poznaje ambijent je smesno_Onda su mogli dovesti i Grubjesica,reaktivirati Bjekovica mladjeg itd.

Dakle treba nam kvalitetan igrac koji moze dosta da pomogne a ne neki koji ce biti da popuni broj i kao zna ambijent.

Pa sad, možda su tebi smiješne Stanojevićeve riječi, ali ako on ima planove i u te mu se planove uklapa Boja, ja mu vjerujem i uopšte ne analiziram šta čovjek govori. Mogli su dovesti Grubjesica i Bjekovica, ali nisu... i to je bitna razlika.

Ne mogu da shvatim da su ljudi nezadovoljni bilo čim u ovoj sezoni! Cijelo vrijeme pričamo kako nam je cilj LE, a sad se opet vraćamo staroj pjesmi. Spustite loptu, igramo LŠ, zaradili smo lovu i ove sezone nam je još samo titula cilj, a onda dogodine treba definisati nove ciljeve.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Da, to su budalastine.Eventualno nece u rupcagi i to samo bezbednosnog razloga sto je vise nego razumljivo,mislim poslednje sta nam treba je da nam golmana cigani gadjaju raketama. Obecao je da ce da kida!!! Sto je jos vaznije, obecao je da ce da kida i na derbiju, a sto je jos jos vaznije ,sve to je obecao posle pretnji i onih umrlica.
xstojkovicmsurjanac3.jpg


10.jpg


xstojkovicmsurjanac2.jpg


05-1.jpg
 

stojke

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
53
Reaction score
0
zorz
Grobar

ID aktiviran: Jun 2008
Poruka: 832


medjutim ... tacno za adaptaciju sta si rekao....imas dobro razmisljanje ali opet je to kratkorocno....ti razmisljas kratkorocno i zelis pobedu u LS sada....ja zelim dve pobede sledece sezone u LS....i sta se desava dogodine kada smiljanic,raca,iliev,krstajic,stevanovic i verovatno tomic ne budu u Partizanu...ostajemo bez polovine tima...dolazak malog Savica je fantastican potez i mnogo sam vise bas zbog dugorocnosti bio za njega nego recimo nekog igraca tipa Rendulic ili neko mnogo vece ime u fudbalu...dobili smo momka koji ce stasati i nositi nasu igru vec dogodine...isto moramo i na ostalim pozicijama da razmisljamo...kratko i jasno,necu biti ni razocaran ni srecan,podrzacu Boju ali opet ostajem pri svome da smatram da ima kvalitetnijih resenja...

Razmisljao je partizan tako .. i razmislja.. i otkuda je ideja da se stvori teleoptik?! Nego ima drugi problem.. Problem da ti mladi igraci ipak ne mogu da naprave neki zapazen rezultat. jednostavno ne znaju da igraju na rezultat, zato sto im fale jake utakmice. kada bude bila regionalna a o tome se prica bice druga stvar. oni ce prosto da se naviknu da svake nedelje imaju jaku tekmu, a sada treba neko ko ce da odradi posao u prvenstvu bez mnogo sile i panike.. i neko ko ce u evropi da odigra onanku partiju poput krstajica, a uz njega igra i marko.. i to briljira! znaci uz starije igrace briljiraju mladi..

Nek dodje Mutu i ja potpisujem zimu u evropi cak mozda i vise..

a kad se uzmu pare onda opet nek ide pola tima, i nacicemo mi opet povratnike .. pa i taj kezman ce da se vrati sigurno. pokazalo se da je pravi potez uprave ova rehabilitacija izgubljenih jer prosto je to donelo novac..
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.120
Reaction score
321
Гледам Стојковићеве слике и не могу а да наглас не запазим колико је тај човјек СРЕЋАН што је потписао за Партизан.

Послије свега, очекивао бих неке киселе осмјехе, дошао у клуб који "мрзи" и слично, међутим човјек на лицу има најискренији израз РАДОСТИ.

Мени то само по себи довољно говори.

Стојке, од сада си наш и желим да ти овај период у Партизану буде најљепши период у фудбалској каријери који ће ти, кад га се некад присјетиш, на лицу изазвати исти овај искрени осмјех као што га видим на овим сликама.
 

stojke

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
53
Reaction score
0
Ma ok slazem se, ali sve linije tima su nam odlicno popunjene, jos sa njim bi dobili tu konkretnost u napadu koja nam je falila i protiv anderlekta jer pri rezultatu od 2-0 za nas trebali smo da damo jos jedan gol jer se anderlecht otvorio , a Mutu bi ga sigurno dao...

ja sam za napad Mutu - Cleo a vi?:))))))
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Dobra mu maja, skoro pa za krivo je more :D

Vidi sto sam ja dobio juce majicu! :D

resizeofmg3035.jpg

Sry za off! :)

@T ajde jos danas i sutra da prezivimo ovaj prelazni rok. Ocekivanja su nam prevelika u ovom trenutku. trebali bi malo da spustimo loptu. Ko god doso dobrodoso! :)

Dokle cete da zaseravate forum glupostima i skretanjem sa teme?

WebCrew edit
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Blago tebi. :D
Sto se Stojkovica tice, moram za sad samo ovo da napisem -:clap
Nadam se da cu ovo :respect stavljati posle utakmisa recimo Arsenalom, Bragom, eventualno Sahtjorom. :)

I jos ovo: Stojkovicu, dobro dosao!
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Sav u crno belom:). Bas se potrudio. Samo jedan detalj: crvena narukvica:).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top