Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Према писању "Информера", Грубор и Бабић су јуче били у Израелу где су се договарали о продаји Јојића и Нинковића Захавијевом инвестиционом фонду. Наводно, на лето би оба играча отишла из Партизана.

Грубор се није јављао на телефон да потврди или демантује сазнања, док је Бабић само потврдио да је у иностранству.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ne znam ali mislim da je pogresno da vec sada pocnemo o tome pricati ko ce eventualno kada otici.

Jasno je da ce se uvek mladji igraci prodavati u Partizanu, tu je nebitno ko je u fotelji jer toga ce uvek biti pa zato mislim da nije ok da se vec sada dize panika sta ce nas cekati za 6 meseci kada ne znamo jos kako ce se i ovaj prelazni rok zavrsiti, pored ove "nase" uprave :D

Glavni cilj svih nas treba biti da osvojimo ovu titulu, mozda najvazniju u istoriji Partizana,... e onda mozemo u junu da vidimo kako i sta dalje...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Budimo srecni ako se zadrzi samo na ta 2 igraca.
Jer realno, ko ce ih spreciti da sada ne dogovore i Jojica i Ninkovica i Zivkovica i Pantica...samo jedan potpis i gotovo.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ne mislim da će da zavaljuju na kilo, ipak su glave spušene na giljotinu. Nije vreme za zajebanciju, sad i ako prodaju, prodaće čisto bez drkanja.

Znali smo da će Zeka otići, sad ili na leto, sam je kriv jbga. :D
Što se Džigija tiče, nešto nemam stav, kako god 'oće.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Шта је Џиги до сада радио код нас, ова продаја ће бити у рангу оне Јованчићеве :D
Мање више сви смо очекивали да ће говна Јојића продати већ ове зиме, ако остане до љета то је и више од очекиваног.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Sad kad krenu price, sta cuvate noge, sise jedne...
Dovoljno mi je da se setim slucaja Markovic L. iz sezone 2012/13, pa da se ispovracam.
Sta je taj momak pretrpeo od tzv.navijaca, pa to je za anale.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Ovim govnarima iz uprave želim ako zavaljuju Zeku i Ninkovića u Izrael da te pare što budu uzeli da potrođe na sahrane
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Koliko smo im samo puta to poželeli, pa ništa, nadživeće dinosaurusi i nas duplo ili triput mlađe od njih.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Према писању "Информера", Грубор и Бабић су јуче били у Израелу где су се договарали о продаји Јојића и Нинковића Захавијевом инвестиционом фонду. Наводно, на лето би оба играча отишла из Партизана.

Грубор се није јављао на телефон да потврди или демантује сазнања, док је Бабић само потврдио да је у иностранству.

Znaci ipak nije stigla "nova" uprava kao sto se ovde pricalo..
Sve po starom.. Masala..

Najgore od svega sto smo poceli da ih pravdamo. Kao to je ok, jer ne odlaze svi odjednom. Sacuvaj me boze!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa zar Grubor pre mesec dana po izvorima novinara nije bio u Nemackoj gde je prodao Jojica Leverkuzenu?

Nelogicno mi da se Ramadani odvoji od svog pulena Ninkovica...
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Informer jede govna,a mozzart prepisuje,inace obadva ciganska glasila...nema nista od tih prodaja.
Krivo im je sto sto smo se pojacali,pa sad kenjaju.
Siguran sam 100%.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Znaci ipak nije stigla "nova" uprava kao sto se ovde pricalo..
Sve po starom.. Masala..

Najgore od svega sto smo poceli da ih pravdamo. Kao to je ok, jer ne odlaze svi odjednom. Sacuvaj me boze!

Niko ne opravdava nego su svi u cudu sto jos uvek nisu otisli, pa nam i taj ostanak do leta deluje kao dobar. Druga je stvar to sto bi bilo logicno, da govna nisu govna je li, da oni ostanu bar do sledece zime, da izguramo i tu Evropu nekako. Mislim logicno bi bilo i da ih ne prodajemo jos koju sezonu, ali da se ne zavaravamo, svi znamo gde zivimo i od cega klub zivi.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Hajmo biti iskreni prema sebi. Za Ninkovica kako igra ne mozemo dobiti vrecu krompira a da li iskreno neko ocekuje da Jojic ostane kod nas i nakon juna. Vijest i ako je istinita nije nista zasto bih se ja uzbudjivao. Ovako poslujemo vec 10 godina.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
To je ono u stilu, kad nekog zlostavljaju vec 10 godina moze i dalje sto da ne :)
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
A kako nesto da se promijeni sa istom upravom na kraju krajeva i da na celo kluba dodju neki bivsi fudbaleri pitanje je da li bi promijenili praksu jer sponzora nemamo a ni para od ulaznica. Jedino sto bih se nadao je da svaki euro od transfera ostane u klubu..
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Ако настављају по старом и продају битне карике(Јојић) овог тима(за Нинковића дај боже да га неко узме), онда Нађ нема апсолутно права да прича како је овај прелазни рок заправо залет за квалификације за ЛШ и надоградњу тима.

Испада по 100ти пут наиван и глуп.

Продај/поклони Нинковића, Петровића, С.М., Гулана, Брашанца, Којића, голмана Петровића, па доведи боље, корисније, па можемо причати о надоградњи тима. Овако, ми се само заваравамо и падамо у спорадичне еуфорије.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top