Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ima li nade da nas kosati majmun zaobiđe,ili je definitivno sve dogovoreno?! Ja i dalje ne gubim nadu da bi nešto moglo da se izjalovi.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Prvo veliko razocaranje u Nikolica, nije mu ovo trebalo, uostalom videcemo njegov stav kad krenu utakmice, kod mene moze samo jedno da ga izvadi.

Potpisujte Abua mater Vam retardiranu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Od toliko igraca oni izaberu bas ovu kosatu gnjidu .
Kako to moze da se opravda ?

On nije svestan da je izazvao ogromnu mrznju kod navijaca i da to niko nije zaboravio,sva njegova sranja,kurcenja,proseravanja.
Drugo Marko Nikolic nije svestan kakve ce to posledice imati, kad bude morao da juri rezultat na Jna,a kada budemo psovali kosatu nakazu i kada ga budemo prozivali.
Trece cisto sumnjam da ce tu njegovu nadmenost,kurcevitost i drskost trpeti kao prvo Danko Lazovic, i Drincic kao stariji igraci.
I spolja i unutra ce ova kosata nakaza proizvoditi strasnu negativnu energiju .

Ne mogu da shvatim da Nikolic nije svestan svega toga.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Nije bre, maz'o nas je ciga štoper.

Edit:

Jako jebena pozicija za trenera, ne sviđa mi se ovo nimalo, naročito jer mi Nikolić ne deluje baš bezmudo pa da dozvoli čupavom da se izdrkava kako hoće, kakva god leđa imao.

Treneru puna podrška, ekipi puna podrška, a ovaj mamlaz će nas makar nekom povredom poštedeti svojih maestralnih partija.
 
Последња измена:

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Štoper je Nađa, a ovaj nas na fb prozivao kako smo filijala za propale igrače vojvodine.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Dobrodošao! :puke

stefan-babovic-1338776317-170518.jpg
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Taj vranješ nas je prije mjesec dana namazao govnima više nego babović.
Постоје 2 Врањеша, један је бивши играч черге (тај је попушио код нас, па нас намазао говнима, тј. Нађа преко фејсбука).

Други Врањеш је у Војводини, везњак, њега је тражио Николић (ако сам разумео Јоцу).



Бабовић осим што не доноси играчки квалитет, повлачи много негативних ствари:
- сви добро знају у екипи ко је и шта је његов отац
- сви добро знају колико ће бити повлашћен и колико ће бити толерисан његов безобразлук (па сетите се само припрема на Тари и дебила Вермезовића :banghead:banghead:banghead )
- лоша атмосфера у екипи је неминовна, док се татино гованце куробеца, ови остали који би вредно радили ће да седе на клупи.
- Сале ће бити на клупи, ако бабун буде морао да игра.

Остаје нада да ће се он и Џиги побити на неком тренингу (па може и на утакмици), па да их лепо охлади неко из клуба, онако - у пакету.


Абу - потписуј, у инат Јоциним душманима, нек поцркају гњиде!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
A da vratimo Mangu, potpisemo ga na 2-3 treninga samo :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Постоје 2 Врањеша, један је бивши играч черге (тај је попушио код нас, па нас намазао говнима, тј. Нађа преко фејсбука).

Други Врањеш је у Војводини, везњак, њега је тражио Николић (ако сам разумео Јоцу).

Nisam pogriješio znam šta pričam.
Odgovorio sam morrelu u prethodnom postu, mrzi me sad da tražim screenshot njegovog profila.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Stinger,

извињење онда, нисам знао за ово, знам за овог другог дебилка. :ziveli


ПАЖЊА ДРАГИ ГОСТ:
- неко продаје играче у Борусију Дортмунд
- неко не може да прода никога, чак ни у другу лигу Русије
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Bas steta. Odradimo sjajan prelazni rok, vratimo Danka Lazovica i sada ce on i ostala pojacanja umesto aplauza da slusaju zvizdanje jednom polu-fudbaleru koji je tu eto ubacen na silu. Ne znam kakav je Babovic licno i da li ce da narusi atmosferu u svlacionici, ali na terenu svakako hoce jer ce mu pri svakom kontaktu sa loptom zvizdati pola stadiona, tako je bilo kad je odlazio zar ne? Sto se tice njegove igre, nije on ni toliko los veznjak za JSL da igra protiv Rada, Javora itd, pitanje je i koliko ce igrati, mada me plasi to jer sumnjam da se vratio da bi sedeo na klupi ili tribinama, a krajnje je nepravedno da ovakav covek uzima minute nekom drugom igracu Partizana.

Ako je uslov da se sva ova prethodna pojacanja dovedu bio da se vrati i on, smatram da je onda ovo dobar posao, posto je druga varijanta pretpostavljam bila da ostane General Vuk i da sa FK Teleoptikom bez Jojica pokusa da se izbori sa ciganskim prolecem, u sta veoma sumnjam sa onako limitiranim sastavom a onda u kvalifikacijama za Evropu bilo bi jako tesno i protiv Valete a u drugom kolu vec ne bi imali sta da trazimo, drago mi je i zbog Vuka kog gotivim kao coveka sto nije doziveo taj scenario. Ne bih se ja razocaravao u Marka Nikolica zbog ovoga, jer pitanje je u kakvoj je situaciji bio covek tu i dal se ista pitao, bolje je i ovako nego da im je odbrusio, a onda nam uprava dovede Vermeza za trenera.

Ako vec MORA da dodje i srpski Pirlo, makar nam dovedite i Abubakara da nas jos malkice usrecite. Ako su sve one price o njemu tacne, ocigledno je da je decko neuracunljiv i ja bi voleo da on sto manje minuta provede na terenu, ali bi svakako voleo da ne bude zvizduka, jer je sramota da takav jedan igrac-covek bude iznad kluba koji se bori za rekordnu titulu i ove godine ima priliku da preokrene nesto posle 60ak godina i da pored Sase Ilica, Danka Lazovica i ostalih igraca koji bi sigurno vise voleli dobru atmosferu na stadionu nego da slusaju pesme o Babovicu, mi usmeravamo energiju na njega.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nije sve tako mracno ko garantuje da ce Nikolic da ga uopste stavi u prvih 11. Nikolic ce da tezi brzoj igri a znamo kako to ide sa Babovicem. Nije mi drago ali ja ga ne vidim u timu.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pokusavali su neki ljudi da oteraju Babuna ali ocigledno da je to bilo nemoguce...
Sad cekamo polako da se zvanicno objavi za Babuna i Abua.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top