Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
692
Reaction score
1.933
Meni je sad samo nepoznat napadac(stranac), sve ostalo manje vise poznato:

3 GOLMANA: Stojkovic, Ilic, Zivkovic(Filipovic,Petrovic - sve zavisi da li Zivkovic ide na pozajmicu)
4 STOPERA: Labrin, Ivanov, Stankovic, Otasevic(ako prodje probu,ako neprodje onda neko drugi, Abraham verovatno ide u Teleoptik).
2 LEVA BEKA: Volkov, Davidov(Lazevski - sve zavisi od toga koliko ce trajati oporavak Laze).
2 DESNA BEKA: Miljkovic, Aksentijevic.
3 ZADNjA VEZNA: Medo, Markovic, Brasanac.
6 OFANZIVNA VEZNA: Ilic, Babovic, Vukic, Babic, Ninkovic,Tomic(promena je moguca samo ako Tomic ode).
5 NAPADACA: Diarra, Jovancic, Scepovic, Markovic, + Eduardo(ili neko drugi)

Znaci startna postava za jevropu(ako uznemo u obzir da ostaje Tomic i da dolazi Eduardo):

----------Stojkovic----------
------Labrin----Ivanov------
Miljkovic--------------Volkov
------------Medo------------
--Babovic----Ilic------Tomic-
------Diara-----Eduardo-----
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Само је потребно стрпљење и ништа више. Имајте у Крлета и Салета поверења.
 

Mladen

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2007
Порука
97
Reaction score
1
Локација
Negotin
@Sale

---Stojkovic----------
------Labrin----Ivanov------
Miljkovic--------------Volkov
------------Medo------------
--Babovic----Ilic------Tomic-
------Diara-----Eduardo-----

Svidja mi se ovo,jedino bi miljkovic bio problem,ali...i taktika je isuvise ofanzivna ;)
 

punkerisimo

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
62
Reaction score
11
Локација
Humska
Zar nije danas trebao da bude predstavljen Labrin?
Ovaj prelaznik rok je show a nije jos ni poceo kako treba...:šal
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Upravu si Munjo ,ali sad citam intervju Saleta kaze da na zadnjem veznom imamo Medu i da moze po potrebi da uleti Markovic ,nekako mi to deluje tanko kao i odbrana ,nadam se da gresim ,ali za evropu nam treba jedan pit bul tipa Smiljanic ,mnogo bih bio spokojniji da je on ostao ,a imali smo mogucnost da za zadrzimo ,jos je i mlad uz dobru sezonu kod nas opet bi mogli da ga prodaju ,ovako ostasmo na Medi ,Markovicu (koji nije specijalista za odbranu) i Brasancu za koga ovde svi kazu da je vise ofanzivan . Stoperi su tek posebna prica ,Stankovica ne racunam kao zamenu jer nije ni prosle godine bio sto bi se sad promenilo ? Ivanov tu i tamo deluje ok resenje ,Cileanca niko nije gledao tako da je on veliki upitnik ,a Otasevic je pitanje dal ce da potpise ,meni to tumbanje u odbrani i na zadnjem veznom deluje ishitreno i suprotno onome sto su najavljivali . Ostale pozicije su ok popunjene cak i napad pa makar niko jos da ne dodje . Ne sumnjam u izbor Krleta ,ali koliko neko moze da bude siguran u stopera koji ima 20 godina nije igrao celu polusezonu ,a verovatno ga niko nije ni gledao uzivo ...Mnogo se igraju sa odbranom i uopste mi nisu jasni ,pre bih voleo da dovedu stopera za te pare nego spica ,jer bez jake odbrane nemamo sta da trazimo u evropi. Sto je najgore ubedjen sam da je Sale zeleo da ostanu i Savic i Smiljanic ,al da se on tu nista ne pita ,uprava je u fazonu "mi cemo da prodamo koga ocemo ,a tebi evo 2 miliona pa dovedi koga oces ". Problem je sto igrac tipa Savic ne moze da se dovede ni za 5 000 000 , a treba da se nadomesti i njegov odlazak i jos dosta igraca ,zato sam i zadovoljan prelaznim rokom sto se tice dolazaka jer su za relativno male pare obzirom na odlaske igraca ,uspeli da dovedu adekvatne zamene ,siguran sam da Sale zeli i zadnjeg veznog ali onda bi morao da se odrekne beka ili spica ,a para nema za sve.
 

Zagor

Guest
Па 400 сома + 4 миље сада... Значи, то је та цифра...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
.. na kraju da, ali u trenutku dovođenja (kakav je sad) samo 400 soma, nije nam trebalo 5 miliona u komadu..
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Па 400 сома + 4 миље сада... Значи, то је та цифра...

Da je nedaj boze slomio nogu i zavrsio pricu ko Nenad Brnovic, to bi ipak bilo samo 400 K....

Ili da ga prodamo za 6 M... to bi bilo 3 400 000...

5M i 400K + eventualne pare od transfera nisu isto! Daleko od toga!

