Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2015

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Prva lasta sletela u Humsku: Jevtović se dogovorio sa Partizanom, stiže i Trujić
http://www.mozzartsport.com/vesti/p...dogovorio-sa-partizanom-stize-i-trujic/107059

Ako je zamena za Sašu Markovića odlično, ako planiraju da bude među startnih 11 znamo šta možemo da očekujemo od nove sezone... Kakav šok bi bio da on zameni Drinčića, a Trujić Andriju, ali nas više ništa ne može da iznenadi ovo je nastavljanje urušavanje tima i odsustvo bilo kakve želje za rezultatima. Očekujem da probaju da nas dobiju nekim tipa Lomić i ćao zdravo...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
@ dovla: postavite tekst odmah da ne moramo svaki put da ulazimo na sajt..

Prva lasta sletela u Humsku: Jevtović se dogovorio sa Partizanom, stiže i Trujić

Nikola Drinčić, Vladimir Volkov, Saša Marković i Andrija Živković su spakovali kofere i spremili se za odlazak iz Humske
, uprava Partizana počela je da odgovara na izazove letnjeg prelaznog roka i tokom popodnevnih sati dogovorila dolazak prvog pojačanja. U pitanju je 21-godišnji zadnji vezni Novog Pazara Marko Jevtović, koji je utanačio sve detalje saradnje sa srpskim šampionom, pa će uskoro zadužiti opremu crno-belih.

Učiniće to i Nikola Trujić, koji je i prošao omladinsku školu Partizana pre no što se kao prekobrojan preselio u kruševački Napredak. S tim da će 23-godišnji krilni fudbaler sačekati četvrtak kako bi pomogao Čarapanima da u revanšu sa Metalcem pokušaju da nadoknade dva gola minusa iz prvog meča baraža i sačuvaju superligaški status.

Jevtovićev paraf čeka samo da se 21-godišnji zadnji vezni vrati sa odmora na Kipru. Momak koji je prve fudbalske korake učio u Zemunu, a potom branio boje Srema, moskovskog Dinama, Sopota, kulskog Hajduka i naposletku Pazara, iza sebe ima odličnu sezonu u klubu iz grada sa Jošanice - u godišnjem izboru MOZZART Sporta svrstan je na 20. mesto najboljih u srpskom prvenstvu. Sezonu je inače još ranije krunisao pogotkom sa penala za pobedu od 2:1 protiv Partizanovog večitog rivala Crvene zvezde.

Dobar CV u očima navijača crno-belih.

Jevtovića su inače primetili i u Čukaričkom i u Vojvodini, koja se u poslednji čas uključila u trku. Poziv iz Partizana je očigledno bio primamljiviji.
A otkud ovim smradovima da je Drina spakovao kofere? Nista nije reseno koliko znam. Cak su mu ponudili novi ugovor..
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Meni ovaj lici na novog Racu. Daj Boze da sam u pravu. A Trujic ne znam na koga mi lici, znam da mi ne lici ni na Bambija, ni na Lazara a ni na Andriju. Fizicki je jaci od svih njih ali je tehnicki slabiji. Kad bi uspeo da taj nedostatak nadomesti nasim najvecim nedostatkom u poslednjih par godina bilo bi dobro. Vise se ne kunem u znalce, samo u trkace. Znalca trebaju tri u ekipi, ostali nek trce i u redu je.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Raca je u tim godinama bio A reprezentativac, i iza sebe imao 3 jake sezone....
Pre kici na onog visokog jovanovica, kako se zvase, zadnji vezni...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Sta je sa onim nesretnikom Petrovicem sto je dosao prosle godine kod nas?
Majko mila koga mi sve kupujemo.. Decko odigrao celih 9min u JSL.. Kakav uspeh.
Mada kada se setim Pauljevica i Filipa Knezevica... ali evo stizu novi kada Drina i Zivko oslobode mesto..
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
"- u godišnjem izboru MOZZART Sporta svrstan je na 20. mesto najboljih u srpskom prvenstvu."

Odlicno je pocelo uzeli 20-tog najboljeg u njiva ligi.

Ajmo sledeci,valjda ce taj da bude medzu prvih 15 negde.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Sta je sa onim nesretnikom Petrovicem sto je dosao prosle godine kod nas?
Majko mila koga mi sve kupujemo.. Decko odigrao celih 9min u JSL.. Kakav uspeh.
Mada kada se setim Pauljevica i Filipa Knezevica... ali evo stizu novi kada Drina i Zivko oslobode mesto..

