Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Obojica se zove Paceko ali je crnac vec potpisao za njih tako da ne znam dal su ovi iz alo' mislili bas na tog ili nisu znali da je ovo potpuno drugi igrac
 
Последња измена:

boyan30

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
27
Reaction score
0
Локација
Niš
djidji, jel lazevski ima vecu povredu kad ne ide na pripreme?
 

Djidji

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
85
Reaction score
0
Za lazevskog neznam kolika je povreda (nisam ni doktor) ali ako ide Kizito onda su neke stvari jasne.

Za špica čuo sam za ovog Evandra. Za Klebera ili Korejanca ili nekog trećeg neznam ali predpostavljam da menadžeri rade svoj posao i nude.

Čileanac je defanzivac ili zadnji vezni ili odbranbeni igrač (kako sam čuo).
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ђиђи, или неко ко је упућен, зна ли се када ће бити представљање Иванова?
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Znaci,treba nam jos 1 ili 2 stopera,obavezno oba beka,zamena za Ljubu,krilo ili 2 i spic komada 2.Nista strasno,samo jos 6-7 igraca!Opet smo promenili skoro pola igrackog kadra.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.499
Локација
Kej Republika
CItam postove i ne mogu a da ne reagujem bar malo. Citam uprava prodaje ovog,uprava tera onog... Razmislite malo da ste vi igrac koji se vucara 3-4 sezone po ovim livadama i ovoj tramja ligi,da li bi vi i za malo ozbiljniju kintu zapalili preko? Da odete u malo bolju ligu gde ce vise da vas cene,bolje plate,manje cimaju...
Igrati za Partizan je privilegija ali igrati JSL je blago reci ponizavajuce.Svako ko vredi ko je neki kvalitet gleda da sto pre pobegne iz ove zemlje i ovakve lige.To mora da nam bude jasno,jos ako zabodu neki klub iz liga ''petice'' onda sve nogom u dupe.
Uprava snosi ogromnu odgovornist,ali nemojte zaboraviti razne menadzere,mame i tate koje pune glave svi talentovanim klincima.Pa ne moze Partizan da natera nekog da ostane ovde! U nas klub niko ne ulaze ozbiljan novac,i da ulaze to nam nista ne garantuje.Ista prica vec godiname ce se i dalje pricati.Svaki igrac koji bar malo vredi istog trenutka ce otici preko i tako ce biti sve dok mu mi ne ponudimo ili vise para ili bolju ligu...
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
ovi nasi portali kao da citaju ovaj forum... cim se neko ime spomene eto ga na portalima i na internetu... koja neozbiljnost, ajd sto mi ovde svasta pricamo i zelimo ali oni bi trebali da budu malo ozbiljniji...
 

Djidji

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
85
Reaction score
0
Kad malo razmislim mogli bi mi da odigramo u formaciji: 4-3-1-2 (evropa) i 4-1-2-1-2 (domaće).

Jedino onda nam netrebaju krila. Mislim da Inter igra (igrao kod Murinja) tu formaciju.

Kad igramo u evropi samo igramo sa tri zadnja vezna ako ostanu ili dođu.
A u domaćem samo sa jednim zadnjim veznim.
Ali videćemo šta su zamislili.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Bas je dobra Wikipedia kao izvor! Nasi novinari kao dokaz da pregovori sa Pacekom teku uzimaju to da na Wikipediji stoji Partizna kao njegov trenutni klub!

Doslo je do neverovatnog obrta preko noci! Sad na Wikipediji pise da igra za Zvezdu!
Jebo ti te novine koje s pozivaju na portal koji sami korisnici uredjuju!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.231
Reaction score
1.576
Na Wiki-u pise da je nas :)

http://www.youtube.com/watch?v=5Bedpqg7oHY

evo i snimak. Igra levom nogom


Upravo ovakav tip napadaca je nama potreban. Zna glavom, sto nece ni malo biti beskorisno s obzirom da cemo sigurno bolje centrirati nego sto smo. Ne mozemo imati samo napadace od 170cm jer je onda svako ubacivanje lopte iz kornera ili prekida u sesnaest totalno bezopasno po protivnika. Na ovom klipu kod prvog gola se vidi da covek brzo reaguje i da ume i nogom da zabija, nije drvo poput Zigica pa da samo glavom zna ponesto da umulja. Odlican napadac na ovom videu, ako je bar priblizno ovakav uzivo i ima sanse da ga dovedemo bio bi lepo pojacanje.
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Visok, daje golove, leva noga mu je jaca strana, odlican prosek postizanja golova ima, a i brazilac je. Znaci da bi trebalo nesto da zna, Sao Caetano nije bas toliko mali klub odakle je. A to sto je igrao u drugoj ligi, pa i Vasco Da Gama je isto u drugoj ligi Brazila.
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Да ли би могао неко нешто више да каже о Фејси? Да ли је то новинарска патка?
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ne znam da li je Kurir zabranjen na forumu pa zato neću postavljati link, ali baš su na "fin" način poželeli dobrodošlicu našem novom štoperu, Ivanovu, pa čak su za mišljenje upitali i onog nekog gay aktivistu!
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
lele kakav crni Kurir...taj bi portal trebalo zabraniti ustavom a ne na forumu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top