Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2015

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Sa snezom se "vozi" u novoj q7 ?

Licno o krasicu ne znam sta da mislim,to jest bio bi on dobar ali... Mislim da je bolje da se te potencijalne pare za njega preusmere npr na gacinovica ili nekog slicnog klinca
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
U Milanu, kupuje Snezi cipele i trazi od Galijanija Krespov broj fona?

Krasic je realan samo ako ima bas zarku zelju da zaigra u nasem dresu i da mu pare nisu bitne. U svakom drugom slucaju, propala prica.
Mi ne mozemo da dovedemo igrace iz nase lige, Cukaricki bolje stoji finansijski, a dovescemo Krasica i bombu iz Italije.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Krasic je toliko van forme i slupanog samopouzdanja da se jezim na samu pomisao...bolje gurati nekog od 16 godina iz naseg podmlatka..njega su Juve i Konte ubili u pojam kad su ga se rijesili.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Ocekujemo ciganske vedete,poput Daude,Mrdje i ostalih,posto nam pojacanja dovodi Zoran Stojadinovic.On je bese cergu zatrpao nerezonskim dovodjenjem igraca uz jake procente.Sta ce sada biti drugacije?

Inace,tu bombu,italijanskog napadaca je svojevremeno i Djurati dovodio.Koga je on to pokusavao da aktivira a da je napadac,dakle,vec par godina je u toj istoj ekipi...? :s
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Krasic bi i ovakav kakav je sada bio za nas i nasu ligu licno CR7 ALI to je toliko realno kao i odma CR7 da dovedemo kod nas...skoro...

Krasic nebi sedeo 3 godine na klupi kod turaka da mu nije stalo do tih para nego bi prihvatio vec odavno raskid ugovora i otisao negde gde ce sigurno igrati.

On jedino gde moze otici a da ipak dobije nekih 800.000 godisnje (ispod kojih nebi ni za familiju svoju igrao) je kina, indija...

Mi da mu dodjemo i nudimo nekih 250.000 nema teorije i smesna je prica uopste spominjati njegovo ime jer on za nekih 500.000 po sezoni moze otici u Italiju u neki losiji klub prve lige i tamo da bude tata u tom klubu...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.828
Локација
Где год ОН да игра!!!
Meni je ta priča sa Krasićem nerealna! A i ako dođe, s obzirom da je na zalasku karijere, plašim se da bi više bio na klupi zbog povreda nego što bi igrao!
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Milos bi sto rece kolega i sa 30% mogucnosti bio tata za ovu ligu.. Coveku je bitno da igra i "da se vrati"..a pare mu nisu bitne.. Raskinuo bi on odavno ugovor sa Fenerom..ali nije hteo to da radi pod uslovima koji su mu oni nudili.. Uz to,apsolutno bi mu odgovarala ova nasa "splavarska" ekipa....:D
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Krasic bi bio ogromno pojacanje.

Ne bih se puno zanosio , jer 200k je malo za njega.
 

Nenad

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
99
Reaction score
11
Krasicu samo tako dizete cenu. :confused Njemu ako je stalo da se vrati na stare staze, Partizan je jedina prava opcija. I to ne za vise od 150 000. A ako zeli novac otici ce u Kinu i to je kraj. On je posle juventusa igrao u 5-6 klubova u raznim ligama i nigde nista. Partizan je za tako te, MAJKA.
Em je kod kuce, em glavni baja u ekipi (podizanje morala) em prilika da se vidi u Evropi a i da se dokaze. Znaci sve u korist Partizana
:pfc:
PS:pod uslovom da ovi iz uprave stvarno zele u LS i shodno tome prave tim.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.507
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kakav crni povratak na stare staze, kad ovde igra protiv kasapina iz subotice i lesina iz pazara.
Odavde u tim godinama mu je Kina da se udara nogom u bulju.
Stvarno ne kontam povratak "jaceg" igraca u Srbiju sem ako je iskreni Grobar ili ako ima nameru da igra s pola guza i zajebava se u izlascima.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ko god da dodje bojim se da ce to bit sarena laza,jer ce odlaskom nekoliko igraca ostati rupe koje se ne mogu skrpiti.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Navodna bomba iz Italije (cus bomba...evo usracu se od tog izraza)
koliko sam ja cuo a cudi me da i vi niste negde procitali
je sadasnji ili bivsi cenrarfor Livorna za koga u zivotu nisam cuo!
Ima oko tridesetak leta i losu statistiku koliko sam zapamtio.
Tako da bi ta "bomba"pre eksplodirala na nekom splavu nego
tamo gde nama najvise treba tj. na terenu!
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Izabrati 5-6 slobodnih igraca koji valjaju,ponuditi im 200 soma plus bahate premije za LŠ i neke poklon vaucere za splavove.Neka sandri uplate koju kintu,a ona neka diskretno sluzi svrsi i raspolozenju pridoslih.Kad se plasiramo u LŠ,rasterati te skupe placenike i potpisati ugovore sa nasom decom.Marko,Miljko i Lola su tim za zimu u Evropi.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Malog Necu Mihajlovica licno poznajem posto zivi par zgrada od mene...
dobar deckic, kulturan, lepo vaspitan ali mi se cini malo fizicki
preslab za ozbiljno tj.za nadam se evropsko jurcanje za krpenjacom!
Mozda gresim..ali za njiva ligu sasvim korektan.
p.s.a i vidovit je...bas lepo "pogadja"rezultate u njiva ligi ! :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top