Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Брат је ладно читаву биографији Бастону проучио, оно ни ја нисам знао ::)
zvuči ti cool, uzeo si mu ime za nick a ni wiki stranicu mu nisi obišao?? :eek: e, sad si mi još sumnjiviji :D :icon-twisted:
da se razumemo, malo te prozivam jer te @Oplenac prvi ( i nanovo, jer sećam se da je bila ova priča i negde samo što si došao na Forum) prozvao malo iznad, ti rekao to svoje za tog lika, a pošto, evo, ja do tada nisam imao pojma ko je niti ikad pre čuo za njega ja ti lepo odem na wikipedia-u i "preletim" info o njemu ( jeste, brzo čitam:icon-cool:) i onda mi tek ništa nije bilo jasno

ali, eto, u međuvremenu se i @Tomic11 zauzeo za tebe, a da nije i da je drugi slučaj meni, iskreno, nije bitno toliko da li ima cigana u blizini kad pričam o mom Partizanu ako ne prelaze granicu pristojnosti, toliko integriteta bar imam
kad sam uspeo da izađem iz sobe pune zagriženih matorih zvezdaša izađem posle Derbija u kome su oni izvukli povoljan rezultat ostavljajući njih kao popišane ( istina, bio je to onaj Derbi kad su nam dali gol iz pola metra gol-auta a njima posle Uroš uz pomoć "božje ruke":whistling:), mogu i ovde da pričam sa bilo kim normalnim ... oni nenormalni se ionako sami brzo pokažu

opet da naglasim, ne smatram da nisi Partizanovac da se dalje ne vodi prazna offtopic polemika oko toga, ali brate mili - Borha Baston?!?
ako je trebalo nešto toliko različito, zašto ne onda Bajro Župić?
ili Juliano Roberto Antonello, a ako je to dugačko onda njegov nadimak, recimo? :sneaky:
vidim da je slobodan na Forumu u bilo kom transkriptu.. :whistling:
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Meni je svako ko piše ćirilicom na Partizanovom forumu sumnjiv.

...a vi se uhvatili za nik. :D Šalim se. Ne ulazim u te diskusije a ja lično ne bih mogao postovati po njihovim forumima iz bilo kog razloga jer ih previše mrzim. Ko to može sa obe strane svaka mu čast. Govorim nevezano za Borhu Bastana.

I Đukić valjda spada pod ovu temu? Dosta dugo sam ga podržavao, zadnjih par meseci malo slabije ali sam mislio da zaslužuje priliku, u ovoj sezoni ništa loše nije učinjeno da se ne može ispraviti ali bi uskoro mogli doći do te faze. Ja ni sada nisam skroz protiv Đukića jer smatram da on nikako ne sme biti jedini krivac za sve. Budimo pošteni, da li je samo on kriv za to? Šta je sa onim ko dovodi igrače? Sa upravom koja očito ne isplaćuje igrače jer oni opraštaju dugove i to ne male. Đukić to neće pa ga valjda ne otpuštaju još. Drugo je pitanje ko bi došao ali mislim da ne postoji nešto veliki izbor. Ne vidim da može biti puno bolje sa bilo kojim drugim trenerom. Od kada je ova uprava tu događaju se dosta teške stvari po klub i uzeli smo onu titulu jer su se cigani okliznuli na krovu kao i što smo individualnim kvalitetom prezimeli u Evropi (što naravno jeste i Đukina zasluga ali smatram ogromnim problemom što on ne može da motiviše igrače za domaće utakmice). Sve drugo od ove uprave je katastrofalno.

Što se tiče igrača koji se pominju kao pojačanja... ne ulazim u ova nagađanja tipa Drinčić i Ninković jer u medijima ili od kluba ništa nije bilo oko njih ali i meni je Ninković skoro prošao kroz glavu. Ne želim to da komentarišem ipak... manji problem je Despotović kao cigan od toga da dečko je problematičan u nekim stvarima. Nama kao da je glavni kriterijum za dovođenje igrača da su ti isti igrači što sličniji Baloteliju. Ali dobro, ako dođe podržaću ga kao i svakog našeg igrača (ne volim ni ja mnogo naših igrača zbog različitih stvari iz prošlosti a neki su čistokrvno naši ali ipak igraju za naš klub), samo kažem da ja recimo Despotovića nikada ne bi doveo i to ne zbog toga što je cigan već zbog drugih osobina. Zakarić je dosta dobar igrač ali ne znam da li je to nekako stopirano ili će pronaći dogovor na kraju. Njemu svakako ističe ugovor kroz par meseci. Dosta dobar je igrač i ljudi imaju dosta predrasuda prema BiH ligi ali nisu u pravu. Todorović je prešao iz Slobode (T) u Salcburg koji je polufinalista LE bio, a Sloboda je rezultatski dosta slabija od Željezničara na primer. Mislim da može da nam doprinese poprilično ali nije neka klasa od koje se može očekivati da povede tim sam u važnijim utakmicama i bez učešća ostalih igrača. Za Super ligu i više nego zahvalno bi moglo biti pojačanje.