Onaj jedan ga je ovde hvalio ko da je Vijera lično :D Samo beo i sklon koki i Rubinu :D Što je najgore i on je dobijao platu koju su mogli na primer da pojačaju Drini svo ovo vreme, a nije odigrao ni poluvreme ukupno...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
To sam i ja cuo, prica se po Kragujevcu.. Pravi srpski sportista..
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sta je sa onim nesretnikom Petrovicem sto je dosao prosle godine kod nas?
Majko mila koga mi sve kupujemo.. Decko odigrao celih 9min u JSL.. Kakav uspeh.
Mada kada se setim Pauljevica i Filipa Knezevica... ali evo stizu novi kada Drina i Zivko oslobode mesto..

Bravo zive. Ova pojacanja su na nivou Petrovica koji je btw. zadnji vezni i zamjena S. Markovicu a ovaj Drincicu znaci druga izmjena.
Kao sto napisah prije par dana svaki novi igrac Partizana je 30% losiji od svog predhodnika.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.851
Plasman u LS doneo bi nam 14 miliona evra. Ako kanimo da udjemo tamo i zaradimo pare, moramo da ulozimo u tim mnogo vise nego sto smo navikli. Moramo najbolje sto imamo da zadrzimo i da dovedemo kvalitetna pojacanja, ona za koja znamo da su kvalitetna, a ne neki proseci za koje ce nas "novinari" kao i "dobro upuceni" navijaci ubedjivati kako su to pravi potezi. Ako cemo po onoj narodnoj "po jutru se dan poznaje", onda su mi jasne namere uprave i u ovom prelaznom roku. Ne zele da imamo jacu ekipu, naprotiv, zele da imamo slabiju. Ne zele da imamo bilo kakve sanse za ulazak u LS, i sve otvorenije pricaju o kupu evrope.
Suma sumarum, pred nama je jos jedan mucan prelazni rok, jos mucnija i jadnija opravdanja nazovi uprave kluba (prava rec je poslusnici na visokom nivou), i jos jedna teska sezona. O tome kako to da mi kao sampioni zemlje nemamo vecu finansijsku podrsku od jednog drugog kluba, o tome kako se politika najdirektnije mesa u sport kroz iznajmljivanje/ustupanje aviona vlade ove nazovi drzave, o tome ce nam patriotski potpredsednik kluba onako fino ocutati, ili nas ponovo ubedjivati o pogresnom kontekstu zivotnih cinjenica...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
SNS prevaranti pricaju o Krasicima, Brandaoima, kamionima, avionima a dovode Jeftovice, Trujice, Mihajlovice i koje sve vec nesrecnike koji nisu top ni u Jelen ligi dok cigani i njihova braca po Vucicu vilene, dovode skupe trenere, luduju u dugu od 70 miliona evra ko da su u plusu uz amin pickousog bolesnika samo lud covek ne vidi sta se ovde dogadja.

Kakva pojacanja, kakvi bakraci, neki teski bofl a ode Andrija, Drincica ce na finjaka oterati ali vazno je da je zakucano mesto Milijinom Kosijaneru.
Ovo je bolest , nije klub, kakvi su to idioti da je Dragan Djuric malo dete za njih, nadrljali smo sa ovom bagrom!

Kad sam video Trujicevog menadzera sve mi je bilo jasno, pukovnik Bozovic nastavlja plodonosnu saradnja....majko mila ovo je sprdacina...Jevtovic:banghead:banghead pa kao jure tog nekog Mihajlovica iz Rada ko da je Mesi a Kiza Alkos u dogovoru s njima zida kucu temelj je vec armiran Babovic
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
Петровић није играо ни на овим ревијалним утакмицама што говори о његовом понашању на тренингу кад он није у комбинацији на овим небитним утакмицама. Опасан промашај.
Ovaj čovek se dokazao više puta. Ne bih ni kačio da nije tako! A sećam se i da je pohvalio ovaj forum i pozdravljao neke članove!
Слажем се ,и ја га читам има добре информације, а кад читам коментаре о циганима као да сам их ја писао види се да је Гробар
Nadam se da je Kralj poslao avion po svog Grofa u CG! Ne bi bilo u kraljevskim manirima da se Grof cimao kolima toliki put. #napreDNO
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Vidim da je ovaj dečko Marko Jevtović ponikao u Sremu iz Jakova, valjda su se iz kluba konsultovali sa Đorđem Tomićem.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Не треба у старту отписивати ове играче које доводимо из домаћих клубова.
Увек сам пре за њих (кад већ нека озбиљнија појачања не можемо да очекујемо) него ли за враћање наше играчки пропале деце, која по правилу имају иза себе по 6 месеци или целу сезону не играња.
Јевтовић и Трујић су играли сасвим солидно у протеклој сезони а и ако ништа друго неће им требати једна полусезона да се физички доведу у ред.А и мотива им неће недостајати.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ovakvih Jeftovica, Mihajlovica...imamo na kilo u omladinskoj skoli!Koje picke materine se ponosimo tom skolom kad dovlacimo neke poluigrace iz Pazara, Rada...

