Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pisao sam već da nemamo koga da prodamo.
Otišli Tavamba za 1,4M, Đorđe Jovanović za 450k, Jevtović za 500k, Mitrović za oprost dugova, Nišić, i silne pozajmice. Valjda nisam nekog zaboravio.
Sada Janković za 750k.
Ukupno 3.100.000, ako se ne varam. I sve to bez procenata za menadžere i ostale interesne grupe.

Baš čudno, posle istorijskog uspeha u Evropi, zar ne Ivice?
Pa ne vode klubove po inostranstvu takvi dunsteri da možeš da ih zajebeš, gledaju oni i našu ligu, ne samo tih nekoliko utakmica u LE.

Inače, mnogi zaboravljaju Vlahovića, ne znam kad su legle pare za njega, možda odavno, ali je u pitanju zvanično 1,5 miliona evra.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Baš smo glupi, a mile nam komšije prodadoše Pešića za veću cifru nego mi pola tima zajedno.
Na njih treba da se ugledamo, a ne da pijemo, cugamo, drogiramo se, igramo soni i ganjamo Sandru.

:puke:

Nego gdje mogu da nađem čvarke, kavurmu i šta nam radi sexy Sneža, to mene interesuje od jutros?!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Pisao sam već da nemamo koga da prodamo.
Otišli Tavamba za 1,4M, Đorđe Jovanović za 450k, Jevtović za 500k, Mitrović za oprost dugova, Nišić, i silne pozajmice. Valjda nisam nekog zaboravio.
Sada Janković za 750k.
Ukupno 3.100.000, ako se ne varam. I sve to bez procenata za menadžere i ostale interesne grupe.

Mi smo negde sa čukom u rangu što se tiče prihoda od transfera, a ako ovi ostanu u klubu verovatno sledeće godine možemo da se merimo sa javorom, radnikom i sličnim velikanima....
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Pise sa da je iz kluba demantovano da nas Jankovic napusta. Ako je tako, za to je Batica zasluzan.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
Licno,nije mi zao ako ode Jankovic...mrsomud koji igra dve utakmice,pa onda ga 5 boli ona stvar,pa tako u krug...ne bih imao nista protiv da umesto njega dovedu neko brze krilo..
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Znam da je ranije bio dobar igrač ,sada mi se čini da je kao ailton nekada kada je dolazio u Srbiju..

Što se tiče Jankovica , slažem se da ima 2 dobre utakmice pa nekoliko loših ali i pored toga je možda i naš najbolji igrač. Ako ode svi znamo da neće doći zamena tako da ćemo sigurno biti slabiji nego sada..
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Baš čudno, posle istorijskog uspeha u Evropi, zar ne Ivice?
Pa ne vode klubove po inostranstvu takvi dunsteri da možeš da ih zajebeš, gledaju oni i našu ligu, ne samo tih nekoliko utakmica u LE.

Tvrdim, da nam je igrački kvalitet u konstantnom, linearnom padu od leta 2017. Sa tendencijom da pređe u eksponencijalnu progresiju.

Ivica je dečko nestručan za posao koji obavlja, to je sad očigledno. Dajem glavu da je njegova uloga kod dovođenja Leonarda, Evertona i Đurđevića minorna.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Molim vas, bilo ko, vazura/vucela... preklinjem vas oterajte Ilieva dok jos nije sve otislo u ... vec je kasno, nadam se da nije prekasno samo ga oterajte!
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ono kad dovedes dva napadaca i onda sezona nije ni pocela a ti priznajes da si omanuo s njima time sto juris treceg...
ne znam da li je tacno, moguce da nema nista od ovoga, niti znam u kakvom je stanju (fudbalskom) ovaj lik, ali ono sto je ocigledno da mu je karijera u silaznoj liniji i samo se nadam da ako i dodje nece biti novi djemba djemba...
mnogo vece kratere u ekipi imamo od napada
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top