Problem je i što mi samo nagomilavamo igrače bez ikakve ideje, što previše igrača igra u različitim pravcima i od utakmice do utakmice igraju na različitim pozicijama. Ali ajde, nadam se da će biti bolje. :)
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kakav jebeni rolerkoster je ovaj naš Partizan.

Do juče nam je KKP, poslije decenije i po dominacije, bio u kanalu: Dule otjeran k'o ker, Džile pokušavao nešto sa ekipom skupljenom s koca i konopca, FKP gazio redom sa Markom na čelu.
Danas nešto bolje stojimo u košarci, barem kako mi se trenutno čini, što finansijski, što igrački, a naš FKP gaze drugi - sa Đukom koji je baš ko onaj klinac što je njegova lopta pa mora da igra, tj. trenira.

Ramadani likes this.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nadam se da je ti za despotovica patka. Ne znam da li se secate kada je igrao u Spartak Subotici i dosao na Sos Kanal u emisiju u ciganskoj majici. Izbio skandal citav. Decko je kreten ozbiljan.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ja sam sad procitao da odlazi i Jankovic.On nije toliko bitan kao igrac,koliko je bitno da smo kao market(mini).Daj pare(koliko imas) i vodi igraca...Cirkus Medrano.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Nadam se da je ti za despotovica patka. Ne znam da li se secate kada je igrao u Spartak Subotici i dosao na Sos Kanal u emisiju u ciganskoj majici. Izbio skandal citav. Decko je kreten ozbiljan.
I ja se nadam, prije svega jer je Despotović nivo ispod 51....te gluposti sa majcom je njihov debilni fazon a kada se pojavi 500 e više otišli bi oni i za Hrv dragovoljac da igraju, nije problem...a nije problem ni nama oprostiti ružnu prošlost jer opraštali smo i gore izjave,ali kad opraštamo daj bar da je top igrač pa da ne povraćamo ovdje....ja lično sam protiv dovođenja njihovih bivših igrača osim stranaca pa ne znam ko da je u pitanju...ali to je samo moje mišljenje...mi smo posebni i po tome što nismo gomila kojoj mišljenje može kreirati nekakav vođa ili idol....Sale kapiten je primjer , kako, šta, zašto, zbog čega... izaberite Partizan !!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
dzukac ce da leti iz Partizana tek kad napravimo los rezultat u Evropi to je jasno kao dan jer je ocigledno da lopovcinama titula nije na listi ne samo prioriteta vec im nije na listi zelja uopste, a kup im je bio jos jedan lep izgovor da zadrze dripca (zadrzali bi ga i da nismo uzeli kup u to sam ubedjen 100%)... Tomic je imao obraza da sam ode posle losih rezultata inace bi i njega drzali do sudnjega dana. Od svih kombinacija samo Tomic kao SD i Nikolic ili Stanoje kao treneri mogu da nas izvuku iz ovog ambisa....
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Jel nije problem uključiti malo mozak i shvatiti da maxsport, hotsport i slični idiotski portali izmišljaju vesti?
Strasno uvredljiv komentar.
Koje portale da citaju ljudi?Postoje 3-4 portala koji se bave sportom i to je to.I svako moze da vidi da se nasi igraci(kakvi god bili) tretiraju kao stoka.Prva ponuda-prodaja.Ovo sto se desava sada je jedan obican cirkus.Totalni raspad na svim poljima...Uprava,strucni stab,igraci,navijaci i 10 frakcija,totalitarna drzava...Ne secam se kad je bilo ovakvo stanje.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Prosto neverovatno, pa mi smo pred bankrotom jebote, za igrače daj šta daš i vodi koga hoćeš, a novac od UEFA i transfera prošle godine?
Treba ih spaliti na lomači.

Džine, da je nekom stalo do svog zdravlja, taj ne bi pratio Partizan...
To postaje definicija mazohizma.
 
Последња измена од уредника:

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Ja bih pojurio ovog malog Simića iz Zemuna...ex ciganče ,naguzio ih a ima mali potencijal...da se ponovi slučaj Đurđević.

7 dana zbog iznošenja ličnih želja, pritom je u pitanju ciganin.
 
Последња измена од уредника:

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Zadovoljan sam. Mislim da može mnogo da nam doprinese, pogotovo u igri kod prekida. Pozitivno je i to što igra sve ofanzivno iza napadača.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Posto kontam da ovi iz uprave dobro ptate forum neka onda procitaju da imaju Isaka Kofija kao slobodnog agenta. Nema neki kliker za kreaciju ali je fizicki zivotnja.

Cuda se desavaju :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top