Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2015

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Što se mene tiče "transfer lista" je ok. Te pare ni u ludilu neće uzeti ali recimo 1-2 miliona za sve njih zajedno odličan posao. Ćirković me uopšte nije očarao, o ostalima sa liste nema svrhe ni pričati. Što se tiče dolazaka samo pominjanje Šćepovića, Lole i Trujića jasno govore šta tražimo i kakav ćemo tim imati sledeće sezone. Lola ni u snovima ne može da zameni Drinu, Trujić da zameni Andriju :buhaha :buhaha

Za Stojiljkovića mislim da je drvo, ne baš ono pravo JSL drvo i teško da bi mogao da bude prvi napadač, ali ipak je kvalitetniji od Kojića. On bi u nekim normalnim vremenima mogao da bude 3-4 špic FK Partizan. Fazon je što i takvog ne možemo dovesti pa pitaj kurca ko će nam biti prvi napadač ako čuveni Šćepakadabra ne dobije raskid ugovora...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Имали смо у лето 2003.

Сад друга ствар је што је и тај прелазни рок могао бити одрађен још боље (на пример Батица, Ђоле Томић, Матић, Миросављевић).

Па и пред старт квалификација 2008. године је већ био формиран тим.

2003 - udjosmo u LS i tamo ozbiljno namucismo prvaka Evrope, buduceg prvaka Evrope i finalistu Uefa kupa....
2008 - ne znam koliko je kljucnih igraca bilo povredjeno ali se dobro secam da nam je mlada reprezentacija jebala mater za sva vremena jer smo usrane turke onako desetkovani razbijali sa sve Bogunom....da ne bese turskog sudije...
I eto osim te dve sezone nikad kvalifikacije nismo docekali spremni...Stanoju vecni naklon do poda :respect:respect:respect za ulazak u LS u predratnim uslovima....
To je odlican pokazatelj sta ce da bude - ako se ekipa formira sa kvalitetnim pojacanjima pre pocetka kvalifikacija onda imamo sanse, a ako ne onda nas ceka repriza prosle sezone - u najboljem slucaju...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Zadnja dva dana se suska o potencijalnom zvucnom pojacanju iz Italije..
Neproverene su informacije ali je prica bombasticna a samim tim meni i nerealna..
Ali ako je neko od starih vukova i proverenih izvora poput poput JNA i Joca cuo za tu pricu iz Italije,neka se oglase i zakuvaju Milevu od starta..
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Da je Djurati tu tačno bi nas ubedio da je Krespo :D I ja sam čitao na par mesta o nekom pojačanju iz Italije ali nema nikakve logike. Ove godine kako je krenulo oborićemo rekord i po stranicama na forumu i po broju imena koja se spominju...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Sta se onaj Mozzartsport razlupao o Krasicu? Ja ne verujem koga sve dovode u vezu sa nama, koje nerealnosti...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Zar Krasić nije slomio nogu,ili sam ja nešto pogrešno pročitao.Bem li ga,uklapa se,pola tima bez mozga,jedna noga manje više.KUPLJENO:pop
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Krasica sam sreo u izlasku u subotu u NS..
Znamo se iz grada pa sam ga odmah isprozivao i peckao za Partizan..
Kao i uvek sa postovanjem i sve najbolje o Partizanu,prokomentarisao je da mozda se sad kockice poklope..

Mislim da bi on dosao ali pitanje je ugovora,primanja,ambicija..

Dok je igrao za CSKA redovno je dolazio da gleda Partizanove kosarkase i slikao se sa Partizanovim navijacima..

Dosta stvari treba da se poklopi..
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Počelo je.. :buhaha:D: Ako smo već sad stigli do Krasića, zamislite kakve će bombe pucati za mjesec dana.. :D

Čudo da novinari još nisu iskopali o kojem se igraču iz serie a radi. Sevap bi bilo vidjeti ko je to slobodan a da je u našem rangu..
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Svi su izgledi da bez ozbiljne ekipe evrope necemo gledati. Kako stvari stoje trebace malo cudo da budemo nosioci u eventualnom plej ofu lige evrope pa bi jednostavnije bilo kroz po ls.
Trenutno smo 16-ti (do kraja mozda i padnemo) a iz treceg kola ls sigurno ispada 7 ekipa boljih od nas i to ako ne bude iznenadjenja sto ce reci kratki smo za par mesta ...

Valjala bi ta pojacanja :pop
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Gdje je uopste sad Krasic ako je i realan? Koliko i kako je igrao? Bolje nek dovedu neke nama nepoznate a da znaju igrati fudbal i ovo sto kolega kaze

Prodati Ostojića pre Ćirkovića..

Mada kako je Ćirković odigrao zimske pripreme i početak proleća nije ni čudo da mu pada cena i da je izgubio mesto u timu..

Drinčić mora ostati, za Andriju a i za klub je isto bolje da odigra ovu jesen u Partizanu jer ako udjemo u LS ili LE cena će mu skočiti..

Nama treba 5 igrača za ozbiljan nastup u Evropi..

Mada za nas bi najveća sreća bila da Babović želi da se upozna sa lepotama daleke Azije..

Putuj Igumane i ne misli na manastir..

Samo da ispravim da mislim da nam je potrebno makar 5 za to da ne pukne bruka u kvalifikacijama. Mislite da bi oni kao Cukaricki onako miroljubivo? A Cukaricki nije nista u okvirima Evrope.

Ajde Stanoje i Danko, nahvalite Pirla tamo nek ga vodi neko posto, ako on ostane, nece biti prevelike potrebe da nas spijuniraju i prave taktike. Taktika je stisni Babovica i sigurno uzimas loptu posto mu pola onog sto je na lijepe oci dobio kod nas, u Evropi nece svirati.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Baš suprotno !
Stisni ostale ,a Babovića ostavi samog, da svaka lopta ide na njega !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Koreja i Kina, bajo moj... Tamo se valja takva roba.

Jeste, ali i ti glupi Kinezi bi bar da vide YouTube video od Kojića i drugih. Koliko god se trudili mi ne možemo da napravimo dobar video a da traje duže od deset sekundi!


Krasić nije nerealan ali zato jeste njegova plata. Nema šanse da naši toliko plate bilo koga. Kad kažem "naši" naravno mislim na ove bandite iz SNS uprave FK Partizan.

To su samo priče za malu decu. Isto kao i Đurić... eto pokušali smo ali oni su nas odbili. Jeste, pokušali su oni... "majstore oćeš da dođeš i igraš za kikiriki. Nećeš! OK, hvala".
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Kolike pare po sezoni traži Krasić da onda otklonimo neke dileme? Vidim da je masan ugovor bio potpisao sa Fenerom, 2.300.000 € po sezoni. Samo još jedna u nizu bombi..
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Jednu stvar uzmite u razmatranje, njegova kerijera je u teskom sranju. Jedini nacin da opet privuce paznju na sebe je da proba u nekom slabijem klubu i slabijoj ligi da se pokaze. Mi smo idealna prilika. Usput odigra i makar kvalifikacije pa se mozda i raspuca. Pritom ce on za raskid ugovora dobiti neku kintu od Turaka. To moze da ide i do pola godisnje plate samo da ode. Tako da mu pare za ovu godinu i ne trebaju kad ce dobiti. Ako je pametan, nas je, ako bude jurcao pare nikako nije nas, to znamo :D A misljenja sam da bi nam dobro dosao na krilu i da ima jos on sta da pokaze.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Uh,kad pukne ta bomba iz Italije.A Tumba je opravdano odsutan.Pogadjajte,gde je? :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top