Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Evo i vesti ->

Dogovoreno: Partizan dobio dugo čekano pojačanje!


Ono sto sam gledao iz klipova, nista posebno. Samo, na takvim klipovima Suma je izgledao kao Messi licno. Videcemo.
Bode mi oci malo ovo "procenti od naredne prodaje". Zasto se to radi? Bolje daj 400k, umesto sto si dao 200, i zadrzi 100% transfera. Ako se kojim slucajem pokaze, imas ceo iznos.


Kako to da uvek kad kupujemo, ukljucujemo procenat od naredne prodaje, a kad prodajemo, onda to nikako da izboksujemo? Na primer, za Milenkovica, koliko bi nam lego taj procenat kad ide, obzirom da nece ispod 30 m.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Ne znam da li je poseban ili ne, vreme će pokazati, ali izuzetno cenim njegovu rešenost da dođe u Partizan. Ako ništa, doneće promenu u svlačionici bar po tom pitanju, treba nam zagriženi Grobar u ekipi.
Iskreno se nadam da će vrlo brzo postati miljenik navijača. Dobrodošao Gorane!:pfc:
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Jedna stvar koja mi se sviđa kod Zakarića na ovim klipovima je što ne mrsi muda previše,šutira na prvu,gleda samo na gol i koliko sam primetio služi se sa obe noge.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jebote, najbolji igrač BH lige, kakav se nije pojavio 20 godina, 200.000.
To vam valjda govori kakav je igrač i odakle dolazi. Ne očekujem ništa od njega, aposlutno. Verovatno će igrati 20 minuta za celu sezonu.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Ma da je bar najbolji bio, nego nije ni to. Iz te lige ako već hoće nekoga da dovedu onda daš 200.000e za klince koji imaju potencijala a tu se može probrati sigurno i to za te pare možda i dvojica, bez procenata naravno, jer klub koji živi od prodaje ne daje procente.
Neko napisa dobismo zgriženog Grobara u ekipi, moram ispraviti ostali smo bez zgriženog Grobara, Đorđe Jovanović u Lokerenu.

https://www.mozzartsport.com/fudbal...a-dorde-jovanovic-potpisuje-za-lokeren/302125

Uprava napolje!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Desna krila tri komada na stanju, lijeva krila nijedno. Jako planski i evropski. Cestitam Ivici i Djukicu zaista nemam sta da im prigovorim.

Inace sam iznenadjen njegovim dolaskom posle povrede i ostanka Tosica.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
@bonaventura

Bas to sam hteo da napisem. Tri desna, nijedno levo. Video sam u klipovima da moze da igra i levo. To mi je jedino i logicno.
Takodje, iz klipova se vidi da je uzasno spor, trom.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ko je sad ovaj?
Vidim da je prosle sezone dao 9 golova u prvoj ligi.
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Malog Djoleta dajemo za 700 hiljada, a cigani dobili ponudu za Radonjića 8 miliona. Umesto da smo ga zadržali još, pa onda da se uzmu dobre pare, ali kad imamo lopove u upravi tako ti je to.
UPRAVA NAPOLJE!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Ne znam da li je poseban ili ne, vreme će pokazati, ali izuzetno cenim njegovu rešenost da dođe u Partizan. Ako ništa, doneće promenu u svlačionici bar po tom pitanju, treba nam zagriženi Grobar u ekipi.
Iskreno se nadam da će vrlo brzo postati miljenik navijača. Dobrodošao Gorane!:pfc:

Па био би и ти решен да играш у јебеном Жељезничару, и да те тражи један Партизан.
Од њега не очекујем апсолутно ништа, и већ видим да ћемо следеће љето тражити клуб у који би га послали на позајмицу.
Ивице одлази!

Едит: Сад тек прочитах пост колеге Nikola_G и то је то, идентично размишљање и очекивање.

Да додам и да нам је тим и клуб у курцу, и ми умјесто да покушамо нешто поправити доводимо још горе од оних са којима смо се претходно зајебали.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Ivica se totalno pogubio. Ovo mi se ni najmanje ne svidja...
Unistice nam klub do juna sledece godine ako odrze obecanje da tada odu jer mi sa ovim igracima i trenerom sigurno necemo biti sampioni. Mora ovo da se tera iz kluba na svakom mestu u svakom trenutku!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Па био би и ти решен да играш у јебеном Жељезничару, и да те тражи један Партизан.
Од њега не очекујем апсолутно ништа, и већ видим да ћемо следеће љето тражити клуб у који би га послали на позајмицу.
Ивице одлази!

Едит: Сад тек прочитах пост колеге Nikola_G и то је то, идентично размишљање и очекивање.

Да додам и да нам је тим и клуб у курцу, и ми умјесто да покушамо нешто поправити доводимо још горе од оних са којима смо се претходно зајебали.

Sasvim jasno da iz Želje želi da pobegne u Partizan , ali koliko sam video imao je (klub i on lično) ponude i iz uređenijih zemalja i liga , gde je sistem vrednosti drugačiji, verovatno i veća i redovnija primanja. Što se tiče igračkih kvaliteta, slažem se sa većinom da je izuzetno skroman fudbaler, pa u klip gde treba da mu pokažu vrline ima isečaka od po par sekundi gde se vidi da gubi loptu posle predugačkog fora i sl. . .
Meni je samo simpatično što je zapeo za Partizan . iako je mogao da bira. To treba ceniti u današnje vreme . . .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top