Da bi igrao za Partizan domaci igrac koji nije iz nase skole mora da bude klasa a ne neki petnesti igrac JSL ali posto nas vodi najgora banda prvo SPS a sad ova SNS bilumenta nemamo ni plana, ni programa nego se namestaju Rajovi i ko zna ciji igraci, Stojicevi da primaju platu i zauzimaju mesto nekom nasem klincu...

Trujic je vec bio i po pripremama i vukao se po pozajmicama i sad eureka bas njegov menadzer Radojica shvatili smo koliki je to kvalitet, ma dajte klasicna sprdacina ali takav nam je klub u celini izlisno je diskutovati o prelaznom roku gde dovodis Mihajlovica, Jefrovica, Trujica a treba da udaris na Bazel, Salcburg, Ludogorec , pa za njih niko nije cuo ni u Srbji...


Nama trebaju igraci koji prave razliku sto bi reko onaj debeli krmak Adzic i to za Evropu a ove "talente" da cekamo i da jedan od 50 nesto odigra dok nasi klinci odlaze a da nisu omirisali prvi tim je suludo .Ali ko nam vodi klub, ko je trener istog i njegova produzena ruka na terenu kapiten Babinjo ima da bude autoritet ovim anonimusima koje buregdzije krste talenti!

Cak i da ne odlazi Andrija i Drincic uz Saleta kicma tima i jedini igraci koji su klasa ali ne za evropski nivo koji je nama lebac nasusni(Sale zbog godina, Andrija tek treba da sazri i eksplodira, Drincic nije evropsi kalibar ali je za nasu ligu klasa) ovo ne bi bila ni p od pojacanja vec trla baba lan dolasci radi dolazaka i menadzerskih uvala a da ne govorim da ovi idu sem Saleta koji ima sve vise godina.Ljudi mi ne mozemo da kupimo krstenog pleja stranca klasu tipa Doktora vec koliko godina nego coveka u 38. godini legendu akamo jer nemamo igru nikakvu bez njega i mi pricamo o Jevtovicima, kuca gori a mi se cesljamo!
 

El Fenomeno

Početnik
Учлањен(а)
06.09.2012
Порука
124
Reaction score
2
Локација
Provincijski Urugvaj
Mali Neca Mihajlovic je 96. godiste i u kadetskoj reprezentaciji je sedeo na klupi jer je tada Radonjic dominirao. Videlo se i tada da je solidan igrac a ono sto sam video kad smo igrali protiv Rada, moram priznati da me veoma iznenadilo.

Momak je mnogo napredovao i mislim da bi bilo dobro da dodje...mlad igrac koji ima potencijal ali ne mozemo na osnovu njega planitrati Evropu. On treba da bude ulog za buducnost, nikako napad na LS.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Plasman u LS doneo bi nam 14 miliona evra. Ako kanimo da udjemo tamo i zaradimo pare, moramo da ulozimo u tim mnogo vise nego sto smo navikli....

Shvatite već jedmom da uprava Partizana NE ŽELI da se plasiramo u Evropu, jer onda nekako mora da "opere" pare koje će dobiti od UEFA.

Upravo zato, kad smo poslednji put ušli u Ligu šampiona, naš budžet je skočio na celih 23.000.000 Evra, iako je opštepoznato da naš budžet NIKADA ne prelazi 12 miliona, a ja vam kažem da pod palicom Dragana Đurića, samo jednom je prešao deset miliona... onda kad se zajebao i Krletu dao otvorene ruke u prelaznom roku.

Po mojoj proceni naš budžet nije veći od 7-8 miliona, ako i toliko. Kad bi dobili 12 zbog LŠ oni bi to morali da prijave, jer ne mogu otvoreno da operu novac kao što rade sa prodajom fudbalera.

Baš bih voleo da vidim knjige, budžeta za godinu kad smo igrali LŠ. Koliko su na papiru naduvali plate svima, stadion je verovatno koštao te godine pet miliona... Tu su maznuli, brat bratu, sedam miliona!~
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
I mi smo kontradiktorni malo. Hocemo pojacanja pre priprema, da se uigraju, a zna se kad su najvece sanse da se zabode dobar igrac, pred kraj prelaznog roka kad vec izduvaju. Svako ko misli da valja a da je stranac ce pre sacekati ceo prelazni rok neku prosek ekipu iz Rumunije, nego nas da pojacava. Mi ako dovedemo Lomica i Krasica da se sutiramo sa obe noge u dupe, samo ne znam koju magiju misle da izvedu i dovedu dva spica, a niko se jos osim Stojiljkovica ne pominje. Mozda i bolje da ne pominju, da se ne nerviramo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top