Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
-Sale-, prijatelju, ti si pobedio.
Imamo sportskog direktora koji ni Dražića ne ume da dovede, upravu koja je ispumpala svaki dinar sa računa, a ti bi nekog proverenog igrača, suvi kvalitet...
Ne znam kad ćeš to shvatiti.

P.S. Nije direktno tebi upućeno, ali prizivali su se ovde pre samo par meseci i Mitar, Markec, šta ti ja znam ko još... malo realnosti ne bi bilo naodmet.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Normalno da nisam mislio na Mitra i Markeca već na novog Evertona npr.
A Dražić nije ništa bolji od Pantića, Jankovića...

Što se mene tiče bolje da ne dovodimo nikog nego Denića i Simića jer takvih imamo 10ak u sredini to je bila poenta mog posta.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Drazic je bolji od Jankovića i Pantića. Brzi bolji dribling konkretniji jači fizički. Što se tiče ovih ostali što si nabrojao glupo je i komentarisati pogotovo ovog malog musavog ne znam kako je uopšte dospeo ovde u ovu temu takve osobe treba zabraniti da se uopšte komentarišu na forumu.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ja sam ubacio u pricu Denica i Simica jer igraju poziciju na kojoj nemamo ni jednog igraca. Dao sam samo primer da ni to nisu mogli.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Na toj poziciji imamo najviše igrača. Pantić, Kosović, Đerlek, Suma, Jankoviću je isto ofanzivni vezni pozicija pa čak i Ivanoviću. To je ta pozicija kaobajagi kreativca a u stvari levog smetala koje odigra jednu dobru u pet utakmica. U ostalom dovešće nam sada još jednog takvog igrača ne brinite...
A Partizan i Slovan nikako nisu isto to ste valjda shvatili da je ogromna razlika igrati tamo i ovde kod nas.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Pitanje za Iglicu, zasto nisi doveo lijevog beka Vukcevica iz Spartaka, nego nakon kiksare Miletica dovodis jos jednu kiksaru Urosevica?

Drazic je dobar fudbaler, ali i on kao i Jankovic ima problem u glavi, voli da izlazi, pije, nije disciplinovan. Pored svega toga da se razumijemo, valjao bi nam ko leba.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Dražić je kvalitetno krilo isto kao što je i Antonov bek. Za Slovan možda a u Partizanu ne bi mogao da pravi razliku.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Sto se tice Drazica, upecatljivo mi je u secanju kad je igrao cini mi se za mladu reprezentaciju. Ne drzite me za rec, nije bitno koja utakmica, ali takva nezainteresovanost za odbranu, secam se kao juce da je bilo. Tim izgubi loptu, ili on izgubi loptu, svejedno, ladi jaja napred.

Moze druze ako si Messi, al slabije da jesi. Zato mi za njega nije ni zao, niti sam delio tu euforiju sa vecinom, kad se on pominjao.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Sto se tice Drazica, upecatljivo mi je u secanju kad je igrao cini mi se za mladu reprezentaciju. Ne drzite me za rec, nije bitno koja utakmica, ali takva nezainteresovanost za odbranu, secam se kao juce da je bilo. Tim izgubi loptu, ili on izgubi loptu, svejedno, ladi jaja napred.

Moze druze ako si Messi, al slabije da jesi. Zato mi za njega nije ni zao, niti sam delio tu euforiju sa vecinom, kad se on pominjao.
Moguće da je tako bilo,ali gledaš momka od pre 3-4 godine nije isto kada tek kreneš da radiš neki posao i kada si iskusan u tom poslu 3-4 godine
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Ja ne zelim da verujem da postoji i jedan navijac FKP koji misli da bombas dovidi igrace tipa - U vidi kako je ovaj dobar super bi se ukolopio u tim provericu da li je dostupan da ga dovedemo...

Forsiramo klince koji imaju menadzere povezane za nesposobnom upravom i razigravamo siptarcini njegove propale projekte. Mada kako kaze kvazi novinar "Imamo nikad jaci tim" tako nesto.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Na osnovu toga što svako može da piše šta hoće.
Ne znam jel' toliko teško vratiti se na prethodnu stranu...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Diskusija nam je na nivou "trla baba lan". Jel planiraju ovi nasi ikoga da dovode/prodaju do kraja roka?
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Вероратно планирају да доведу које просечно-благо изнадпросечно појачање ако уђемо у Лигу Европе, ја сам тако схватио изјаве управе до сада.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Šta da dovedu kada nema za šta pas da ih ujede ?
Da prodaju sigurno, naravno ako neko ponudi bilo koje novcanice.

Potencijalno ideš na Bešiktaš sa ekipom koja ne može da nadigra Lučane
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top