Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.099
Reaction score
26.509
Локација
ante portas
Cim ide tamo verovatno da je zabo neki dobar ugovor.
Ne razumem zasto bi isao u ekipu koja je 13-ta na tabeli grckog prvenstva .
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Pa blizu je kuće, velika kinta i grčke starlete koje se satiru od ...girosa. :D
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Mozda mu smeta zima :D
Ma ima on neku kombinaciju za leto, sto posto. Nije lud da ide u grcki donji deo tabele, mogao je da zabode u turskoj drugoj ligi bolji ugovor. Ako nesto znam o njemu, znam da je lud ali nije glup :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Veliki korak unazad, vjerovatno će i izgubiti mjesto 1. golmana u reprezentaciji.
A mi ako nismo mogli da pariramo ispodprosječnom grčkom timu, onda stvarno ne znam šta da kažem. :puke
A prije će biti da nismo htjeli :puke:puke:puke
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Da je hteo mogao je da igra u Portugalu u nekom osrednjem klubu i bude sa svojom porodicom, kao sto rekoh odrzava formu samo... Mislim predpostavljam.
Mozda ceka jun da zameni Valdesa u Barsi :D
A mozda nam se u junu vrati...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Da je hteo mogao je da igra u Portugalu u nekom osrednjem klubu i bude sa svojom porodicom, kao sto rekoh odrzava formu samo... Mislim predpostavljam.
Mozda ceka jun da zameni Valdesa u Barsi :D
A mozda nam se u junu vrati...

Ja želim da vjerujem da je ovo put za povratak u junu.
Mislim, mnogo lakše ćemo ga vratiti iz nekakvog Ergotelisa, nego iz neke ozbiljne lige, ili neke od istočnjačke ekipe koja bi mu dala milionski ugovor.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Da je hteo mogao je da igra u Portugalu u nekom osrednjem klubu i bude sa svojom porodicom, kao sto rekoh odrzava formu samo... Mislim predpostavljam.
Mozda ceka jun da zameni Valdesa u Barsi :D
A mozda nam se u junu vrati...

Daj, sad ce svi da pomisle da ce stvarno da se vrati. Sto bi isao da se vraca? Ne kapiram... :confused
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Samo mastam svakako ako Lukac ne zadovolji mi cemo morati da potrazimo golmana, ali ako bude branio kao sto je branio kada je dosao onda je dobra zamena na golu, ali ni blizu Stojketu. Ipak je potpisao predugovor sa Olimpijakosom... Tako kazu...
A i bilo je ocekivano da se krije nesto iza ovoga, nekako mi nelogicno bilo da potpise za ove posto je odbio jedan Engleski klub a i odbio je Nant.
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Sta ce Stojketu odlazak u ciganijakos? Samom sebi pravi problem. Naravno ako je istina da se radi o predugovoru.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
I zavrsice karijeru u PAOKu :D
Stvarno ne kapiram potez :confused
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nisu oni bas toliki cigani...
Nikipolidis, Konstantinou su iz PAOa presli tamo pa nije im niko pravio problem, i to direktno.
Zabole njih za zvezdu mnogo... To se samo cigani bezveze loze da su braca.
Uostalom tako se prica, ko zna da li ce do tad preci, ali je dogovorio saradnju sa njima.
@Cuxon mislis PAO, mnogo vise se oni mrze nego Paok i cigani iz Pireja.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Evo i ovi preneli... svasta..

Vladimir Stojković u Ergotelisu!

Dolazak doskorašnjeg golmana izazvao je veliko interesovanje lokalnih medija, pojedini su angažovanje srpskog reprezentativca naznačili kao istorijski trenutak

SLEDEĆA stanica u karijeri doskorašnjeg golmana Partizana Vladimira Stojkovića je Grčka, tačnije Ergotelis.

Iskusni čuvar mreže je večeras doputovao na Krit gde bi u subotu trebalo da završi lekarske preglede posle čega će biti ozvaničena polugodišnja saradnja.

Dolazak Stojkovića na Krit je izazvao veliko interesovanje lokalnih medija, pojedini su angažovanje srpskog reprezentativca naznačili kao istorijski trenutak za Ergotelis.

Novi klub Vladimira Stojkovića se posle 20 odigranih kola u šampionatu Grčke nalazi na 13.mestu.
Novosti
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Sta ce Stojketu odlazak u ciganijakos? Samom sebi pravi problem. Naravno ako je istina da se radi o predugovoru.

Зашто мислиш да сам себи прави проблем? Ако мислиш на навијаче (наше) не бих рекао да ће толико да се диже тензија, после свега што је урадио за нас, а са друге стране неће бити ни први који је директно прешао тамо.
Што се њихових тиче мислим да ни тамо неће имати проблема, слегла се прашина око свега тога...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ako ima predugovor sa Olimpijakosom onda je to druga stvar i lakše mi je kad znam da je otišao zbog tima koji se bori za titulu, nego zbog tima koji se bori za opstanak.
Btw ne smeta mi to što ide na ljeto u Olimpijakos i ne zamjeram mu, jer za ta internacionalna bratstva, rivalstva i slična sranja me boli q.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nema teorije da on ima ikakav predugovor sa ciganima iz Grcke, kao prvo.

Kao drugo, iako je ovo neki usrani tim, Stojke nema vise 20 godina pa da ocekuje neki skok u ekstra dobar tim, on u julu puni 31. godinu! Iz tog razloga nema teorije da on ode u bilo koji klub sa kojim bi se borio za titulu, kao naprimer grcki cigani, zato ta varijanta nema teorije i nije tacna.

Pa bolje otici u neki prosecni klub, gde ce biti glavna zvezda i gde ce 1000% igrati, nego da je otisao u neki jaci klub gde bi se opet morao boriti za mesto. Opet ponavljam, on puni 31. godinu i najgora opcija bi sada bila da je negde otisao gde ne bi branio, to bi automatski znacilo verovatno i kraj karijere.

Tako da je ovo, sto se njega tice, sigurno najbolji potez (osim da je mogao ostati kod nas to bi bilo jos bolje i za njega i nas)!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Prođe petak a koliko vidim Koeljo ne potpisa za Bešiktaš.
Možda još ima nade...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Iako je sve totalno nebitno zbog povrede našeg Kapitena Gagija moram nešto i ovde da dodam. Nemojte se ložiti ko klinci to grčki cigani i te fore. To se samo cigani lože. Koga bole kurac? Ako Stojke potpiše za Olimpijakos igraće mnogo jaču ligu, igraće LŠ, imaće sigurno bolji ugovor i šta ga briga. Nama ostaje nada da Lukač nije pao u formi i da može bar malim delom da zameni Stojketa s obzirom da ipak sad imamo jaču odbranu...
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Stojketa gotivim i želim mu sve najbolje, ali iskreno mislim da je Lukač dobar golman i da uopšte nećemo biti oslabljeni na golmanskoj poziciji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top