Inace, nije bas tako velika retkost da mi jeftino dovedemo kvlaitetnog igraca i odlicno ga uvljamo! Jovetic i Ljajic se nisu desili pre 10 godina... Inace, finansijski Kleo je ce na kraju biti iplativiji od Savica. Od Savicevih 7-8 M mi dobijemo pola i to ko zna na koje rate, a od Klea smo dobili 4 M koje su braca Kinezi odmah uplatili!

A sacekajmo da vidimo koliko ce kostati Lazar Markovic na izlaznim vratima, a koliko nas je kostao...:wink:
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.719
Ne sumnjam da ce Sale i Krstajic sklopiti ekipu koja ce moci veoma kvalitetno da igra na 3 fronta...Sale je skupio dosta iskustva u sezoni koja je iza nas i to ce mu mnogo pomoci, a mislim da neki nisu ni svesni koliko je to znacajna cinjenica....a tek da ne pricam kakav je Krstajic po tom pitanju s obzirom da je kroz svoju karijeru prosao sito i reseto...ne kao sportski direktor ali ima snaznu osnovu da bude iizuzetno uspesan i u ovom novom poslu...
Hocu reci...opusteno jer ako nekome treba da verujemo i pokazemo strpljenje to su Sale i Krstajic...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
@matic
Pa realno takvih mladih stopera koji sa 20 godina vec kidaju i kojima se predvidja da budu odlicni igraci za najbolje i najjace klubove i najvece domete, trenutno u svetu ne verujem da ima vise od 10ak. Samim tim ne mozes da ocekujes da svake godine imamo po jednog takvog, nije realno. Tako da jbg, treba da budemo presrecni sto je jedan takav momak bio kod nas i sto ce mu u biografiji uvek, i kada bude jedan od najboljih, stajati da je bio kod nas. I mnogo mnogo veci klubovi od nas i po rezultatima i organizaciono i finansijski nisu u stanju da zadrze takve talente...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ljudi prodaja Savića uopšte ne treba ni da se diskutuje...
To je za naše uslove jako "bezobrazna" ponuda...pa prodaja Savića čini čak 80% našeg budžeta...

Problem je što se prihvataju neke druge ponude...ne baš tako unosne...tipa Nastasić, Fejsa itd.

Ovakve ponude koje su stigle za Savića ni neki mnogo bogatiji i ozbiljniji klubovi od nas ne bi mogli da odbiju...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Za moj ukus Savicev kvalitet se za nijansu precenjuje od strane nasih navijaca! Jeste on mlad i igra ko veliki, ali se nikada ne zna u kom pravcu njegov razvoj moze da krene, pogotvo sto nikad nije igrao u ligi jacoj od nase! On moze da bude novi Dzon Teri, al dok to ne postane i ne dokaze se, baje kao sto su Humels ili Kris Smoling, koji jesu malo stariji ali ne puno, ce uvek biti skuplji i trazeniji od njega jer su igrali dobre lige i doakzali se!
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
Zasto toliko mracite? Mene samo brine broj stranaca u timu...To ima da nas zajebava!Ali,imajte poverenja u Krleta i Saleta...Imate svi da pucate od srece kad dovedu nekog napadaca od 2 miliona,poznatog....;)
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ljudi prodaja Savića uopšte ne treba ni da se diskutuje...
To je za naše uslove jako "bezobrazna" ponuda...pa prodaja Savića čini čak 80% našeg budžeta...
Da ALI ko kaze da mi ne mozemo da dobijemo jos vecu ponudu za njega zimus ili na leto? Cisto sumnjam da ce ne bi napredovao kad bi ostao jos godinu dana... igra standardno za repku, igra LS ili LE sta god.. ipak je to sve veliko iskustvo za njega.. verujem da bi mogli jos vise da zaradimo, a jos ne bi imali problema sada sa zadnjom linijom kad bi ostao.. znaci ja ne vidim nikakav problem da on ostane jos godinu.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Да се разумемо не одобравам продају Савића али неке ствари морају да буду јасне! Није исто продати талентованог младог штопера који је играо ЛШ и продати зрелог играча! Наравно да је плаћенији таленат. Ја лично чисто сумњам да би Савић толико напредовао да би му се неко дивио више него што му се сад диве. Он на своју цену за годину дана (још ако не дај Боже не будемо играли ЛШ) не може да набије још милиона, или може али не неких 4-5 сигурно! Заиста то би било тешко! Са друге стране неко је лепо рекао да наше играче страни стручњаци слабо цене. То што је за нас појам 10 милиона то је за јаче клубове из топ 5 лига ништа! Они имају тај луксуз да толико плате играча оваквих квалитета а да у свом буџету то прође готово неосетно! Наравно причам овако, осети се то и код њих, али не као код нас! И на крају крајева ко је последњи отишао из Хумске за више од 7-8 милки? А сетите се какви су све играчи били и одлазили одавде! Па нико није плаћен толико! Још једном не слажем се продајом Савића, али нешто и нисам убеђен да ће му цена скочити нешто много, чак шта више убеђен сам да ако не бисмо ове године ушли у ЛШ цена би му стагнирала!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top