Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Sad je svaki CG igrač Tumbina kombinacija?
Ja sam prvi očekivao nekog igrača iz njihove reprezentacije, što je očekivano jer je Bata radio sa njima, najbolje ih poznaje itd. Mislim da ivica sa ovim nema nikakve veze, osim što je dao Bati zeleno svetlo. Daj Bože da se taj trend nastavi i da kompletnu odgovrnost Mirković uzme na sebe što se tiče pojačanja.. verovatno ne može da bude gore od ivicinog bacanja bombi.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Zar ne bi juče priča da njemu platu plaća FSS a da su ćortani dobili reflektore?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa bilo bi lepo da je laž, ali dobro. Ko hoće neka veruje, ko neće, ne mora.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Jesi li nekad čuo išta o Mirkoviću i njegovom karakteru?

Sledećeg koji sa onom ciganskom pičketinom u isti kalup stavi bilo kog Partizanovca treba sa ovog Foruma oterati špicem u bulju. Za vazda. Jel' se kaže "vazda" u Crnoj Gori?

Lepo sam, više puta, tražio da se uvede neki test za članstvo na Forumu. Može test inteligencije, npr. Ne bi bilo na odmet.

Vazda se kaze ;)
A za taj test..pa nebi se ni ti bas proslavio ;)

Posle Djukica ne vjerujem vise nikome. Nisam vjerovao da covjek onoliko govno moze da bude.. E pa sad posle toga Mirkovic mora da zaradi povjerenje.

Umjesto da je trazio nekog Brazilca koji bi pravio razliku, on doveo nekog igraca koji je igrao u Berane, Jedinstvo iz Bijelog Polja i Bokelj...eeeeej u Bokelj..mi dovodimo igrace iz Bokelja i Jedinstva.. I dje niko ziv cuo za njega nije.
E pa mozes mislit koliko ce nam pojacanje biti.
Ja bih volio da grijesim..i da je Ivica uradio jednu ispravnu stvar u zadnjih godinu, dvije.. Ali tesko..
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Zna li neko da li se igraci iz CG-a i drugih ex-YU republika u domacoj ligi racunaju kao stranci?
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Када играју за Црвену з. онда се не рачунају, а ако играју за Партизан - онда се рачунају. Поприлично просто правило.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ne znam kako Bambija Tošića, ako je šatro partizanovac, nije sramota da uzima 800.000 za ono što igra. FUJ!

Ja evo i dalje nikada neću razumeti ovakve upise. On je fudbaler i on je plaćen za taj posao a to partizanovac šatro ili ne u biznisu ne postoji. Nije da je bio bez učinka u prošloj sezoni + i ove je pravio bar minimalnu razliku kada je igrao ali nije dovoljno sposoban i morao je na operaciju i to je to. I naravno nemam pojima kolika mu je plata ali ne verujem da je 800.000 €.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ja ne mislim da je problem plata nego ucinak. Bambi je dosao kao kolosalno pojacanje a nismo znali da nije ni 30% igraca koji je bio. E zato je kriv Ivica jer nije pratio njegovu formu i u kakvom je fizickom stanju.

Kazu da su Evertonu davali vecu platu ali je htio da ide. Mozda je istina ali sa ove tacke gledista plata od milion za njega ne bi bila puno, toliko smo izgubili sa njegovim odlaskom.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.181
Reaction score
6.970
Локација
NbG
Lako je unapred osudjivati pa ako ispadne los posle pametovati sa onim "jesam vam rekao" i slicnim fazonima. Ako se pak pokaze dobrim super, mudro cutimo i bunimo se kada ga budu prodavali. I aj sto se Ivica proziva, odavno je to i zasluzio al Baticu prozivati, a da novi igrac jos nije ni obukao dres, a kamoli minut fudbala odigrao... Kad se setim kako se ovde flesiralo na Sumu, Zdjelara, Djurdjica i mnogo drugih koji su zvucnijih imena al se ne secam da smo se nagledali nekog fudbala i da je Partizan imao preterane koristi od istih. Kapiram i ja da smo svi namuceni politikom FKa i da se skace na prvu ali skapirajte i vi da ovo nije fudbal menadzer igrica gde je dovoljno dovesti neko nama poznato ime i eto garancije za rezultate. Mnogo faktora je ovde u pitanju od fizicke spreme, zdravlja, snalazenja u novoj sredini, motivacije... Najsveziji primer moze biti i Bambi Tosic za ciji dolazak smo kapiram svi dizali obe ruke al vidite da se to u realnosti malo drugacije pokazalo. Zato malo strpljenja, lako cemo razvuci i ovog coveka ako to zasluzi al dajmo mu prvo sansu da pokaze sta (ne)zna.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Pa jeste, mozemo da pisemo da cigani imaju drzavni bankomat, ali mi smo spcrali skoro 3 miliona na Bambija i Sumu, a imaju ucinak kao moj deda. A da ne pricamo da su lepo placeni Nikolic, Ivanovic i slicno.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Nama se javlja isto onaj rok sa Krstajicem kao SD kad smo sprcali pare za Eduarda Paseka i Andersona a oni bili promasaji kao i Suma tolike pare date i to je posledica toga kao i sa Sumom
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
Ne znam kako Bambija Tošića, ako je šatro partizanovac, nije sramota da uzima 800.000 za ono što igra. FUJ!
Ne igra.
Povređen, stalno.

Nego...

Ja se pre neki dan požalim na česme u WC-u Istoka JNA, i - OP - odmah sutradan Pantić donosi plan rekonstrukcije stadiona... :icon-biggrin:

Požalim se da su igrači Bežanije jači od Teleoptikovih i da nas biju, isto kao što i omladinci Zvezde biju naše omladince, kao i na to da su nam takođe i prvotimci sićušni, kad ono - OP - odmah dovedoše nekog crnogorskog grmalja u Partizan... :icon-biggrin:

Znajući da ,,zlatna ribica,, ispunjava samo TRI želje, sad me već vata stra' da reknem nešto konkretno na Forumu, pa da ne istrošim ODMAH i treću želju, jerbo će mi kasnije ona možda zatrebati još i više... :icon-lol:

Vazda se ođe ne dopada jednom kolegi sa Foruma kad postavim i neku ,,muzikicu,, uz tekst, al' šta ću kad mi je glava puna asocijacija, dakle zlatna ribica i želja, željo moja, tugo moja, rekla bi Doris Dragović, ali...ipak Vajta :D :

 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Nama se javlja isto onaj rok sa Krstajicem kao SD kad smo sprcali pare za Eduarda Paseka i Andersona a oni bili promasaji kao i Suma tolike pare date i to je posledica toga kao i sa Sumom

Eduardo i nije bio toliki promašaj, taman kad je počeo da podiže formu stigla je ona povreda....Anderson stigao povređen, ja ne znam ko je njemu radio med.pregled u klubu taj je ili uzeo pare od menadžera ili veze sa medicinom nema.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top